|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SMUČANJE (Avstrija, Italija)
15.10.2009 11:32:28   
fify
Živ,

ali ima kdo kakšno dobro priporočilo smučišča, nastanive, itd....v Italiji ali Avstriji, primerno za družino z majhnimi otroci (3 in 1 leto)?

V smislu, da je npr. hotel/app blizu smučišča, da je dober program, vrtec na smučišču, in predvesm,. da ste bili RES zadovoljnji in bi priporočali. Ker ponudba je tako velika, da je težko izbrati.

hvala in lp.

F.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
27.11.2009 22:39:51   
tatjana77
Mi smo bili lani na smučanju v Avstriji- Kreischberg. Vzeli smo paket beli teden za družine. Na razpolago imaš vrtec za otroke in popldansko animacijo, smučišče nam je bilo zelo všeč, prav tako apartmaji. tako da toplo priporočam.

(odgovor članu fify)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
27.11.2009 23:28:51   
kaya2007
obertauern, hotel edelweiss user posted image

drugače je pa destinacij ogromno, avstrija ima celo verigo kinderhotelov, malo poglej http://www.kinderhotels.com/

(odgovor članu tatjana77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
2.12.2009 13:55:56   
Pauline
Mi hodimo v Kreischberg v Avstrijo.... letošnjo sezono bo že četrtič. Res je tako kot je napisala tatjana77, vendar ne za tako male otroke. Šola smučanja in popoldansko varstvo je od četrtega leta naprej.

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
30.12.2009 23:07:16   
K_a_t_i
Mi smo tudi bili lani v Kreischbergu - s Ski&Fun. Tamali je bil 1 mesec pred dopolnjenimi 2. leti in smo ga dali v "vrtec" (le ta je za tako majhne z doplačilom). Res je, da je bil edini, torej je dejansko imel privat varuško (vsi ostali otroci so bili večji in so že šli na smučanje). Je pa bilo tako, da je bilo to 3 urice na dan - z očkom sva se vsaj malo nasmučala user posted image . Mi smo se imeli prima.
Je pa Kreischberg smučišče, ki ga ne bi nikoli izbrala, če ne bi imeli tega vrtca - me je motilo, da se fuuul dolgo čaka (če si zamudil prve gondole in si se šele ob 9:15 znašel pod gondolo, se je čakalo tudi po eno uro - bili smo 1 teden pred Slo počitnicami!) da prideš z gondolo do samega smučišča.

Letos iščem smučišče, ki ima velik bazen, otroški ski park in ne samo ene gondole, ki te potegne na hrib. Vrtca letos ne potrebujemo, ker mami ne sme smučat user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
13.1.2010 9:52:35   
andreja32
tudi mi smo lani smučali v Kraischbergu,....imeli smo srečo, šli smo drugi teden v januarju in ni bilo nobene gužve.letos sem nila z rezervacijo prepozna in sedaj iščem namestitev kje drugjeuser posted image ....drugo leto bo pa sigurno spet Kraischberg,...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
13.1.2010 19:53:54   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

tudi mi smo lani smučali v Kraischbergu,....imeli smo srečo, šli smo drugi teden v januarju in ni bilo nobene gužve.letos sem nila z rezervacijo prepozna in sedaj iščem namestitev kje drugjeuser posted image ....drugo leto bo pa sigurno spet Kraischberg,...


Mi smo ravno danes rezervirali, sem prav vesela da smo dobili, da vidim to čudo, slikce so prav fajn, bazen in savne pa tudi, to pa je tudi vse kar rabim jazuser posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
14.1.2010 9:56:45   
livia
No, mi hodimo že vrsto let sicer v privat režiji v Sexten, Italija.
http://www.hochpustertal.info/de/suedtirol/sexten

V dolini je manjše smučišče z dvema krožnikoma in tekočim trakom ter snežnim parkom za otroke. Ogromno sprehajalnih poti, tekaških prog.
Poleg tega gondola, ki lahfa na 10 minut, ki te potegne na 2200 in tam je prog dovolj za vse vrste smučarjev.
V sosednjem kraju velik aquapark http://www.acquafun.com/

Če bo katera iskala apartma in želi zraven smušičša priporočam ulico Waldheim.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
14.1.2010 19:27:30   
andreja32
Hope2user posted image user posted image ....sva že dve....mene so danes poklicali, da imajo prost termin začetek februarja....komaj čakamo

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
15.1.2010 9:29:02   
livia
Jaz sem atle Kraischberg gledala za drugo leto, pa me moti to, da je vsaj na sliki videt tako, da nekega otroškega smučišča ni v dolini oz blizu apartmaja. Da moreš vedno višje gor z gondolo, kar pomeni, da tudi za dol porabiš nekaj cajta nam se pa običajno mudi nazaj v apartma na opoldansko spanje.
Tiste, ki ste že bile ali pa še greste, poročajte malo kako to zgleda za 2 in 4 letnike.

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
16.1.2010 11:48:48   
lubos
Jaz pa imam bon za 3-dnevni smučarski aranžma na Tirolskem za 2 osebi, pa ga časovno ne morem izkoristiti. Je že plačano, bolje da gre kdo drug ceneje, kod da povsem propade user posted image . Zato nudim celotno zimsko uživanje za skoraj 1/2 ceneje user posted image - velja za 2 osebi, 3x polpenzion v hotelu s 4 zvezdicami, vključno s 3x2 karte za smučanje. V hotelu je bazen, savna, fitness,... Vrednost aranžmana je 692 EUR, dam za 380 EUR user posted image . Aranžma je potrebno realizirati do 27.3.2010. Vse podrobnosti o smučiščih v regiji St. Johann, hotelu in ostalem dobite na tel.št.: 041 704 696.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
30.1.2010 1:21:27   
lubos

 
Vrednostni bon oz. voucher za 3-dnevni smučarski aranžma na Tirolskem za skoraj 1/2 ceneje - velja za 2 osebi, 3x polpenzion v hotelu s 4 zvezdicami, vključno s 3x2 karte za smučanje. V hotelu, ki se nahaja v kraju St. Johann in Tirol (8 km od Kitzbühela) je bazen, savna, fitness,... Vrednost aranžmana je 692 EUR, damo za 380 EUR. Aranžma je potrebno realizirati do 27.3.2010. tel.št.: 041704696

(odgovor članu fify)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
31.1.2010 9:45:19   
andreja32

IZVIRNO SPOROČILO: livia

Jaz sem atle Kraischberg gledala za drugo leto, pa me moti to, da je vsaj na sliki videt tako, da nekega otroškega smučišča ni v dolini oz blizu apartmaja. Da moreš vedno višje gor z gondolo, kar pomeni, da tudi za dol porabiš nekaj cajta nam se pa običajno mudi nazaj v apartma na opoldansko spanje.
Tiste, ki ste že bile ali pa še greste, poročajte malo kako to zgleda za 2 in 4 letnike.



v dolini sicer otroškega smučišča ni, vsaj takega s kakšnimi napravami ne....smo se pa mi z našo najmlajšo igrali na smučišču pri jajčkih.je lušten hribček, res pa je da je treba štanfat.drugače pa pot na vrh hriba ne traja dlje kot 10 min, tako da ne izgubiš veliko časa...

Mi odgajamo tja v soboto, če bo kaj novega oz. drugače kot lani pa sporočim...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
1.2.2010 9:34:18   
Pauline
Mi smo se ravno vrnili iz Kreischberga.............vse imajo enako kot prejšnja leta......

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
1.2.2010 9:57:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Pauline

Mi smo se ravno vrnili iz Kreischberga.............vse imajo enako kot prejšnja leta......


Prosim če mi katera posreduje info,kako so kaj založene kuhinje. Piskri, ponev, olje, sol..... te osnovne stvari, kaj je kaj tam, kaj je dobro s sabo prnest, je blizu trgovina, kako je založena????

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
1.2.2010 15:30:47   
andreja32
Hope, lani so bili apartmaji s posodo dobro založeni.... vsaj naš apartma meni je manjkal en malo večji pisker, ker nas je le 6 in makarone, ali pa kakšno enolončnicoje je zoperno kuhat v dveh loncih.Trgovina je dobro založena imajo tudi mesnico.Pozorna bodi na to, če prihajaš v soboto je trgovina zaprta in si moraš osnovne stvari prinesti s seboj, ali pa jesti zunaj,...no, zaprta je tudi v nedeljo...


lp Andreja

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
1.2.2010 19:12:09   
Hope2
Hvala za infouser posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
1.2.2010 21:27:31   
Andra
Moram te popravit, saj je v soboto trgovina odprta do 18. ure, zaprto je samo v nedeljo. Pametno je, da imate zraven nekaj kruha, da v nedeljo niste brez.
Je pa Kreischberg ful dobro smučišče in primerno tako za začetnike, kakor tudi za zahtevne smučarje.
Mi vsako leto potujemo preko Ski & Fun in je super!!! Smo se ravno pred enim tednom vrnili domov in je bilo nepozabno.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
2.2.2010 10:09:19   
andreja32
o hvala andra...lansko leto smo bili pozni na recepciji so nam rekli, da je trgovina zaprta,....posledično smo ostali brez kruha....

super, da vem, mi ne bo treba toliko stvari trogat,....že tako bo poln avto...

p.s. tudi mi gremo zopet s Ski&fun-om.....žal mi je samo, ker ta teden ni beli teden in ne bo smučarske šole za otroke.....

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
2.2.2010 14:58:37   
Hope2
Punci sam še touser posted image . A pečica je?

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
2.2.2010 17:11:08   
andreja32
Je, je :))))).....a boš kaj dobrega peklauser posted image Kdaj odpotujete hope?

lp

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
5.2.2010 9:05:34   
muška
mi hodimo že par let v falkertsee, svetovno! tam smo najmanj 3x letno. Nas pride zelo ugodno , ker najamemo hišo in nas gre več, tako da so stroški minimalni

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
7.2.2010 19:18:27   
andreja32
HOPE,javljam se iz Kraischberga......nimajo vsi apartmaji pečice......

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
16.2.2010 7:08:16   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

HOPE,javljam se iz Kraischberga......nimajo vsi apartmaji pečice......

Hvala. Očitno smo bili isti časuser posted image . Ste nas kje videliuser posted image ?

Naš apartma je imel pečico:-). Bilo je pa lepo, zadovoljni s smučiščem, z bazeni in apartmaji, še bomo šli.

V katerem apatmaju pa ni pečic.

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SMUČANJE (Avstrija, Italija)
16.2.2010 13:08:32   
andreja32
Hope2...mi smo bili v hišici za pet oseb....mogoče smo se pa res videli.....jaz sem okoli hodila s psom ,...samojedom....

Ja, tudi mi smo uživali....je kar prehitro minilo...


kar se pa pečice tiče ,...lani smo jo imeli letos ne,...pa samo tri male piskre,...kuhinja ni bila ravno založena...sem bila kar malo razočarana...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?