|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Savna med nosečnostjo
6.9.2007 22:45:20   
MamiBom
Morda že ima katera izkušnje - ne vem, ali je savna primerna za nosečnice ali ne? Ravno danes sem razmišljala, da bi spet hodila v savno ...

Kak nasvet? user posted image

< Sporočilo je popravil win -- 1.1.2008 22:31:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Savna - da ali ne?
6.9.2007 23:54:16   
gaya24
savna med nosečnostjo ni primerna, niti tisti jacuzzi bazencki v termah, ker je v njih voda 40 stopinj ali več.


(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Savna - da ali ne?
7.9.2007 8:01:59   
nuala
Ne, savna v nosečnosti ni primerna.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Savna - da ali ne?
7.9.2007 8:37:11   
BLAŽIKA
Ne savno odsvetujejo, tudi kopanje v bani ni priporočljivo v vroči - bolj topli vodi.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Savna - da ali ne?
7.9.2007 9:02:25   
smigli
Meni je moja ginekologinja svetovala, da lahko sam ne predolgo in ne na previsoki temperaturi. Med nosečnostjo sem bila v Olimijah, kjer si lahko izbiraš savne tudi po višini temperature. Jaz sem hodila v tiste z manj, bila sem zelo kratke intervale in mi je tako pasalo, sem bila kot prirojena. Nisem pa hodila v jacuzzi in pila sem ogromno vode.
lp

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Savna - da ali ne?
7.9.2007 9:21:52   
Aja32
Jaz sem obe nosečnosti hodila v savno - seveda ne proti koncu... Sem šla pa vedno v savno z nižjo temperaturo in visoko vlažnostjo, pa seveda skrajšala sem čas... Pa ni bilo nikoli nič narobe... 

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Savna - da ali ne?
7.9.2007 21:35:16   
koala
Meni jo je g odsvetoval, prav tako solarij.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Savna - da ali ne?
7.9.2007 21:46:32   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

savna med nosečnostjo ni primerna, niti tisti jacuzzi bazencki v termah, ker je v njih voda 40 stopinj ali več.




Enako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Savna - da ali ne?
16.9.2007 15:14:21   
MamiBom
Uh hvala za toliko odgovorov ... v solarij ne hodim, za savno pa nisem bila ziher kako je s tem. Hvala dekleta user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Savna - da ali ne?
27.9.2007 14:15:50   
vitka
Kako pa je s savno v obdobju dojenja - a lahko hodimo?

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Savna - da ali ne?
25.10.2007 14:25:19   
MikyMiska
Jaz plavam v bazenu 1 krat na teden in se grem tudi savnat, ampak res za kratek čas. To pomeni, če sem prej bila 20 minut v savni , sem zdaj največ 10 minut pa še to samo 2 krat, vmes pa dolgo ohlajanje. V jaccuzi ne grem. Jaz pa hodim v savno že od malega in sem na to navajena. V pozni nosečnosti verjetno ne bom več hodla.

Poslušaj svoje telo, saj te samo opozori :)

(odgovor članu vitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Savna - da ali ne?
27.10.2007 16:01:16   
papica2
Mi imamo savno doma oz. pri mojih starših. Pred prvo nosečnostjo sem se tako savnala vsaj dvakrat tedensko. Še preden sem vedela, da sem noseča, mi je začelo v savni delat slabo in sem savnanje popolnoma opustila. O savnanju med nosečnostjo sem potem prebrala malo morje stvari in si niti strokovnjaki niso edini ali je OK ali ne. Pri kakšnih štirih mesecih nosečnosti sem potem šla za par noter in mi je pašalo. Med dojenjem pa sem bila kar precejkrat v savni in mi ni nič škodilo, še več mleka sem imela potem. 

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?