|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rozine
12.12.2005 20:48:40   
Anonimen
Filip obožuje rozine. user posted image  Ne vem, od kje user posted image user posted image user posted image  Kar naprej prosi zanje.user posted image In zato imam skoz paketke po 10 dag kupljene in spravljene v predalu. Si po eni strani mislim - bolje rozine, kot pa čokolada, piškoti in podobne zadeve. user posted image  Čeprav so tudi rozine sladke user posted image  Kaj menite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rozine
12.12.2005 20:58:15   
HuAnita
Jaz jih škodilački dajem že od 7m. So menda dobre za kri, sladkorja pa, vsaj kolikor so me poučili, nimajo inč več kot grozdna jagoda.
Dajem ji tudi suhe fige, hruške, marelice - kot si rekla, boljše to kot pa sladkarije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rozine
13.12.2005 13:36:42   
Maxica
Ma ja, sicer pravijo, da ima suho sadje tudi precej sladkorja v sebi, ampak imaš prav, je že bolje to, kot bomboni in čokolade. Ampak vse do ene zdrave meje-saj tolk jih po moje pa spet ne poje, no, da bi mu imele prav škoditi.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rozine
14.12.2005 14:18:15   
Anonimen
Rozine so super zadeva.
Če lahko svetujem, pa je ena stvar: v Maximarketu spodaj prodajajo prave rozine in sicer nežveplane, ki so bolj zdrave. So mičkeno večje in malo temnejše barve. Tiste so super za male in velike :)

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rozine
16.12.2005 21:55:26   
BARBARA R.
Res zanimivo, zakaj so jim tako všeč?! Tudi Kristina hlasta po njih. Meni se pa zdijo neprimerne, ker jih sploh ne zgrize. In tako tudi ne prebavi. Prav tako tudi koruzo prav rada je in pokaka  cele "kroglice".
Kaj pa mislite o tem? user posted image
 
                 user posted image
  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rozine
1.1.2006 21:58:58   
urška
naš tko je rozine, da moram prou pazit, da jih kej pogrize, če ne kar cele golta in potem take tudi kaka.

mi je pa vseeno suho sadje boljše kot pa kakšni bonboni in čokolada. tudi ,če  vsebuje sladkor to ni tak cukr kot v bonbonih, po moje....

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rozine
1.1.2006 22:00:50   
CatJa
Moj pa po novem na veliko hrusta suhe brusnice.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?