|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rovinj ali Umag
16.2.2014 21:47:19   
constanca
 Ce se katera kaj spozna na te kraje, vas lepo prosim za kako mnenje.


Gledam ponudbo za Rovinj (Amarin) in Umag (Sol Stella).

Sli bi poleti, dva majhna otroka. Plazo bi rada blizu pa da je v hiskah mir.

Res ze dolgo nisem sla v tiste konce, z otroki sploh se ne.

Ce ima katera kak se boljsi predlog je seveda dobrodosel. Naj pa bo v Sloveniji ali blizu meje.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rovinj ali Umag
16.2.2014 22:42:39   
RIJA*
poleti nobeno od teh.
Rovinj je prekrasno mesto, vendar meni ni všeč plaža, meduze, ježki....ni da ni user posted image

Umag mesto ni nič posebnega, so pa prekrasne sprehajalne poti iz mesta do Katora. Pri nas je Uma "mus" enkrat na leto, vendar izven sezone...plaža v sezoni? niti pod razno....

Če ne mislite iti daleč, bi jaz za male otroke priporočala Crikvenico. Lepa plaža, blizu, ogromno igral, senca, ko je bil naš še majhen smo bili v hotelu Ružica ali nekaj takega, direkt na obali, da greš lahko še na wc v sobouser posted image

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rovinj ali Umag
25.2.2014 21:24:05   
constanca
Najlepsa hvala Rija!

Saj mi bli sli na zacetku junija, ko se ni cisto glavna sezona. Plazo bi pa rabili lepo, to pa ze.
Samo hotela ne bi.

Imajo kako apartmajsko naselje tam okoli blizu z notranjim bazenom. Malo se bojim, da bo kot lansko leto....mraz pa dez.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rovinj ali Umag
26.2.2014 15:45:48   
biba85
Jaz sem bila lani v Rovinju-naselje Amarin. Jaz ti Rovinja ne bi priporočala,sploh če imaš majhne otroke. Not v morju so sami večji kamni oz. skale, moreš prav gledat kje stopaš, saj ful drsi. Glede teh hišk pa...če ti je pomembno da imaš pogled na morje, moraš imet srečo da si v prvi vrsti. Drugače pa so lepe, čiste in kar OK opremljene. Če pa ti ni za kuhati sami ima to naselje svojo restavracijo, kjer je bila kar velika izbira hrane (govorim za samopostežno, imaš pa možnost tudi izbire na meni) ampak se je kar ponavljala. Če še te kaj zanima vpraši. Jaz ti raje priporočam Crikvenico, je dosti primernejša za moje pojme od Rovinja, sploh za manjše otroke.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rovinj ali Umag
26.2.2014 15:50:02   
biba85
aja, pozabila sem še dodati, da če se ti plaža in samo morje ne zdi primerno za otroke, so na voljo bazeni, ampak tam je bila nepopisna gneča. Zvečer imajo za otroke organiziran disko, za odrasle pa je na terasi igrala vsak večer živa glasba.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rovinj ali Umag
26.2.2014 16:29:55   
pipapopa
Kako daleč ( v urah iz Lj) je pa do Crikvenice? Pa a mi lahko katera priporoča kakšen app?

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rovinj ali Umag
26.2.2014 16:54:22   
biba85
midva, če se dobro spomnim, sva iz ptuja do crikvenice potrebovala 3 ure, z večimi postanki, in pa z normalno vožnjo.

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rovinj ali Umag
26.2.2014 21:20:20   
constanca

Hvala za komentar o tem Amarinu.

No, ce katera pozna kako naselje v Crikvenici, se priporocam. Mi gremo radi v apartma ampak, da hrano lahko tudi kje poberemo. Zajtrke imamo sploh radi sami (ker so itak ze ob 6 zjutraj:)). In potem, ce kam gres ni casa kuhat. Fajn je pa imet moznost, da naredis kaj.

Nekje sem slisala, da je tudi v....ah, ne morem se spomnit kraja....je Strunjan?! mogoce, eno naselje hisk in da je fajn za majhne otroke. Nasa dva sta se majhna, ju kaka huda turisticna zadeva ne zanima dokler lahko kamncke meceta pa po igriscu norita.



(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rovinj ali Umag
26.2.2014 21:29:07   
RIJA*
Constanca, za apartmaje ti ne morem rečti, ker smo bili enkrat v tej Vili Ružica naslednjič pa v Falkensteinerjevi Therapiji, ki je odličen hotel.

Ni pa tu nekaj dosti hotelov, oz. niso bog ve kaj...tak, da se po moje apartmaji najdejo.
Si pa hitro dol. To je malo dol od Rijeke....mi pridemo iz Ms po hrvaški strani 3 ure.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?