|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SLONČICE...15.dan (OH)
21.8.2006 7:14:12   
katis
Uh, spet me s tortico za en dan prehitevate user posted image ...

Zame je danes škrob:
Z: 2 nektarini
K: krompir s korenčkom iz pečice, zelena solata z alfa alfa kalčki
V: verjetno kaj od riža

Danes komaj čakam tole kosilo. Od zadnjega koščka krompirja je že kar dolgo, saj sem na prejšnji Š dan jedla le koruzo. Pa ne, da ni dobra. Le pogrešam še vse ostalo user posted image .

Danes za klasično miganje ne bo časa, ker grem iskat poročno obleko. Srčno upam, da najdem takšno, kot si jo želim user posted image . Samo je problem, če si jo naslikaš v glavi, potem pa ne dobiš tega...user posted image  No, bomo videli. Držite pesti user posted image

Lep dan vsem in veliko volje seveda user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SLONČICE...15.dan (OH)
21.8.2006 7:39:20   
Suzi*
Jutro, si me prehitela. user posted image  

Današnji plan jedilnika:
Z: dve nektarini
K: zelena solata s krompirjem in koruzo in kos kruha
V: hmm, pojma nimam, mogoče pečen krompir iz pečice in solata

Katis, poroka na vidiku??? IIIIIiiii, kako lepo! Jaz bi se tudi spet poročila, je tako luštno. user posted image   Najbolj (no, skoraj user posted image ) mi je bilo pa fajn obleko izbirat. Sem si res dost časa vzela in uživala v izbiranju. Kam greš pa gledat? V LJ? Če te kaj zanima glede poročnih salonov v LJ, sem jaz strokovnjak....

Držim pesti da najdeš svojo sanjsko obleko!!! Kakšno pa iščeš?

Lep dan vsem, sem vam malo fouš, ker imate danes sladičko.  

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SLONČICE...15.dan (OH)
21.8.2006 9:12:38   
Anonimen
me imamo pa danes OH dan.. kaj bomo jedli?? nimam pojma...

kaj pa kile, punce??  a vam gre kaj dol?? men čist nič.user posted image  se tolažim, "da manj maš kil, počasnej gre dol".. ampak po 15 dneh, pa nič.... user posted image    user posted image     user posted image

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SLONČICE...15.dan (OH)
22.8.2006 11:29:19   
katis
Ojla!

No včeraj sem imela hud popoldan (GUŽVA, DIVJANJE...) zato je bilo treba že nekaj maleg pojest v LJ, tako da sem imela popoldansko malico (solata in malo pomrija), doma pa večerjo (riž s porom in koruzo ter črno redkev v solati).

Lp

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Vanja
vanja27

Je ime Vanja moško ali žensko?

žensko (75%)

moško (19%)

ne vem (6%)


Število vseh glasov: 523

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!