|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:26:17   
kalbo
Nekje sem že pisal, da imam bratca, ki je pri svojih 26 letih še vedno pri mamici na joškici brez izobrazbe in brez zaposlitve. Moja mati ga vidijo tko v enem pinki oblačku kot božanstvo. No od tega sem se iz ljubega miru že zdavnaj distanciral, sicer mi občasno še dvigneta živec, sam se mi enostavno ne da. Zdaj je pa stvar sodu izbila dno.
Kličejo me mati med dopustom, če lahko moj bratec in njegova madam prideta k meni v prikolico, ker sej veš, bo zame bolje, da bom mel manj pavšala za plačat. Da ne govorim o tem, kakšen prašič sem bil lani, ker sem že v začetku avgusta vlekel prikolico domov, ko je pa bratova madam vendar hotla it konec avgusta. 
Dopustujemo v takšnem lušnem mini kampu, kjer se vsi poznamo. In dam jest ključe in navodila za uporabo prikolice in frajerčka gresta. O tem seveda, da bosta mela kake goste ne bev ne mev. V soboto, teden dni po tem, na pikniku pa meni mati lepo, mimogrede, kot da bi rekla...veš, solato so podražil...reče, ja veš tamalga so pa v sredo vrgli iz kampa. Kakšen prašič je gazda.
Men obrne film obrnem par telefonov in izvem, da so tri dni skup galamli cele noči in na koncu sta se dva modelčka stepla v mojem baldahinu in v moji prikolici tako, da so klical policijo. Valjda je gazdi počil film in jih je zjutraj zabrisal ven.
Moj telefon že do danes ni pozvonil. Mali je poklical mamico in ne mene in se je lepo umaknil v en apartma in boli ga đoko, mamica gre pa danes kot je že blo planirano dol in bo revčku dala denarčka, k more revček apartmajčka plačat. O tem, da so se špilal z našo lasnino in stvarmi za katere šparamo in skupaj nosmo ne bev ne mev. Veš tamal ni kriv, je bogi, a veš kok je bil živčen.

Jest skos mojim trem otrokom težim, da se v prikolici ne skače, da se ne obeša po baldahinu, ker je to vse nekaj stalo, pol se mi pa dva bedaka stepeta. Me je prav strah, kaj me čaka v petek dol. Cepca malega bom pa zadavil.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 8.8.2011 14:29:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:32:00   
uškinamama
Cepca malega bom pa zadavil.



...in zaradi njega sedel kot za poštenega človeka user posted image , bi rekla ena moja prijateljica.

Ni vredno, Kalbo. A to je brat - brat, ali si delite le gospo mati?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:33:57   
kalbo
Ni blo mišljeno dobesedno.user posted image   Deliva si pa mati in očeta. Sam tole ljubavno gnezdo bom razgnal, ker zdej je pa počas tega zadost. Jest pa žena skupi nosva, njemu se pa fučka. Sej vse z neba pade.
Še mati bi poslal nekam, pa je žal VD fotra na smrt bolan, pa moram mal tud na to gledat, sej tud zarad njega gresta k men dol. Drugač sta bla vsako leto v šotoru. Ironija, za njo je šotor čist fajn, sam za revčka bozga je treba pa luksuz.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 8.8.2011 14:35:53 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:36:22   
pelin
jooojuser posted image ...ja včasih je pa res škoda da si žlahte ne morš zbrat tako kot prijatelje....drugače te pa občudujem, ker boš zdržal  do petka in ne boš takoj šibal dol...mene bi kar odneslo...pa saj po svoje je prav tako...se boš vsaj malo ohladil in  konkretno razmislil....pa še to: vse je za nekaj dobro...razvajeni mulec ti je dal dober razlog, da mu boš brez slabe vesti lahko rekel, da v tvoji prikolici nima kaj iskati...never egejnuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:36:48   
diana 28
No, boš vsaj lažje prepovedal, da bi še kdaj uporabila tvojo prikolico.... Tudi to je nekaj!user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:39:04   
uškinamama
Veš, vse slabo pride za nekaj dobrega. user posted image . Zdaj imaš priložnost, da malemu in njegovi madam dokončno prepoveš uporabo prikolice in ponotranjiš kako je to hudo, če starši delajo razliko med otroci. Tako bodo tvoji otroci zrastli v slogi in bratovščini in čez petnajst let skupaj dopustnikovali. user posted image . Pravzaprav si svojemu malemu bratcu lahko hvaležen user posted image .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:39:21   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sej vse z neba pade.


Žal...me je malo strah, da je to (pri tvojem bratcu) pač res. Verjetno si mu že na 1001 način dal vedet, da se pa že lahko odstavi od "joške", pa enostavno NE. Zakaj, če pa vse od tam gori pade.

Mi je pa resnično žal, za "sranje" v kampu...mah, jaz bi mu verjetno naredila nekaj podobnega, kot sta počela to onadva tipa v tvoji prikolici... Joj, kak fajn, da sem edino deteuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:39:26   
Pia*
Ravno zaradi takih zadev mi2 z mojim ne odstopiva nobene najine stvari.Na začetku so me gledali,ko da sem iz marsa padla in mi govorili da nimam vse v zlatu. Sedaj so se pa sprijaznili,da od svojih načel ne odstopim. Posodim stricm,tetam, staršem tudi če so živali,mali otroci ni problema mulariji pa NIKAKOR!!!
Tako,da jaz jezo razumem sploh, da pa mama podpira 26 letnika,tukaj tudi mama ni pri pravi. Moja vem,da bi ga zalučala na cesto v kolikor nima službe in ne dela šole.

Jaz na tvojem mestu, pa naj se mama postavi na glavo, ne bi dovolila, da brat sploh prestopi prag moje prikolice!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:41:00   
kalbo
V bistvu je pri vzgoji on takratko potegnil, sam še tega ne ve. Mat bom pa streznil, upam, da bo še šlo.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:44:32   
kalbo
Hudič je to, ker se igra z mojim dopustom. Njemu je morje žur, men pa pobeg od vsakdanjika. Sam njemu je to španska vas. Ma hrano, ma bencin, ma cigarete, ni da ni. Vstane pa mal preden mat iz službe pride.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:44:41   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

V bistvu je pri vzgoji on takratko potegnil, sam še tega ne ve. Mat bom pa streznil, upam, da bo še šlo.


On tega ne ve, mama pa...mislim, da ne bo šlo. Po moje...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:46:21   
hektorina
Ti si RES jezen nanj.Upravičeno. Pusti ga pri miru...od*ebi (če smem), pri mami pa še probaj kako žarnico menjat. če bo še šlo. Smili se mi le ona...

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:53:45   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Veš, vse slabo pride za nekaj dobrega. user posted image . Zdaj imaš priložnost, da malemu in njegovi madam dokončno prepoveš uporabo prikolice ..


jup user posted image
čeprav - jaz ne bi dala v uporabo in the first place. samo ok, včasih mora bit žrtev, da se razjasnijo stvari.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 14:59:08   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

V bistvu je pri vzgoji on takratko potegnil, sam še tega ne ve. Mat bom pa streznil, upam, da bo še šlo.


Ja samo tega se bo zavedal ko bo prepozno. Ko ne bo več ˝joške˝ bo panika...kaj pa sedaj...kje je vse udobje...in takrat se bodo šele začele prave težave....

Da boš pa mamo streznil...user posted image  če ona sama ne vidi klaj dela svojemu mlajšemu otroku, dvomim da ji to lahko kdo naslika. Verjetno jih boš še slišal, ker ˝ne razumeš˝ svoje malega bratca in da ona že ve...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 15:01:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nekje sem že pisal, da imam bratca, ki je pri svojih 26 letih še vedno pri mamici na joškici brez izobrazbe in brez zaposlitve. Moja mati ga vidijo tko v enem pinki oblačku kot božanstvo. No od tega sem se iz ljubega miru že zdavnaj distanciral, sicer mi občasno še dvigneta živec, sam se mi enostavno ne da. Zdaj je pa stvar sodu izbila dno.
Kličejo me mati med dopustom, če lahko moj bratec in njegova madam prideta k meni v prikolico, ker sej veš, bo zame bolje, da bom mel manj pavšala za plačat. Da ne govorim o tem, kakšen prašič sem bil lani, ker sem že v začetku avgusta vlekel prikolico domov, ko je pa bratova madam vendar hotla it konec avgusta. 
Dopustujemo v takšnem lušnem mini kampu, kjer se vsi poznamo. In dam jest ključe in navodila za uporabo prikolice in frajerčka gresta. O tem seveda, da bosta mela kake goste ne bev ne mev. V soboto, teden dni po tem, na pikniku pa meni mati lepo, mimogrede, kot da bi rekla...veš, solato so podražil...reče, ja veš tamalga so pa v sredo vrgli iz kampa. Kakšen prašič je gazda.
Men obrne film obrnem par telefonov in izvem, da so tri dni skup galamli cele noči in na koncu sta se dva modelčka stepla v mojem baldahinu in v moji prikolici tako, da so klical policijo. Valjda je gazdi počil film in jih je zjutraj zabrisal ven.
Moj telefon že do danes ni pozvonil. Mali je poklical mamico in ne mene in se je lepo umaknil v en apartma in boli ga đoko, mamica gre pa danes kot je že blo planirano dol in bo revčku dala denarčka, k more revček apartmajčka plačat. O tem, da so se špilal z našo lasnino in stvarmi za katere šparamo in skupaj nosmo ne bev ne mev. Veš tamal ni kriv, je bogi, a veš kok je bil živčen.

Jest skos mojim trem otrokom težim, da se v prikolici ne skače, da se ne obeša po baldahinu, ker je to vse nekaj stalo, pol se mi pa dva bedaka stepeta. Me je prav strah, kaj me čaka v petek dol. Cepca malega bom pa zadavil.


in od zdaj naprej boš osel, ki gre samo enkrat na led?user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

V bistvu je pri vzgoji on takratko potegnil, sam še tega ne ve. Mat bom pa streznil, upam, da bo še šlo.


ma neeeee. jaz moji rečem, ko jamra čez svojega "večno nerazvitega" sina, da je takšen, kakršnega je vzgojila. takih uslug, da me ona prosi v njegovem imenu, pa jaz ne delam. če nima tolk jajc, da sam pride do mene, potem naj bo brez. user posted image

p.s. zdaj tudi že moj bratec ve, koliko stane wc papir user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 15:04:46   
ZARA
Kalbo, vem, da ti ni smešno, ampak polulala sem se ob pomanjševalnicah. Draga šola je tole, poznam. Imamo podobne finte doma, sicer ni tako hudo, da bi mi delal p.izdarije ali matki... je pa približek božanstva. Ja, nič... Najprej naj mamica skine rožnata očalca in naj mu ne plača apartmajčka, potem pa njo in njega nabrcaj v ritko. Pa uno dekle njegovo tudi. Boš vedel drugo leto odpeljat prikolo kar ob koncu dopusta s sabo.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 8.8.2011 15:05:10 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 15:08:35   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Hudič je to, ker se igra z mojim dopustom. Njemu je morje žur, men pa pobeg od vsakdanjika. Sam njemu je to španska vas. Ma hrano, ma bencin, ma cigarete, ni da ni. Vstane pa mal preden mat iz službe pride.
Ja, šit, no. Krivda je samo na mati. Kaj pa oče pravi na to?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
8.8.2011 15:11:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 15:18:08   
skuštrana
Uh, Kalbo, te čisto razumem. Jaz bi tudi popiz....

Žal je tako, da si familije ne moreš izbirati, obsojen si na to kar dobiš z rojstvom.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 15:18:10   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
V bistvu je pri vzgoji on takratko potegnil, sam še tega ne ve. Mat bom pa streznil, upam, da bo še šlo.

ma neeeee. jaz moji rečem, ko jamra čez svojega "večno nerazvitega" sina, da je takšen, kakršnega je vzgojila. 


Vidim, da obstaja cela generacija nedonošenčkov.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 15:18:55   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
V bistvu je pri vzgoji on takratko potegnil, sam še tega ne ve. Mat bom pa streznil, upam, da bo še šlo.

ma neeeee. jaz moji rečem, ko jamra čez svojega "večno nerazvitega" sina, da je takšen, kakršnega je vzgojila. 


Vidim, da obstaja cela generacija nedonošenčkov.


Zara, presenečena bi bila user posted image user posted image Jaz tudi poznam enega....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 16:03:11   
ego80
Hmm ne vidim vprašanja... pa vseeno... ob tem branju mi je prvo padlo na misel - ljubosumni starejši brat :) Seveda je bratovo početje (ki si mu ga dopustil žal tudi ti) čist mimo, vendar mi je zanimiva predvsem tvoja fovšija po njegovem jebivetrovsem lajfu in odnosu z mamo. Seveda boš trdil, da to ni res, vendar raba vseh možnih pridevnikov in užaljen ton pisanja nakazuje žal ravno na to. Si že od malega ljubosumen na brata? Nikjer ne razložiš, zakaj si posodu bratu prikolco, če mu ne zaupaš? Te je mama prepričala, pa ji ne znaš reči ne? Seveda pa so ženske vedno presrečne, ko moški udriha čez svojo mamo in ostalo žlahto heheheuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 16:27:08   
Arwenko
kalbo...jaz te čist razumem, imam en tak podoben primerek za brata no, sicer še ni šel v take ekstreme, ampak se nagiba v tej smeri, kar konkretno.

Edina moja pripomba je tale...poskušat streznit mamo, nima smisla, od bo pa enkrat padel na realna tla, takrat mu bo pač hudo...nimaš kaj.

(odgovor članu ego80)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 16:47:42   
TomTaylor
hja, apartma naj kar plača mamica, bivanje v prikolici pa mu zaračunaj po tarifi, ki jo ima sicer lastnik kampa + povračilo za povzročeno škodo + zahteva za ustno opravičilo tebi in tvoji družini in prav tako lastniku kampa. Pa jz bi mu po povrnitvi stroškov še povedala, da naj v prihodnje niti ne vpraša več za bivanje v prikolici.
Mislm, da bi vsaj imel obraz pa te vsaj poklical in rekel "stari, oprosti, p*i*z*darijo smo ti naredili v kampu, nč skrbet, bomo že zrihtal.." mislim, da bi bil vsak zrel 26-letnik tega sposoben. Sorry, če sem žaljiva, vseeno je tvoj brat, ampak je pa res en "ubožček",no..

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 8.8.2011 16:49:41 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Saj ni res, pa je...
8.8.2011 16:49:08   
*miska.mcc*
jaz bi pa tegale vašega hroščeka vlekla nazaj v kamp in ga za rokico vozila do lastnika in vseh sosedov, da se jim globoko opraviči.
pa vsakemu 10 dek kave, bonbonjero in buteljko. ampak bi jih sonček moral sam zavit v "opravicilna darila".


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 8.8.2011 16:50:36 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?