|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo da se malo javimo in pohvalimo
12.8.2005 8:50:28   
Bejba
Že nekaj časa me ni bilo na tem forumu, ker enostavno ni bilo časa (predvsem obveznosti s poroko in krstom). Zdaj sem žena in časa je vedno več, ker imam tako pridnega moža :)- (nekaj slikic je tudi v albumu).
Hotla pa sem samo malo pohvaliti našega sončka. Sedaj se namreč nekaj časa že sami brez problema usedemo in tudi že kakšen teden hodimo po vseh štirih :bravo::bravo::bravo:. Sedaj ga je vsepovsod dosti, mami in ati pa vsa ponosna 9nebesa. Je pa tako smešen, saj naredi par korakov, pa se vsede na rito, si malo odpočije, pa spet naprej in tako ene parkrat dokler ne pride do cilja :)-. Je rita zgleda pretežka ;).
Ima pa še vedno malo vnet ušesek in stiskamo pesti, da bo vse ok do ponedeljka, ko končno odrinemo na težko pričakovane počitnice. Tudi jaz namreč zadnje dva dni nisem taprava (grlo, glava, slabo počutje).
Toliko od nas, pa uživajte še naprej.

LP; Bejba :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Samo da se malo javimo in pohvalimo
12.8.2005 9:17:56   
Natas@
Zdej se boste pa lovili po celem stanovanju in vsepovsod, ha ha ha.
Sicer je pa to dobro za rekreacijo.

Sicer pa upam, da boste do ponedeljka tipi topi zdravi.

Pa za kakšno kartico iz Grčije se priporočam(o).

Lp

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Samo da se malo javimo in pohvalimo
12.8.2005 9:20:12   
BibaJ
Halo. Jaz pa sem bolj med novimi članicami.
Iskrene čestitke k poroki in krstu. Ste bili full lepi, kot iz risanke.:sloncek:
:bravo: za sedenje in plazenje.

Lepo se imejte na dopustu in se do takrat oba lepo pozdravita.:metulj:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Samo da se malo javimo in pohvalimo
12.8.2005 10:34:44   
asso
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Ženi in možeku pa :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Samo da se malo javimo in pohvalimo
12.8.2005 10:59:58   
Pikapolonica
Ojla, Bejba!

Še enkrat čestitke in :bravo::bravo::bravo::bravo:

Pa sončku :duda: seveda tudi, ker je tako priden.

No, naša Tia ima zgleda tudi težko rito (oz. težjo). Je namreč sploh ne dvigne v luft, ampak se kar po njej premika.

LP, :pika:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?