|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPET NIČ
4.10.2004 11:26:04   
klarisa
Drage punce!
Hvala vam ker ste držale pesti ampak na žalost je prišla spet M...Kljub pričakovanjem, da ne bo nič sem žalostna..Sprašujem se, kaj vsa komu naredila da ravno nama ne porata? Čas celi rane, tko da bo kmal boljš.

Hvala vam in za vsako ena :rozica: !
pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SPET NIČ
4.10.2004 11:34:25   
bambi
Klarisa, zdaj sem pa tudi jaz žalostna. Prekleto, da ne gre. Ne vem zakaj je usoda takšna a zgleda da tako mora bit. Kar solze mi grejo..... Vem kako ti je hudo, pusti žalost na plan, zjoči se, pojdita z dragim nekam, potem pa boš šla ponovno v boj. Tako kot jaz, tako kot veliko ostalih......
Vem da je hudo, a vseeno ne smemo izgubit upanje da nam bo uspelo.
Veliko sem mislila nate in še bom. Če ni uspelo sedaj bo drugič, če ne takrat pa spet naslednjič in naslednjič.... enkrat se bo tudi usoda naveličala.

:rozica::rozica::rozica:
Upam da se bova kmalu srečali.

Bambi

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   SPET NIČ
4.10.2004 11:38:59   
pi
Tudi k meni je po 7 dnevni zamudi prišla m:hudicek:, točno vem kako se počutiš, saj vem kako sem se jaz. Upajva, da bo naslednji mesec boljše.
Si si mogoče probala izračunat plodne dni v programu femta. Dobiš ga na strani femta.com. Jaz bom ta mesec poskusila s tem programom. Zdi se mi bolj točen od tega na Ringaraja saj v tega vneseš cikluse celega leta.
LP


(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   SPET NIČ
4.10.2004 11:48:55   
neža76
Klarisa, ne bodi žalostna, evo pošiljam ti en šopek vrtnic: :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:!

Boš videla, tudi zate bo prišel čas in takrat bo veselja kaj!;););)

Jaz jo ne pričakujem v petek, samo sem že čutim, da bo spet prišla!! Nobenih nosečniščih znakov, pa bi morali že biti!:((:((:((

No pa nič hudega! Bomo pa spet s polno paro:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: in upam na :)-!

Punce ne dajmo se.

Neža76:metulj:

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SPET NIČ
4.10.2004 11:50:33   
bambi
Pi, narobe si razumela..... Klarisa je dobila pikico s postopkom umetne oploditve in se ni prijela.....

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SPET NIČ
4.10.2004 12:02:47   
pi
Se opravičujem za napako.

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SPET NIČ
4.10.2004 12:12:52   
koala
Klarisa!
No, ko pa spet slaba novička, včeraj bi lahko gore premikal od sreča danes pa to!!
Ne vdaj se, mislim nate in ti pošiljam velikanski šopek :rozica: pa še en trop :angel:!!
Upam, da se vidimo na srečanju!!

Koala

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   SPET NIČ
4.10.2004 12:21:55   
GoYa
Ohjoj Klarisa!
Sem žalostna s tabo :(:(:(:( pa tako sem si mislila, da je bil tisti eden res pravi borec.

V takih trenutkih se res sprašujemo vse mogoče, ampak vedi, da kmalu pride čas tudi za vaju dva. NIKOLI SE NE VDAJTA!

En velik šopek :rozica: za tvojo dušo.

LP, GoYa

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   SPET NIČ
4.10.2004 12:24:16   
Lučka*
Klarisa, ravno danes sem mislila nate...Glavo gor, bo pa naslednjič sreča na vajini strani.
Me na RR bomo pa pesti držale..
Lp Lučka

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   SPET NIČ
4.10.2004 12:32:55   
ninca
KLARISA...:(( tudi za tebe eno :rozica: in :angel:, ki ti bo pomagal v naslednjem mesecu (:duda:)

držim pesti zate:miska:

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   SPET NIČ
4.10.2004 12:40:58   
Majči
Draga naša Klarisa.....tudi jaz sem že včeraj in danes mislila nate in ravno samo zaradi tebe odprla te strani, saj imam v službi nenormalno gužvo. Ko se mi je odpiralsem tišala pesti in nadvse upala, da bom prebrala kaj lepega od tebe. Pa žalost.....tako sem žalostna, da ti niti povedati ne morem, ne vem kako ti je, ker tako daleč hvala bogu za zdaj še nisem bial, nadvse sem upala, da pa le končno rata i da bo pikica v tebi našla pravo mesto in vaju razveselila.
Od srca ti jo (vama jo) privoščim in res upam, da boš kmalu dvignila glavo pokonci, kot to ti znaš in šla dalje. Prava si borka zato ne dvomim vate.

Mislim nate, kot vse druge in ko boš boljše nas obišči - tu smo, na našem forumu, vedno pripravljene poslušati, sočustvovati.....

Prejmi tisoče :rozica: samo zate!

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   SPET NIČ
4.10.2004 12:48:21   
pika74
boga :( - jokam s tabo :((:((:((... in ti pošiljam objem :rozica::rozica::rozica:

Držim pesti, da se bosta "pobrala" in zbrala moč za naprej in nove poskuse.

Ampak tole dete :duda: si bo pa zaslužilo OSKARJA že kar takoj, ko bo privekalo na svet - mama pa enga za življenjsko delo - tole je pa res malo preveč.

Res ti ob naslednjem poskusu od srca privoščim, da se prime in tudi ostane 9nebesa9nebesapri tebi.

Lp,

Pika74
:metulj:

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   SPET NIČ
4.10.2004 13:22:08   
anadejka
Joj Klarisa res mi je hudo.Prav spomnim se te ko si tuki na RR opisovala da greš na umetno oploditev,pa tko dobr si rekla čez dva tedna bom pa mami.No to je splavalo po vodi,ampak veš če ne prvič ali drugič boš pa tretjič.Važn je da boš mami,ane.Nikoli ne obupat!!!
Drži se!!!

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   SPET NIČ
4.10.2004 13:35:38   
klarisa
Hvala vam za vzpodbudo...Andrejka76, to je bil že najin letošnji 3 poskus neuspešne:( umetne oploditve..

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   SPET NIČ
4.10.2004 13:36:19   
neni
Klarisa!
Moram popravit Andrejko, boš pač četrtič.
Vrtnico bom pa danes vrgla stran, zraven pa mislila na tvojega :angel:, ki ti ni bil usojen. Neskončno sem žalostna, sem resnično upala, da tokrat pa le bo.
Drži se in ne zapusti nas!
To, da obupala ne boš pa jaz prav dobro vem!
Eno rožico zate :rozica:
lp neni

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   SPET NIČ
4.10.2004 13:56:45   
anadejka
Oprosti Klarisa res nism vedla.......bo pa četrtič ali petič.Res bo!!!:miska::miska::angel::angel:

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   SPET NIČ
4.10.2004 15:05:29   
tinkamiška
Klarisa, res mi je žal, da ni ratalo.:(
Držim pesti zate, da neboš izgubila upanja in da vama čimprej rata:angel:

Tinka

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   SPET NIČ
4.10.2004 15:14:39   
Anitka
Draga moja Klarisa!

Res mi je hudo, da tudi v tretje ni uspelo.:(:(:(:(:((:((:((:(( Žalostna sem skupaj s tabo in prav čutim bolečino ob tem. Tudi jaz se sprašujem zakaj te ta narava tako zaj..., a punca glavo gor, še prej pa se izjoči in izlij vso svojo bolečino, potem pa vzami spet ves svoj pogum in gremo naprej. Ne oziraj se nazaj čeprav je težko, glej le naprej, bodi optimistična in verjamem, da bo usoda tudi tebi namenila vsaj eno :duda: če že ne več.

Drži se in vedi, da mislim nate in sem s tabo!

Anitka:miska:

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   SPET NIČ
4.10.2004 15:57:41   
Gea1
Klarisa, pa saj si ti naša borka in tako bo tudi v prihodnje. Zdaj se zjoči, potem pa naprej. Enkrat bo tudi tebi in vsem nam uspelo. Le verjeti je treba!

Pošiljam ti kup :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: da te potolažijo.

(odgovor članu klarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?