|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rumenjak- s čim..
5.5.2005 9:13:20   
Annny
Ojla,

tiste, ki ste v kašice miksale trdo kuhan rumenjak..jaz ga še nisem, pa me zanima, s katero zelenjavo gre najbolje skupaj? Nisem ne vem kakšna 'kuharica', pa za to nimam preveč občutka.

Koliko rumenjaka naenkrat dodate?
Kdaj ste ga začele uvajati?

Ali dajete samo trdo kuhan rumenjak ali tudi kako drugače?

Mislim, da je Nojči enkrat pisala o tem..

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Rumenjak- s čim..
5.5.2005 9:18:07   
ciciban
Jaz sem ga dajala v spinaco.Trdo kuhanega-ali pa pecenga,da je rumenjak se surov.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Rumenjak- s čim..
5.5.2005 9:20:08   
ciciban
Ps-ne spomnim se vec kdaj sem zacela-mislim da s 6m.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Rumenjak- s čim..
5.5.2005 9:55:51   
špelica
trdo kuhan rumenjak naj bi šel v pire krompir, eno četrtino rumenjaka od sedmega meseca.Tako so mi rekli pri pediatru!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Rumenjak- s čim..
5.5.2005 10:42:50   
mtd
oj, začela sem pri ene 7m:zmeden2: ne vem točno, začela sem z 1/2 trdo kuhanega zdaj pa že 1 celega poje, š ezdaj mu drugačne oblike ne dam, se pa rumenjak itak takoj "stopi", če maš kaj bolj mokro hrano, tako da po moje gre zraven vsega, kake cvetače, brokoolija, špinače, ...
lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Rumenjak- s čim..
5.5.2005 12:01:58   
Anonimen
Hojla!
Jaz sem začela dodajati rumenjak pri 6,5 meseca, in sicer malo več kot četrt trdo kuhanega (mora biti res trdo kuhan, ker se z daljšim časom kuhanja uniči salmonela, če bi slučajno bila v rumenjaku)
Paše pa skoraj povsod. Najbolj se mi zdi, da v špinačo, ali h blitvi. Jaz ga dodam tudi h ostali mešani zelenjavi, če je tisti dan brez mesa ali kisle smetane.
Da pa res zelo dober okus in mali z užitkom poje vse.
Dam mu ga pa kakih 2-3 krat na teden.
Pozdravčke, Nojči:sloncek:

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Rumenjak- s čim..
5.5.2005 13:35:54   
Anonimen
Jaz ga pa nisem trdo skuhala ampak sem ga zžvrkljala in zakuhala v juho.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Rumenjak- s čim..
5.5.2005 19:41:39   
Maxica
Jaz ga tudi dam ali v špinačo ali pa kr trdo kuhanega v juho nadrobim. Mu ga dam pa tudi kar tako v usta, pa se ga nič ne brani. Le obilico čaja zraven spije, da ga poplakne:).

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?