|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
Schladming - Dachstein - Skywalk 20.6.2010 21:25:29
|
|
|
|
Nika v službi
|
Oj, zanima me, če je kdo bil že gor na tem Skywalku? Koliko časa si moraš vzeti za en tak izletek - koliko časa traja vožnja gor z gondolo na 2.700 m, koliko časa potrebuješ za obisk Ledene palače? Koliko traja sama vožnja od Lj do Schladminga vem, tako da me zanima izključno tisti del od vkrcanja na gondolo in nazaj? Sta 2 uri dovolj? Zadevo bi namreč kombinirali še z obiskom Faaker See-ja ob povratku... Hvala.
_____________________________
..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi..... F. Lainšček
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubriki5 pomembnih prednosti potovanja z družinoDružinska potovanja so odlična priložnost za krepitev družinskih odnosov, tako med zakonci, starši in otroki ter sorojen...
Zadnje s foruma
nuhalna svetlinače bi imele samo ta dva G na izbiro, kam bi se odločile da bi šle na pregled za nuhalno svetlino?dr. Strah Darja (
51%)

dr. Pušenjak Stanko (
49%)
Število vseh glasov: 263Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!