|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se katera pridruži meni??
9.6.2007 21:55:31   
tejkaz
V ponedeljek začnem z 90 dnevno ločevalno dieto. Na internetu sem našla kup različnih receptov in načinov hujšanja s to dieto. Se mi katera pridruži da bomo skupaj našle primerne jedilnike in shujšale?

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se katera pridruži meni??
9.6.2007 22:14:42   
Naja30
Jaz se ti pridružim! H tej dieti se spravljam že od 1.3. me je kar sram user posted image  Zdaj bi bila že konec. Ampak zdaj sem se pa odločila, da je treba začet, drugače me bo razneslo.user posted image
Lahko se obveščama vsak dan, si svetujema, jamrama user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se katera pridruži meni??
9.6.2007 22:23:25   
tejkaz
super. Ja, jaz se tudi že lep čas spravljam k tej dieti. Zdaj sem bila pa na zdravniškem za službo in moram malo shujšati, tako da v ponedeljek začnem zares. Jutri ima sestra roj.dan in gremo na kosilo, od ponedeljka me pa nič več ne ustavi. Imaš kakšno idejo po katerem jedilniku? Koliko kg pa imaš za dol dat? jaz vsaj 15.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se katera pridruži meni??
10.6.2007 11:53:18   
Naja30
Jaz bi jih dala ene 10. Sem pred 2 letoma že shujšala po 90-dnevni dieti 14 kg. user posted image  Joj, kako je bilo fajn! Potem sem pa zanosila in seveda so zavore popustile. Tako da zdaj sem na isti teži kot 2 leti nazaj, ko sem začela.

Kako to misliš, po katerem jedilniku? Saj so točno določeni dnevi:
1.dan - beljakovine
2.dan - škrob
3.dan - ogljikovi hidrati
4.dan - sadje

Sicer sama še dojim, kaj pa ti? Vidim, da si novemberska mamica user posted image  Jaz sem rodila 4 dni za tabo, 30.11.
S to dieto mi ni težko, upam samo da bo sadni dan šel skozi, ravno zaradi dojenja. Pa bom že videla sproti.

Samo še nekaj bi predlagala. Da ne odpirama nove teme za vsak dan, ker je čisto brez veze, lahko imava eno ves čas. Pa mogoče se še katera pridruži. Vabljene! user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se katera pridruži meni??
10.6.2007 12:20:16   
barcaffe
tejkaz
A daš link o receptih??user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se katera pridruži meni??
10.6.2007 15:17:24   
žigolino
Jaz se ti tudi pridružim,prej sem spravla dol 20 kg ,ampak sedaj pa že dve leti se odločam da bi še teh 7.Sam meni bo mal težko sedaj delam v slaščičarniuser posted image ,ampak zraven je kuhinja kjer imajo osem jedilnikov za kosilo bo že nekaj se našlo,upam.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se katera pridruži meni??
10.6.2007 16:22:02   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: žigolino

Sam meni bo mal težko sedaj delam v slaščičarniuser posted image ,ampak zraven je kuhinja kjer imajo osem jedilnikov za kosilo bo že nekaj se našlo,upam.


Vsak 4.dan ti bo pa fajn! Ko bodo slaščice za jest! user posted image

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se katera pridruži meni??
10.6.2007 17:57:04   
Boni3
Jest tudi!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se katera pridruži meni??
10.6.2007 19:29:10   
tejkaz
ja, novemberka sem, vendar nič kaj ne čvekam :)
jaz ne dojim, zato ne bom imela problemov s hrano.
vem da so ti dnevi določeni, vendar recimo ko je beljakovinski dan en jedilnik pravi drugače kot drug. malo preglej jedilnike. Torej, jutri je beljakovinski dan. Kaj bomo jedle?
Se pa strinjam s tem da smo vseh 90 dni na tej temi, ne pa vsak dan druga tema. Lep dan


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se katera pridruži meni??
10.6.2007 20:43:23   
Boni3
Ok,jest mam namen shujšat enih 10 kg,kar je več bo samo še bolje. Jest bom jutri za zajtrk borovnice in sadno zelenjavni sok,za kosilo pečena bedrca in mogoče bučke zraven,za večerjo pa samo bederca. Aja,edino kavico bom pa vseeno z mlekom pila.
Kdaj se bomo pa tehtale,katri dan?

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se katera pridruži meni??
10.6.2007 21:20:16   
tejkaz
jaz se tudi kavici z mlekom zjutraj ne bom mogla upreti. No, mogoče kasneje, jutri še ne. Do dvanajstih dve breskvi, ob polenih za kosilo pečeno meso kos črnega kruha in solata, potem grem v službo nazaj pridem pa ponoči ker greva z mojim še v kino. Bo treba nekaj naštudirati kako z večerjo. Verjetno nič :) najbolje bi bilo da bi se tehtale jutri zjutraj na tešče in potem ali enkrat na teden ali pa enkrat na 14 dni. Drugače se bom pa jaz držale diete http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=3 in sicer 2.jedilnik. Kaj pa ve?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 7:47:28   
Boni3
Jest se bom tehtala enkrat na teden.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 7:59:13   
binica
Hojla dekleta, a se vam lahko še jaz pridružim? Sem ravno danes začela drugi krog. Diete sem se držala februarja (samo en mesec) in sem shujšala 7 kg, pa bi jih sedaj rada še enkrat toliko user posted image user posted image user posted image

Sem prepričana, da bo v družbi šlo lažje! No, koliko se nas je zbralo? A naredimo kar en seznamčič?

LP, Binica

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 8:15:35   
tejkaz
Naja3
Barcaffe
Žigolino
Boni3
Binica
Tejkaz

Ja, tolk nas je zaenkrat. A pripišemo še kaj k tabelci ali bomo vsak teden pisale -kg. Danes sem se tehtala in me je kar sram. Drugače pa zajtrkovala še nisem. V bistvu sploh nimam apetita od kar sem števike videla, tako da kar se mene tiče, po mojem ne bo problema hujšat user posted image Ob 12.30 bo kosilo ker grem potem v službo, tam pa itak ne bom mogla jest :)

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 8:26:01   
binica
Ja, tekaz, vsaj ena dobra plat službe user posted image
Jaz nimam nič s sabo, tako da bom med malico šla na tržnico po kako sadje, za kosilo pa danes samo kake hrenovke pa kaj zelenjave zraven, večerje pa itak nisem vajena jesti.
Pa ne smemo pozabit, da je potrebno zraven doooosti vode pit!!

Bravo mi user posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 8:47:42   
Naja30
Dober dan, sohujšačice user posted image user posted image   (kakšna beseda!)

Fajn, da se nas je nekaj nabralo. Glede tabele bi bilo fajn pisat samo -kg zraven. Lahko se zmenimo, da se tehtamo vsak ponedeljek. No, danes še ni -kg user posted image

Jaz bom jedla za zajtrk borovnice. Za kosilo veeeeeliko skledo solate in kakšen zrezek zraven. Za večerjo pa isto, samo pol.user posted image


(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 8:49:44   
tejkaz
Zajtrkovala še vedno nisem :( Sam grem zdaj. Bom pa pojedla 2 jabolki. Danes še res ni -kg, bodo pa kmalu :)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 9:07:44   
malecka_mateja
jaz sem tudi zraven!

za kosilo bom jedla kar sir in kruh
pa za večerjo isto!



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 10:28:44   
L & L
No sem se kar sem preselila, tut jest dons začnem. Evo pa bom kr prekopirala da ne bom še enkrat pisala.










Se mal pa bova 3 leta skupi









Objave: 419
Član od: 14.2.2005
Kraj: Šenčur
Status: prisoten No evo danes D dan.
Začela bom z dvemi jabki, kosilo bo najbrš kakšen zrezek + solata, za večerjo pa pol manj kot za kosilo.
Aja moja pregreha bo kava z mlekom, ker enostavno ne morem piti same kave, bo pa seveda grenka, kar sem pa že navajena.
To je to za začetek, čez dan se še kaj oglasim, ve pa tudi.
Lep dan in čim manj pregreh.
Aja še to, sem se stehtala in začnem z 78,8kg , cilj imam pa 60kg. Tehtati se pa mislim 1x na teden, se pravi naslednje tehtanje je 18.6 v pon.
Zdej pa res papa.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 10:29:36   
L & L
Mah kr vse je kopiral, dobr je sej vsi vemo zakaj se gre a ne.
Lp

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 10:55:22   
tejkaz
zdaj si grem delat kosilo. Čez dobro uro moram it v službo. Tako da moram biti sita do takrat :)

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 12:08:59   
malecka_mateja
jaz tudi grem jest sir in polnozrnat kruh!

tudi mene čaka 20kg minusauser posted image
kje je še to!ampak kaj čmo!
jaz pa telovadla nebom nekaj dosti sem mela 3 mesece nazaj CR in še ne smem tako da bomo samo tako poskušali!

kaj bomo jutri jedli???
jaz bom verjetno rižoto naredla pa bom brez mesa da bo še možek jedel!pa ve???

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 14:45:26   
binica
Jaz bom tudi jutri udarila s kako rižotko, njami!
Ma kaj res imate namen shujšati 20 kg? uuuu, saj potem vas ne bodo ljudje več prepoznali na cesti user posted image user posted image  
Sicer tudi meni nebi škodilo -20, ampak se mi zdi ta cifra tako ogroooomnaaaa!! No, morda nam pa le rata!

Lepo se imejte danes popoldan, ne preveč mislit na user posted image user posted image  in si kaj pišemo jutri!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 15:54:18   
Naja30
Za kosilo sem jedla goveji zrezek, kuhano zelenjavo, solato in juhco. Njami, samo sem že spet lačna user posted image  Hehe, bom malo sadja pojedla.
Za večerjo bo verjetno hrenovka s solato.

A katera še doji od vas? Jaz dojim ponoči in ene 3-4x na dan. Ampak mislim, da ne bo panike zaradi prehrane.

Ja, res ste dobre tiste, ki mislite 20kg shujšat. Sam je res fajn kilažo dol dat. Se počutiš prerojenega in na enkrat lahko oblečeš, kar niti sanjal nisi, da boš. V omari imam cele kupe cot št. 38, ki samo čakajo user posted image

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Se katera pridruži meni??
11.6.2007 20:54:29   
tejkaz
no, prvi dan je za nami. Nisem imela problemov, v službi sem tako pozabila na lakoto ker je toliko dela da je čas kar drvel. Upam da ne bom za vikend vsega not prinesla. Ja, jutri je škrobni dan. Pri nas bo tudi padla ena zelenjavna rižotka. A jo lahko? Ma sploh ne vem več kaj lahko, se bom kar po vas ravnala. Na prvem jedilniku piše da lahko riž, na drugem pa ne. Rižoto mi je že prejle tašča ponudila (še meso je bilo zraven) pa sem odklonila, čeprav bi jo z veseljem. Ja, dobre smo tiste z 20 kg :) Ampak bomo zelo pridne


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?