|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Romantične kopeli
4.7.2007 20:10:57   
Blacky30
Razmišljam, da bi mojega user posted image  povabila v kakšne toplice na romantično kopel. Najbolj mi je všeč v Termah Dobrna, in sicer imajo na razpolago ti dve:

ROMANTIČNA KOPEL (30 min.) – eterično olje jasmina, ki predrami življenjski duh in dviga razpoloženje, prijetna glasba ob soju sveč in kozarcu penine (samo v hotelu VITA).
 
ROMANTIČNA KOPEL (60 min.) – eterično olje jasmina, ki predrami življenjski duh in dviga razpoloženje, prijetna glasba ob soju sveč, kozarcu penine in slastnem prigrizku (samo v hotelu VITA).
 
Zanima me, ali je katera to že preizkusila in kaj mi priporočate, katero bi izbrala, krajšo ali daljšo? Ali sva v tej kopeli čisto sama v sobi oz. kako to sploh izgleda? Verjetno moraš imeti s seboj kopalke.user posted image  Saj vem, smešno vprašanje, če pa ne vem, če si mogoče gol.user posted image  In kaj je to slasten prigrizek?user posted image
 
Bom vesela vsakih izkušenj, ne glede kje ste bile.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Romantične kopeli
4.7.2007 20:23:16   
al1*
Jaz sem mojega povabila za njegov rojstni dan v Oazo miru v Brezju, blizu gostilne Lešnik.
http://www.oazamiru.com/

Traja eno uro, stane 21 eurov, dobiš tudi 2dcl šampanjca.
Na podobni kopeli sva bila tudi v Moravcih, v hotelu Vivat.

Bi pa jaz zagotovo izbrala daljšo, enourno varianto. Midva sva kopalke sicer imela zraven, nisva pa jih oblekla, halje sva pa dobila tam.


_____________________________

lp


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Romantične kopeli
4.7.2007 20:47:42   
MarijaPo
Jaz sem bila v mislim da napoleonovi kopeli v dobrni.
In je bilo se kar fletno, predvsem sadje, sam je bil pa problem, ker takrat nisem jedla tabletk, zanosit pa tud nisem hotela in potem sva z mozekom naredila plan, da jaz pljunem mozekov "produkt" v uno odprtino, kamor je voda odtekala in ker ne znam glih pljuvat, se je razlezla po celi uni kopeli in potem sem bezala ven iz vode in je bilo super smesno.
Skratka, ce si dost storasta, zna bit zabavno.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Romantične kopeli
4.7.2007 21:18:48   
ticika
jest sem bla že kar nekaj časa nazaj v zdravilišču laško na dianini kopeli. Traja eno uro, si sam v "sobici", po vodi plavajo cvetovi in listi rdečih vrtnic in dobiš še kozarec šampanjca. bilo je odlično!

_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Romantične kopeli
4.7.2007 21:57:29   
Blacky30
MarijaPouser posted image user posted image user posted image user posted image , za crknit smešno!!! Samo nisem vedela, a v kopelih tudi sexate? Jaz bi se bala, da bo kdo noter prišel.

Al1*, ful dobro, hvala ti, sploh nisem vedela, da imam oazo miru tako zelo blizu, verjetno bova to kar sprobala.user posted image

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Romantične kopeli
6.7.2007 13:57:54   
Nika v službi
Midva sva bila že v večih (do zdaj najboljše v Dolenjskih toplicah, Balnea) - kopeli so v zaprti sobi, z notranje strani je praviloma ključ, tako da se lahko zakleneš. Midva sva šla noter vedno zgolj v haljah, spodaj pa gola. Ja, vrtnice in cvetovi ponavadi plavajo, pa šampanjec, pa glasba in dišeče palčke.

Ja, valda da seksaš v kopeli, saj potem spustiš vodo in res ni nobene panike, vse je zelo intimno.... Absolutno priporočam 1h-varianto.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Romantične kopeli
7.7.2007 17:03:11   
masja
tudi midva sva bila že večkrat v zeusovi kopeli v dolenjskih toplicah (balnea). super je. kot je napisala Nika, se zakleneš in imaš povsem mir, zraven je tudi tuš, dajo ti brisače in kopalno haljo pa copatke, dobiš šampanjec...enkrat sva bila 2 uri in je prav hitro minilo user posted image

čistoča je ok, po vsakem kopanju zamenjajo vodo in očistijo banjo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Romantične kopeli
7.7.2007 19:18:32   
Mala_princeska
Ti moja Blacky-ca user posted image  v kopeli si zaklenjen(če se sam ne odkleneš) z notranje strani user posted image user posted image user posted image  in lahko seksaš kolikor ti duša da user posted image .

Jaz sem bila v Dolenjskih toplicah v Welness centru Balnea - dve uri (men je bilo sicer prevroče, ker nisem vedela da se lahko tudi mrzla voda natoči user posted image user posted image )

v Jasminovi kopeli.

Ponujajo pa tudi Zeusovo kopel,

več o tem na spletnih straneh term Krka:

http://www.terme-krka.si

Pa uživajta karkoli izbereš user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu masja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Romantične kopeli
27.7.2007 13:46:12   
Blacky30
user posted image user posted image No, zdaj se javljam malo bolj izkušena.user posted image user posted image

Najina 5. obletnica poroke je mimo, povabila sem ga na razkošno kopel v dvoje, bilo je superrrrr, pa tudi drzna sva bila dovolj, da sva si upala privoščiti......hmmm.....uf, je bilo fajn.

Komaj čakam, čez en mesec ima on RD, pa greva spet....user posted image user posted image user posted image  Aja, vmes sem ga imela pa še jaz, pa smo bili na morju. Jaz pa ga nameravam povabiti v savno, ker imajo tak fajn, da jo lahko zakupiš samo za dve osebi in imaš 2 uri popolnega miru. Juhu!!!!user posted image user posted image  

Hvala punce, za nasvete.user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Romantične kopeli
27.7.2007 13:55:19   
Nika v službi
Samo, da si uživala. Rezultati bodo vidni čez 9 mesecev?!user posted image

In ja, Zeusova kopel (z dodatkiuser posted image )  je super.... hmmmm

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Romantične kopeli
27.7.2007 21:43:49   
neela
Balnea je super!!!!!!!!!!!! Preizkušeno najboljša. Imajo dve vrsti romantičnih kopeli - mislim da se jim reče Zeusova in Jasminova kopel, pa še dve časovni možnosti imaš - eno al pa dve uri.
Najboljše pa je vzdušje, ki ga nardiš sam....itak!user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Uhančki.
пеперутка16

Kdaj mislite, da je pravi čas za luknjanje ušes?

Takoj po rojstvu. (6%)

Do prvega leta. (0%)

Do sedmega leta. (11%)

Ko si jih otrok želi. (83%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!