|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Saj me ne skrbi...
4.7.2009 12:19:30   
Raho
Pa vseeno želim slišati mnenje.
Naša damica je pri 18 mesecih velika 82 cm (kar je neko zlato povprečje), vendar ima "samo" 10 kg. Sicer je P rekel, da ga ne skrbi, ampak naj ji dajem za jesti malo bolj redilne stvari. Toda ona cel dan melje - vse, kar ji pride pod roke (ali v usta), samo pa tudi popolnoma vse pokuri, ker je aktivna od 7.00 do 20.00 z urico spanja (če nam uspe)user posted image .

Meni je popolnoma jasno, da ni nič narobe, vendar se je v 6 mesecih zredila za slab kilogram, kar pa je bojda premalouser posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 4.7.2009 12:20:07 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 12:26:43   
Shorty_
Raho naj te pomirim naša Nika ima pri 2 letih in 7 mesecih 10800g in nekje 87-88cm. Je pa res da naj bi se v drugem letu zredili za cca 2500, ampak ne sekiraj se zdej malo manj pol malo več.

lp Shorty

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 12:28:44   
Taddy78
Ne skrbi...med 1 in 2.letom se zredijo nekje med 1-2kg. tako mi je rekla P, ker je naš ful slabo jedel, ampak ga je očitno držala gor pijača oz pitje, saj se je v 1letu zredil 2.5kg, kar je baje super.

Nima pa tvoja pupa nič kaj premajhne teže če mene vprašaš. K nam hodi ena pupa, ki je pri 3.letih imela 12kg in je prava manekenka..

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 12:29:29   
zvesta
Raho, naša grinta se je v pol leta zredil za pol kile. Ima 11 kg in 84 cm. S tem, da žere in ne je. Je sposoben za večerjo zmazat pol kranjske klobase, 2 kuhani jajci, pol žemlje in 3 dcl mleka. Kaj bol kaloričnega ne vem več, kaj mu naj dajam. Bi pa po novem raje imela ravbarje tedensko v bajti kot njega na hrani.

Evo, sem našla mere našega pri 18. mesec: 80 cm, 10 kg.

< Sporočilo je popravil zvesta -- 4.7.2009 12:31:42 >

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 12:32:50   
Raho
Evo, točno to jaz razlagam - malo hraniti je user posted image . Prejšnjič je pojedla krožnik bujte repe (ne skodelico za otroke, redni globoki krožnik), kos kruha, na to pa še pomfri in dunajca in solato... Le pri kornetu se je zalomilo, ker ni več mogla celegauser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 12:34:19   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Evo, točno to jaz razlagam - malo hraniti je user posted image . Prejšnjič je pojedla krožnik bujte repe (ne skodelico za otroke, redni globoki krožnik), kos kruha, na to pa še pomfri in dunajca in solato... Le pri kornetu se je zalomilo, ker ni več mogla celegauser posted image


ja, noro ti rečem.... čeprav pol pa pride teden, ko ne je čisto nič....

Ima pa dnevno 3 zajtrke..... in pol melje, dokler ne gre spat.... pa še ponoči znamo kdaj slišat, da bi on papau mlekeca.....

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 12:35:08   
Raho
Da ne omenim, da se še dojiuser posted image . Doji pa se pred kosilomuser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 12:36:50   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Da ne omenim, da se še dojiuser posted image . Doji pa se pred kosilomuser posted image


no, to naš ne....spije pa najmanj 6 deci mleka na dan...


sem se pa zdaj spomnila tvojega, ko je zdravniku razlagal, da se je zredil, ker maš bolj masno mleko odkar ima sestrico....

mogoče je pa v tem reštev, naročite še eno bebo, pa se ti pupa pol zredi.... user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 13:11:28   
tabi
Tudi naša je imela pri 18mes.iste mere kot tvoja pa P.ni nič komplicirala.Punca poje več kot 3.5letnik,ampak je skos suhicauser posted image ,je pa skos zdrava še bolj pa nabritauser posted image
ne skrbi mogoče bo pa v puberteti kako kilo več pridobilauser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 13:46:09   
urška
naj P pregleda kri. če je kri u redu, potem naj te ne skrbi. taka očitno tamalčica je. 

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 15:32:39   
end1
ja otroci so res različni.

Moja pa obratno do 18 m je pridelala 15 kg in tudi non stop jedla, zdaj 3,5 letih ima 17 kg. Torej v dveh leti 2 kg, zrasla pa ful.

Ne se sekirat. Sem vidla še enkrat, da te ne, no pač očitnon vse skuri.Če ma tak prebvni sistem, je lahko vesela ko bo punca, ne bo zalog.


< Sporočilo je popravil end1 -- 4.7.2009 15:35:19 >

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 16:14:17   
uwaga
Moj je star skoraj 7 let in ima dobrih 18kg. Je tak bolj mali tenek mulc. Je pa zdrav, živahen, brihten...
Ko je bil star eno leto je zdravnica doživela "razsvetljenje" : " Ma ja no, saj ne more bit okrogel, ko je pa mami tudi suhe sorte."
Nič bat dokler je zdrav otrok in normalno je.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 17:24:21   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Pa vseeno želim slišati mnenje.
Naša damica je pri 18 mesecih velika 82 cm (kar je neko zlato povprečje), vendar ima "samo" 10 kg. Sicer je P rekel, da ga ne skrbi, ampak naj ji dajem za jesti malo bolj redilne stvari. Toda ona cel dan melje - vse, kar ji pride pod roke (ali v usta), samo pa tudi popolnoma vse pokuri, ker je aktivna od 7.00 do 20.00 z urico spanja (če nam uspe)user posted image .

Meni je popolnoma jasno, da ni nič narobe, vendar se je v 6 mesecih zredila za slab kilogram, kar pa je bojda premalouser posted image


Kot bi mi vzela iz jezika user posted image  Naša je ista kot tvoja, le da ima 9500 g, velika tut 82 cm. Je glih taprava, aja, zdrava tut. Je pa tut čist ok, čeprav včasih nekaj zaštrajka he he.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 17:49:24   
katra55
Naša je imela pri 19. mesecih 10,9kg in 86cm, pa pediater ni rekel, da je premalo. Pri 26. mesecih pa ima 91cm in 11,2kg. 

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 18:11:54   
botrca
Najin Jan je star 19 mesecev in pri pregledu pri 18. mesecih je imel 10300g in 83 cm. Je zdrav, živahen in razigran deček. Je čisto normalno, zato se Več ne sekiram zaradi kilaže...mislim, da je bilo tega dovolj. P mi ni nič rekla, da bi bil presuh, tak kot mora bit.

Ne se sekirat...glavno, da je zdrava...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 21:46:00   
rija
Raho, je pač od mojega fajta.

Moj je tudi dolgo bil na taki kilaži, pa je res masiven in ima zelo močne kosti.

Zdaj pa ima že skoraj leto dni 16 kil.....user posted image  gor gre mogoče 200 g, ki jih potem zopet spuca...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Saj me ne skrbi...
4.7.2009 22:06:36   
Paštetka
jezus vej pa moja ma skoraj dvej lejti pa ne ven, či ma 10 kil. Pogej pa vse ka vijdi. Pa v vrtci pojej vse svoje te pa še za drüjgo deco.

Lekar je bole po meni. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Saj me ne skrbi...
5.7.2009 8:19:51   
Lu
Pri nas imamo itsti problemček, samo se ne obremenjujem s tem. Mali ima že skoraj 3 leta pa ima mogoče 11 kg. Je pač tako aktiven, da gre vse ven. Je pa pravi suhec. Ampak non stop v pogonu. Ne more biti drugače.user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 7:54:27   
higuys
Če ne bi na lastne oči videla kaj mala poje čez dan bi ti napisala da jo stradaš user posted image user posted image , ampak res...malo razmišljam , če ne bi kar socialne poklicla (veza - otroško delo je prepovedano user posted image ).

Mala je presladka, in mi prav nič ne deluje presuha, previtka ali karkoli že.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 8:20:31   
metuljčica1
Jaz se na tvojem  mestu nebi preveč obremenjevala s tem.Naša tavečja je pri 3leti imela komaj 13kg, pa sva zdaj pri 5letih imeli pregled se je lepo poredila in ima 19kg, seveda jim je bilo spet čudno ko se je toliko zredila.No tamala ima pa pri 2 letih toliko, ko je imela tavečja pri 3.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 8:32:56   
oka
Moja mala madam ima pri skoraj petih letih med 13 in 14 kg. Suha kot presta, majhna kot miška in živahna kot poper. Bila je na vseh možnih testih in je zdravo dete, ki ima to srečo, da je podedovala očetove gene in bo kot kaže lahkokategornica.
Meni je dietetičarka v bolnici, ko sem jo morala vlačiti na razne teste svetovala, da ji kuham kalorične stvari (makarone, močnate stvari) in tam kjer se le da dodajam sladko in kislo smetano.
Po drugi strani me pa jezi, ko se pediatri držijo teh svojih razpredelnic, govorijo o spodnjih in zgornjih mejah in vse kar ni v teh okvirjih je za njih nesprejemljivo. Pri nas je šlo tako daleč, da sem jo morala voziti na kontrole na pediatrično. V zadnjo mi je prekipelo in sem "ukazala" našemu suhemu Capotu (s pojstlo vred ima 60 kg) da gre zraven. In zdaj ima mala madam v kartonu zapisano "DRUŽINSKA PODHRANJENOST"user posted image in nič več kontrol. Taka pač je.
Je pač tako, eni otroci so suhi, drugi bolj okrogli, tretji so tisto zlato povprečje, ki pediatrom tako ugaja. Tudi jaz sem bila suho, suho dete, pa sem danes... (no suha vsekakor ne).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 9:51:35   
viv_
Raho, ne skrbi... Moja tamala je pri dveh pa pol letih velika dobrih 90 cm, tehta pa švoh 12 kg.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 13:47:09   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Raho, ne skrbi... Moja tamala je pri dveh pa pol letih velika dobrih 90 cm, tehta pa švoh 12 kg.


A to pomeni, da bomo še naslednje leto nosili 86user posted image ?

Ker potem sploh ne potrebujemo nove garderobe?user posted image

Zdaj počasi lezemo anmreč iz 80 na 86. Ampak izjemno počasi...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 13:49:16   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Raho, ne skrbi... Moja tamala je pri dveh pa pol letih velika dobrih 90 cm, tehta pa švoh 12 kg.


A to pomeni, da bomo še naslednje leto nosili 86user posted image ?

Ker potem sploh ne potrebujemo nove garderobe?user posted image

Zdaj počasi lezemo anmreč iz 80 na 86. Ampak izjemno počasi...


Jaz sem ji za poleti hlačke dala 74/80, ker ji sicer vse pade z riti. Brez plenice = brez riti user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 16:34:10   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Raho, ne skrbi... Moja tamala je pri dveh pa pol letih velika dobrih 90 cm, tehta pa švoh 12 kg.


A to pomeni, da bomo še naslednje leto nosili 86user posted image ?

Ker potem sploh ne potrebujemo nove garderobe?user posted image

Zdaj počasi lezemo anmreč iz 80 na 86. Ampak izjemno počasi...


Jaz sem ji za poleti hlačke dala 74/80, ker ji sicer vse pade z riti. Brez plenice = brez riti user posted image


Potem bo pa najboljše, da vse kar je v 74 prišparam še za naslednje letouser posted image (pa kje ste videli, da otrok 3 leta nosi iste hlačeuser posted image ).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?