|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SISI25
28.2.2005 21:47:19   
Annny
...tvoja dva otročka sta pa najbolj srčkana angelčka na RR!:love:

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SISI25
28.2.2005 21:55:23   
SISI25
Hvala

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   SISI25
28.2.2005 22:23:30   
Anonimen
:love:Ej, res sta full cukra!!!:bravo::love::love::love:

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   SISI25
1.3.2005 9:20:04   
tinadvojčica
Joj zlata sta pa ful sta že velika.Še malo pa se bomo lahko dobili na srečanju.Komaj čakam!
Lep dan še naprej!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SISI25
1.3.2005 12:24:04   
dory
Ja tole sta pa prou lepa otroka...in res ni veliko lepih...so simpaticni....ampak zares lepih je malo...

Tko da sisi25 bodi ponosna na svoja lepotca:love:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SISI25
1.3.2005 13:33:31   
SISI25
Ja tina jaz tudi komaj čakam, samo da bo malo bolj toplo in da bodo ti virusi mimo. Smo bili malo prehlajeni pa je bilo bolje sedaj pa spet. Hvalabogu zaenkrat še nista zbolela. Upam da nas to še ne čaka.

Hvala za vse pohvale. Saj sem res ponosna na njiju.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SISI25
1.3.2005 14:43:56   
puri
Ja, res sta srčkana:)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   SISI25
1.3.2005 20:39:57   
Mirna*
Sta res prava cukra :)- Glavno, da sta zdaj zdravi. Me je kar stisnilo, ko sem gledala fotke...Upam, da nisem vsiljiva, ampak, ali je bilo kaj hujsega?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   SISI25
1.3.2005 20:43:24   
SISI25
Moja dva sta bila samo prehlajena in jima ni bilo nič hudega kot zamašen nosek in malo kašljanja. Verjetno si pa ti gledala fotke od Tinedvojčice, kjer sta bili punčke res božice in so se meni tako smilile.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?