|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SE VAM DA?
29.7.2005 11:37:33   
hati
Mal čvekat? Jaz sem zaspana in komi čakam da bo ura tri, da odpeketam domov. Pa ve? Kako kaj? Plani za vikend že narejeni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SE VAM DA?
29.7.2005 11:42:27   
dolenjka
3??? blagot teb, jaz moram bit do 4h!!!:((:((:((:((
Plan za vikend? Jih nimam, ker mi jih bo itak tečka rdečka :hudicek: na kvadrat pokvarla (ziher jutr pride, k vedno pride ob sobotah na obisk)!:((:((:((

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   SE VAM DA?
29.7.2005 11:42:31   
boby
sva že dve. Samo še 2 uri in 20 minut pol pa 14 dni dopusta.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   SE VAM DA?
29.7.2005 11:45:17   
hati
no pri meni ne bo 14 dni dopusta. :) je že mimo..dopust namreč.. ha ha zdej lahko samo še čakam 15.8. ko je praznik :)- :)-

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SE VAM DA?
29.7.2005 11:46:27   
hati
ha dolenjka, moja je tud sobotna ponavadi. a maš boleče?

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SE VAM DA?
29.7.2005 11:47:38   
hati
ej dolenjka, ti se možiš... rabim kako smešno igrco za na dekliščino in fantovščino... grem jutri, pa jima morem kaj našpičit.. sam idej nimam :zmeden:

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SE VAM DA?
29.7.2005 11:48:56   
tempelj
jaz tud odštevam: še.......3 ure 45 minut in potem dopust :bravo::bravo::bravo: 14 dni!!! Tečko :hudicek: ne čakam 1.8. Če bo kej zamujala pa...a mislte, da je na Hrvaškem varno kupit tester za :modri::roza:;), se mal hecam. Sej vem, da nau treba :grrr:, ker bo spet prišla

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   SE VAM DA?
29.7.2005 11:50:24   
hati
ha ha, nič ga ne kupuj na hrvaškem...da ne bo kakšnemu dalmatinčku podoben :)- :)- :)-

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   SE VAM DA?
29.7.2005 11:59:56   
IrenaO.
U tudi jaz jo čez dve urci mahnem domov, ja na dopustu že bila dva tedna in po poroki še en teden, pa bo že poletje mimo:)-

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   SE VAM DA?
29.7.2005 12:01:22   
*zvezdica*
HE HE jaz sem ga kupla na hrvaškem...na morju....pa delal test v kampu pod tuši ;) ...pa ni blo dveh črtic :((
zdej se pa borimo na novo...ta mesec smo reees pridni..tko da držim pesti da pride :nosecka:

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   SE VAM DA?
29.7.2005 12:01:59   
Rozika20
Pozdravljene

Irena, pa še kako res je, da bo poletje že kar hitro odšlo :(. Jaz bi pa še in še poletja. Mi ni nič vroče. Prav paše mi.
Še dobro, da čez par dni odpeketam na dopust :bravo:.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   SE VAM DA?
29.7.2005 12:03:59   
IrenaO.
Ja letos je vročina bolj slaba in v Ljubljani napovedujejo od 31 naprej do osmega avgusta zopet dež,joj samo, da ga 20 ne bo, ko se poročim:)

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   SE VAM DA?
29.7.2005 12:04:48   
baguSka
noč zato - nej dežujeeeee fuuuuull da bosta mela čimveč dnarja :)-:)-:)

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   SE VAM DA?
29.7.2005 12:09:25   
IrenaO.
ne,ne sme,lahko je oblačno, lahko je kasneje kakšna nevihta,samo da jo ne bo med civilno in cerkveno:)

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   SE VAM DA?
29.7.2005 12:14:25   
dolenjka
A ve še verjamete napovedim vremenarjev al kaj? A pol v dedka mraza tut še vedno verjamete?:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   SE VAM DA?
29.7.2005 12:15:03   
IrenaO.
ja včasih pa res,hehe

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   SE VAM DA?
29.7.2005 12:20:50   
hati
No Irena ne skrbi. Jaz sem se lani 21.8. in je blo napovedano grozno vreme. Sicer so nevihte divjale okrog in okrog, ampak pri nas ni blo dežja, sam mal vetra in oblakov. pa tri kapljice za srečo so padle. In tisti dan je vajin, zato si ne dovoli, da bi te vreme spravlo v slabo voljo. Kdo pa pravi da je dež grd?

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   SE VAM DA?
29.7.2005 12:23:52   
IrenaO.
No saj imaš prav,ne bo mi en dež uničil dneva:grrr::grrr:

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?