|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 18:58:28   
*talcy*
...ojla pupe sem odprla kar novo temo.....
...me zanima če katera ve kolikokrat na teden naj z možekom user posted image  da bi lahko zanosila...sem mal brskala po internetu ,dobila neko raziskavo, da za kakovost sperme naj bi user posted image  vsak dan in ne na 2-3 dni.....

.....tako da če katera ve kaj o tem naj mi kar napiše k verjetno nisem edina....

lep pozdrav user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 19:02:51   
Anonimen
Moj nasvet je sam tak da seksajta k vama paše.

K ni hujšga k da eno tko super stvar jemlješ kot obvezo.

Otrok pa pride ko ti je namenjen. Izsilit ga ne moreš.

To je samo moje razmišljanje, po dveh letih, ko sm dala že skoz razne faze "delanja otroka", sekiranja ipd.
Zdej pa sam uživava. Otrok pa bo k bo. Škoda živcev, jih bomo še rabile k bomo naše sončke lovile po igriščih.

(odgovor članu *talcy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 19:32:59   
DaisyE
2-3 dni je za tiste, ki imajo slabšo kvaliteto sperme. Drugač pa nima veze, lahko tud večkrat dnevno. user posted image  Veselo na delo.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 19:47:42   
valentina2006
*talcy*, s tvojim dejta user posted image , tolkrat kot vama paše...sicer pravjo, da na 2 dni...pravjo, da če prepogosto user posted image , da je sperma slabše kvalitete..ne vem, mnenja so različna...
Želima vama veliko sreče user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 19:50:58   
Ninaaa
Sicer sem nova na tem forumu, ampak ker je že takšna tema... Kvaliteta sperme narašča po 24 urah in je najbolj kvalitetna oz. so spermiji najbolj zreli tam okrog 48 ur stari. Pravijo, da je najboljše na 2 - 3 dni. Ta metoda se je obnesla tudi pri nama, po enoletnem prepričanju, da morava vsak dan / večkrat na dan...

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 19:54:50   
freha
dobrodošlauser posted image

(odgovor članu Ninaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:05:37   
Ninaaa
No, glede na to da sem (končno) pogruntala nekaj stvari v zvezi s forumiuser posted image , bom odslej tudi jaz sodelovala. Sicer nosečka šele nekaj tednov, pa vseeno... user posted image

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:17:02   
*talcy*
ninaa....dobrodošla..
.... ja verjetno bova ubrala to pot na dva dni.......
...pol leta nazaj se je v prvo primlo po dveh mesecih .... v prvem mesecu se ni ker sem bila tik prek poroko živčna kot user posted image  ...... user posted image  .....sam se je v 11t končalo user posted image user posted image  z abrazijo.... tako da ta mesec sva se lotila delat na user posted image ....pa dvomim da bo kaj ker sem živčna user posted image

(odgovor članu Ninaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:22:00   
Ninaaa
Ah ne se sekirat, midva sva tudi imela ohcet konec marca, pa sva se tolažila da se ne prime zaradi živčnosti. Potem se ni prijelo zaradi dopusta. Potem zaraadi hladnega vremena... dokler nisem postala pozorna na prve znake v decembru - in test je bil pozitiven... Res pa je da sem se veliko pogovarjala z zdravniki (tudi sama delam v zdravstvu), vsi so mi potrdili, da je treba na dva do tri dni, nikakor pa ne šparat več kot pet dni, ker so potem spermiji že prestari in je večja možnost napak pozneje.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:24:46   
Anonimen
No meni se pa na dva do tri dni ne obnese, ker je moja sluznica slaba oz. ne paše ph spermijem in jih očitno pobije, meni se pa pojavljajo vnetja. V prvo sv a s seksom vsak dan zanosila, zdaj pa splet okoliščin tega ne omogoča, pa se trudiva že nekaj mesecev, 8 čist natančno.

(odgovor članu *talcy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:30:38   
Ninaaa
Smola... Jaz sem si pomagala z listki (Ovul-test). Ko se tam pokaže črtica, to pomeni, da bo O v naslednjih 24 urah. Spermiji preživijo tudi do 72 ur, oziroma v tvojem primeru pač malo manj, vsekakor pa vsaj 48 ur. Jajčece živi samo 12 ur user posted image .

Izračunaj tako, da se srečajo user posted image

Po domače, ko se ti pojavi črtica na tstu, takrat pejte v akcijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:31:47   
*talcy*
ojoj 8M to pa je že lepa doba....ma sta šla na kak pregled pa to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:33:28   
*talcy*
ninaaa ja jaz ima doma ta test O sam nevem kako ga uporabit?

(odgovor članu Ninaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:34:08   
Ninaaa
Sam ne se sekirat, tudi če bo še trajalo nekaj časa. Težko je čakat, midva sva čakala leto dni in te čist razumem. Je pa veselje ob uspehu zato postoterjeno user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:38:15   
*talcy*
ma si delala teste večkrat da ti je pol test pokazal da bo O??

(odgovor članu Ninaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:38:34   
Ninaaa
Jaz sem jih kupovala v DM, tam so najcenejši. Dobiš jih pakirane po pet komadov, vsak je v vrečki. Enostavno sem jih nosila s sabo v torbici in vsak dan enega ponucala.

Ko si na wc-ju, vzameš tisto ovojnico in jo na vrhu odtrgaš. Ven vzameš listek in blazinico s sredstvom za pobiranje vlage. To vržeš stran.

Potem ujameš curek v tisto vrečko in ko se urediš, v miru namočiš listek not do označenega mesta. Pa počakaš. Če je samo ta druga črtica (kontrolna), potem ni ovulacije. Če se pojavita obe črtici (testna + kontrolna), potem lahko pričakuješ, da boš ovulirala znotraj naslednjih 24 ur.

Cela znanost, ne?

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:41:49   
*talcy*
a ma to je to......ma men na O testu piše ROMED a pozna katera....? verjetno je notr sam eden sam pa ful drag

(odgovor članu Ninaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 20:52:45   
Ninaaa
Ko boš tega enega ponucala, boš morala kupit drugega... Ko pričakuješ ovulacijo, je treba kr vsak dan naredit test, za vsak slučaj če pride prej ali pa zamuja. Zato so tile DM-ovi tako praktični, pakiranje po pet - to je pa skoraj že dovolj za en ciklus...

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 21:02:38   
*talcy*
ja pa to na goriškem koncu pojma nimam kje tega kupit.....zdaj razumem kako to gre...hvala za obrazložitev....

(odgovor članu Ninaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 21:05:33   
Ninaaa
ah, sigurno imaš kje v bližini kakšen Drogerie Markt, zdaj je že skoraj v vsaki vasi, drugače pa mislim, da lahko testerčke kupiš tudi v lekarni (ampak tam bodo sigurno dražji).

Velik sreče ti želim, pa lahko noč!


(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
16.1.2008 21:14:24   
*talcy*
ne ga ni razen na obaliuser posted image ....

(odgovor članu Ninaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
18.1.2008 16:25:52   
Anonimen
Danes imam zelo poučne članke (za spremembo, ane user posted image )... evo še enega na tvojo temo *talcy*;

"Po raziskavah sodeč, bi nekateri moški morali imeti bolj pogoste spolne odnose, da bi s tem povečali možnost oploditve svojega partnerja. Znano je, da si pari, ki imajo težave z zanositvijo, med spolnimi odnosi vzamejo več dni premora, saj naj bi na ta način povečali možnost zanositve. Ekipa iz Sydneyske Univerze pa je na Konferenci za reproduktivno medicino zatrdila, da takšno početje ne vodi k želenemu učinku in da naj bi le-to pomenilo slabšo kvaliteto sperme."

Žal pa nimam več linka od kje sem tole z neta pobrala. user posted image

< Sporočilo je popravil EnaNobena -- 18.1.2008 16:26:45 >

(odgovor članu *talcy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
18.1.2008 16:32:19   
Colicka
Midva tm na ene tri dni ;) kakor nama zapaše ...

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SPOLNI ODNOSI IN ZANOSITEV
18.1.2008 17:01:29   
*talcy*
....ja sej ta članek sem tud jaz prebrala nekje ma človek sploh ne ve kaj naj si misli ej....eni tako drugi tako... drugače pa hvala za trud in odgovore sej verjetno nisem edina........user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?