|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Roxen ? Kaj bi moja punca rada sploh?
8.12.2008 17:34:56   
caillou
Mi lahko prosim pomagate ? Moja hči je napisala Božičku, da bi rada punčko Roxen ali Roxan, kaj pa vem, nekej takega ? Pa iščem po netu, pa mi nič ne vrže ven. Pravi da je ta pučka ful velika  (tako kot ona samauser posted image ) in da bi jo rada imela. Jaz pa tavam v temi, ker mi nič ne vrže ven. Jo je pa baje vidla po neki reklami.

A ta punčka res obstaja in če, kje bi jo jaz lahko vidla ? Hvala za kakšrnokoli informacijo, kajla.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Roxen ? Kaj bi moja punca rada sploh?
8.12.2008 17:40:02   
Massa26
V katalogu od Pikapolonice je ˝deklica Roxanne˝ Res je 74 cm velika, stane pa cca 40EUR.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Roxen ? Kaj bi moja punca rada sploh?
8.12.2008 17:48:00   
caillou
Aha, hvala Massa.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Roxen ? Kaj bi moja punca rada sploh?
8.12.2008 17:56:01   
KT
user posted image


(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Roxen ? Kaj bi moja punca rada sploh?
8.12.2008 17:57:18   
Anonimen
Kako je luštna user posted image user posted image

(odgovor članu KT)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Roxen ? Kaj bi moja punca rada sploh?
8.12.2008 17:57:42   
glen
MOBY PRIJATELJICA ROXANNE
Šifra: 59312user posted image







naša Lin jo ima in zdaj si je zaželela bratca Roby-ja




(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Roxen ? Kaj bi moja punca rada sploh?
8.12.2008 17:58:23   
glen
Stane pa povsod 39.90 eu,v Mercatorju,Sparu,BC,Pikapolonici

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Roxen ? Kaj bi moja punca rada sploh?
8.12.2008 18:00:20   
caillou
o, hvala punce. Res luštna zadeva. 

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bosi koraki za zdrav razvoj?
Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
So crocsi primerna poletna obutev za otroka?
Diplomirano fizioterapevtko razvojno-nevrološke obravnave Špelo Gorenc Jazbec smo vprašali, ali so crocsi in podobni nat...




Pogovori o porodu
willma

Bi se udeležile preproste skupine, ki se pogovarja o porodu? Namen skupine: odpravit strah in stereotipe o porodu.

Da, enkrat na mesec (40%)

Da, dvakrat na mesec (8%)

Da, enkrat na teden (9%)

Da, dvakrat na teden (4%)

Ne (37%)

Drugo(komentar) (3%)


Število vseh glasov: 839

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!