|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samos ali Lesbos?
21.3.2007 12:41:46   
Pingvinčica
Kaj priporočate? Izbiramo nekako med tema dvema destinacijama varianto ALL-inclusive. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samos ali Lesbos?
21.3.2007 14:21:21   
Felicity
Samos je v redu, manjši otok, bolj mirno, plaže takšne kot hočes (pesek/mivka/kamnčki) odvisno kje si.

Za Lesbos žal ne vem. 

Najbolje da greste 1 teden na Samos, 1 teden na Lesbos.user posted image  

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samos ali Lesbos?
21.3.2007 14:50:25   
Pingvinčica
Jas to bi blo verjetno idealno jauser posted image . Samo žal ne bo izvedljivo ne finančno ne časovno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samos ali Lesbos?
21.3.2007 16:20:11   
anckabancka
Sem bila na Lesbosu in je kar nekaj za videt tam. Lepe plaže z mivko, luštna mesteca... Sicer sva z mojim user posted image rentala skuterja in raziskala skoraj cel otok v 14 dneh. Imam res lepe spomine na ta čarobni otoček...user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samos ali Lesbos?
21.3.2007 17:49:18   
bamby




Lahko ti povem, kako je na Samosu.

Južni del otoka ima morje bolj hladno in mirno, severni del pa je bolj valovit in toplejša voda. Je pa dobro najeti kakšno vozilo. Zdaj ali je to avto ali motor je pač odvisno kako želiš potovati in koliko si pripravljen odšteti. Tako lahko prepotuješ otok po dolgem in počez. Ni pa to kakšen zelo velik otok. Plaže so pa tudi različne. Veliko je takih peščenih , ki so primerne tudi za otroke.
Klima je pa tudi kar prijetna,saj je kljub visokim temperaturam dokaj znosno. Le v sobah še vedno priporočam klimo za lažje spanje.
Pa da ne pozabim omeniti. Tam kjer smo bili mi (južni dle otoka), je bilo precej komarjev, zato si moral zvečer skrbno zapirat okna in balkonska vrata.

Na splošno je bilo pa meni zelo fajn. Je otok, ki še ni pretirano poln od turistov. Se kar splača iti na dopust. 



(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samos ali Lesbos?
22.3.2007 14:31:03   
Annny
Meni Samos ni bil všeč, res ne.
Najbrž je bolje, če vzameš čimveč izletov, ampak pozor - preveri ceno izletov pred odhodom (ponavadi organizira ista agencija).
Nam so hoteli za izlet z ladjo v Turčijo računati okrog 300 € vsega skupaj. To pa je pretirano (2 odrasla + dojenček)
Mi smo bili na J koncu otoka in tam ni nikjer nobene trgovine, zato smo se po plenice vozili čez cel otok z busom v mesto Samos, kjer smo našli en ubogi 'supermarket'. Tudi z otroško hrano je bil takrat velik problem (5-mesečni dojenček)- nikjer ni bilo za dobit kašic ipd.  
Junija je bila vročina kot v peklu.

Nikoli več Samosuser posted image

Za Lesbos pa ne vem.

Če bi šla v Grčijo, bi izbrala Rodos, Kreto, Zakontos, Kefalonijo!

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samos ali Lesbos?
25.3.2007 14:42:22   
rokavecv
No jaz pa imam s Samosom pozitivno izkušnjo. V kraju Kokkari sva bila. In potem najela motor in se fijakala po otoku. Zelo v redu. V začetku julija. Temperature so bile zelo visoke. Tako da moraš kar precej pazit, da dovolj tekočine piješ. Klima obvezna v hotelu+pazit, da nimaš zvečer odprtih oken-ker je precej komarjev.

_____________________________

Sončnica

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samos ali Lesbos?
1.4.2007 18:18:04   
doroteja23
JAz sem tud bla na Samosu in je zakon. Bi še šla! Ti pa priporočam sposojo skuterja ali avta in potep po otoku. Midva sma s skuterjem prejadrala cel otok in je blilo fantastično!

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu rokavecv)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samos ali Lesbos?
16.1.2009 13:38:45   
soraia
kakšne so pa kaj temperature morja junija na Samosu? A je takrat primerno za enoletnega otroka?

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samos ali Lesbos?
16.1.2009 13:47:59   
Felicita
jest letos planiram samos septembra, ker so bli vsi blazno navdušeni. šla bom pa verjetno v hotel v centru Samosa...
so me pa opozoril, da na severu zna precej pihat, morje pa je dostkrat valovito in precej mrzlo. na jugu je pa menda ko v raju - mirno morje, topla voda.

nad lesbosom (sta bla moja starša), sta bla tut ful navdušena, samo kokr sta povedala, je to bolj otok za raziskovat, okrog hodit,... kot pa za nekje se ustalit. pomoje z all inclusive tam ti rata dolgčas.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?