|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih oblin?
3.9.2011 17:38:23   
Serendipity
Ok, stvar je taka - od novega leta mi je uspelo skup spacati dodatnih plus 6 kilogramčkov, čeprav so moje NewYearsResolutions bile -4. Delno se moram zahvaliti jo-jo efektom vseh kvazi shujševalnim dietkam, delno pa tudi svoji kratkotrajni motivaciji. Vztrajam dva tedna, kilogramčki lezejo dol potem to malo proslavimo s torticami, hamburgerjem ipd zadevščinami user posted image . Seveda, ker so to dobre (in tudi okusne) ''''fešte'''', trajajo po več dni in nakar mi tehtnica zagrozi z vrnjenimi kilogramčki in še kakšnim dodatnim priboljškom.
In tako sem se danes, po vztrajnem a neučinkovitem basanju enih kulskih hlač na mojo baročno rito, odločila (samega postopka raje ne bi opisovala, ker so vmes prizori, ki definitivno niso za javnost - ko se odrasla ženska dere na kos oblačila in mu grozi s škarjami in kurjenjem) da grem tokrat zares in dokončno na spremembo prehrane, stila in da VZTRAJAM do konca in naprej.

Ampak, da spet ne zaj* situacije, ko mi bo šlo vse ok, rabim vsaj nekaj (se zadovoljim tudi z eno) podobno mislečih in želečih RR-jevk, da se med seboj motiviramo, delimo shujševalne ideje in izkušnje in ena drugi pomagamo pri vztrajanju.

Začela bi s ponedeljkom (ker je en tak fajn dan za začetek) in bi poskusila vztrajati pri prehrani cca 90 dni. Po moje si lahko vsaka sama določi svoj shujševalni plan - jaz moram mojega še malce zanalizirati in izpiliti. user posted image

Torej moja ''''dieta'''' se imenuje Sam svoj dietni guru in za to ''''90-dnevno dieto'''' sem se odločila, ker sama najbolje poznam svoje prehrambene navade in res ne maram nekih preveč oholih začrtanih obrazcev, ki me zgolj prisilijo v to, da bi jedla prav ''''prepovedana'''' živila, ko ni čas za njih.

In kako bo tole moje klesanje postavice izgledalo???? Ajd, dajmo en tak mini naštevalni seznamček uredit!

1. Vsako jutro začni z nasmehom in cartanjem s svojo malo miss <3
2. Think pink - si lepa, mlada in pametna - dosežeš lahko VSE :) Si lepa taka kot si, če pa daš še tisto piko na i, boš pa še lepšejša (pametnejša pa žal ne ;))
3. Voda, voda, voda svud oko nas :) Naj teče v potokih - polni želodček, lepša koža in še celulit odplakne :)
4. Imaš rada sadje? Uživaj ga! (Prav to me moti pri večini dietk, ker omejujejo sadje :()
5. KOMBINIRANJE HRANE: proteini in OH se ne marajo družit! Ko se ti luštajo proteini se baši z njimi, če ti je pa pašta dišeča, naj bo ona tvoja sreča.
6. Be fit - sprehodi, tek (uh, to je izziv za dvajset__ vseh ostalih) in joga (vsaj 4 x na teden)
7. Pregreha ni konec diete ali celo sveta. Če je nekje kaj več, naj bo nekje nekaj manj,
8. Imej obroke in ne prigrizke.
9. Piši kaj ješ in koliko se giblješ, da imaš nadzor nad sabo in ne popustiš!
10. Zeleni čaji, voda z limono - čudežniki, ki jih bom pridno uporabljala :)

Ste za akcijo???? (kot sem že omenila, vsaka si izbere svoj način - le motivacija med nami je važna)

Ok, da še izkašljam trenutno stanje:

77,8 kg (uh, ti bogca - dosegla sem svoj osebni rekord) in ITM 25,9 user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 3.9.2011 17:44:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.9.2011 2:17:57   
ronja
hej, če vzameš z vsakimi pravili, se ti pridružim: jaz se samo ne bi rada preveč zredila v naslednjih 5ih mesecih (potem pa upam, da bo itak vse samo (oz. z dojenjem) šlo dol).
- kar se športa tiče, ga obožujem, vendar mi je strogo prepovedan, tako da tu ne bo nič, ti bom samo faušuser posted image (ok, teka ne, ostalo bi pa z veseljem delala). No, lahko pa se zmeniva za jogo - za 4x na teden ne obljubim, se bom pa potrudila - recimo da začnem z 2x.
- kar se hrane tiče: jem lahko vse in nimam količinskih omejitev (se vidi, da se ne spoznam na dieteuser posted image ), bi si pa postavila par omejitev kar se tiče poznih večerij (potem ko gresta malidve spat): ne več junkfooda, ampak sadje. Edino, česar pa ne dam, je sladoled - tega lahko tudi zvečer, če mi zapaše (ker vem, da se drugačne diete ne bom mogla držat - dieta brez sladoleda pri meni ne zdrži). Izjema je lahko kdaj kak domači kino z lubijem (takrat itak pokuriva kalorijeuser posted image , pa to ni prav pogosto).
- da ne kupujem več bonbonov in čokolad, oz. naj bojo samo za druge. Temne čokolade lahko, kolikor hočem, ker tega itak ne pojem toliko.
- če mi je slabo od zgage, probaj najprej spit donat, ne it takoj jest
- jej, predno ti rata preveč slabo (sicer se potem preveč najem)
- namesto kavinega jogurta (ki jih lahko pojem res veliko), včasih rajši navadnega z marmelado in musliji
- če ti zapaše kaj sladkega, speči (vsakič se ti ne da it pečt in potem ne ješ tolikokrat;) ali naredi šejk ali kaj takega
- pisala, kaj jem in ločevala pa ne bom nič, če ti je prav. To bi bilo tu mač in vem, da se ne bi mogla držat.

Trenutno stanje danes je bilo ufffa - 63,1 kg in to je za ta čas malo veliko zame. Je to sicer še normalna teža (itm 22,6 - sem šla zračunat prav zateuser posted image ), ampak če bom tako nadaljevala, jo bom lepo presegla;). Mene vedno nese dol oz. gor, kadar ne smem športat, ker sem navajena veliko jest in pač porabim. Zdaj če pa ni kje vsega tega skurit... pa rata problem.

Moj problem so sladkarije, ker sem sladkosnedka. Ko so mi pri Lejli preventivno svetovali brezsladko dieto, sem v 2. trimesečju shujšala! Tako da mi je kristalno jasno, od kod jaz dobivam vse te centimetreuser posted image . Bi pa rada bila kolikortoliko fit nosečnica, da bom fit na porodu, se mi zdi, da je potem lažje.
A bo ok ali morajo bit bolj stroga pravila?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.9.2011 9:38:18   
bambika
Se še jaz pridružujem,ampak ker še dojim malega ki je star dobre tri mesece bom malo manj stroga.To da gre z dojenjem dol pri meni ne drži ampak gre gor.Moj ITM sicer ni tako velik ampak kile grejo gor in oblika določenih delov telesa je drugačna. Jaz se bom odpovedala sladkarijam in poznim večerja,malo bom tud probala ločevat.Gibanje je problem,ker mali ne spi ne podnevi ne ponoči,poleg tega imam še 2,5 letnico doma tako da za začetek upam da bom vsaj 2krat na teden uspela it na orbitrek ,kakšna organizirana vadba odpade,ker enaostavno ni časa.
Tehnica danes pokazala 60,8 kg izgubit moram vsaj 4kg,ampal te 4 bodo šli s težavo dol,pa nekaj odvečnega celulita je za zgubituser posted image ,zato upam da bom do konec leta fit mamica,ker če dobim službo po novem letu gre moj na porodniško in bi se rada dobro počutila v svojem telesu.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.9.2011 10:01:16   
bambixxx
lahko se nam obe pridružita na Hujšanje na dolgi rok 2011. Tam nas je že veliko, ki se vzpodbujamo in delimo svoje vzpone in padce user posted image . Pa hujša tudi vsaka po svoji metodi.

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.9.2011 14:07:53   
Serendipity
Oooo, jeee - superca duperca!

Ronja & bambika - jap, vsakemu svoj način in svoja pravila. V glavnem, da se bomo med seboj bodrile in druga drugi privoščile kako motivacijsko brco v rit user posted image user posted image user posted image Ronja pridna punca za izračunan ITM user posted image , jaz si bom svojega nalepila na zid. Pišuka noooo, tak res ne smem več naprej. V svojem telesu se zadnje čase počutim res grozno, prav čutim vsak obroček, ki krasi moj pas in moja jesensko/zimska garderoba je ob teh kilogramčkih omejena zgolj na ene hlače in raztegljive majice. Nič kaj privlačno. Po novo garderobo pa ne grem!

bambixxx - ja, veeem. Ampak, se v vsej tisti solati nekak nisem mogla znajti in najti. Če nam to ne zalaufa se bomo potrudile tja priti brcat v rito user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dojenje & izguba kilogramčkov - ah, mene so tu poštena naplahtali user posted image . Je imela mala miss krče in mi je patronažna odsvetovala mlečne jedi, zelenjavo, sadje, polnozrnate zadevščine (ker so baje lahko vzrok za krčke) - torej vse, kar sem oboževala in sem se potem vseh teh stvari odvadila in se od poroda (tam dva, tri mesece po porodu) zredila. V času nosečnosti sem imela čudovit način prehrane (malo je malena pomagala, da se mi je začela ritat sem in tja, ko sem se 'preveč' nažrla) in se se zredila plus 4, mesec po porodu sem imela sanjskih 66 kilogramčkov user posted image , potem pa prehrambene ideje naše patronažne za izid pa tak že vemo. Pa še lena sem za gibanje - sprehod si še privoščimi, kaj več pa mi je že napor.

Ta teden začnem z več joge, več gibanja (kužona res rabita sprehodeke) potem po 20.9. pa grem najverjetneje spet na organizirano vadbo joge, da bom še bolj pridno jogirala - gremo na tretjo stopnjo in bom morala biti v formi, da se spet na razmečem na sredi asane user posted image user posted image user posted image .

Torej - jutri začnem(o).  user posted image user posted image



(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.9.2011 16:27:33   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

bambixxx - ja, veeem. Ampak, se v vsej tisti solati nekak nisem mogla znajti in najti. Če nam to ne zalaufa se bomo potrudile tja priti brcat v rito user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


solati user posted image  saj ti ni treba vsega brat nazaj, samo na koncu napišeš svoje trenutne mere in veselo na delo. tehtamo se vsak ponedeljek in ena pridna miška nam ureja tabelo. to je to!
sicer pa po želji user posted image
pa vso srečo!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
4.9.2011 20:49:59   
bambika
No, jaz sem začela že danes,tako da sem končno zdržala brez sladkarijuser posted image ,telovadbe danes ni bilo, in je tudi ne bo oba otroka spita,zato grem hitro pod tuš in spat,ker vem da se bo mali zbudil x krat na noč.
Drugače pa komaj čakam zimo,da lahko začnem smučat,tako vsaj vem da bom najmanj 4krat na teden vredu švicala,pa še mali bo že jedel GH in bom kamot odstona več uric. No do takrat je pa še dolgo in moram kaj kg dol dat ,če se hočem v smučarske hlače stlačit.user posted image

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.9.2011 8:03:04   
Serendipity
bambika - superca! You go girl! user posted image

Jaz sem pa začela danes. Pravkar pijem črno kavo, jem pz kruh s kančkom marelične marmelade. Za malico bo sadje, za kosilo pa tokrat nekaj beljakovinskega in solata. Večerja bo pa najverjetneje kar kakšen jogurt in sadje. Vmes kakšen kozarec, dva vode (z limono) in zelenega čaja.
Gibanje planirano za danes - bajk tura z mojo malo miško, nekaj asan in zvečer sprehod z mojima pesjanoma.

S kančkom vztrajnosti je že za ovinkom en takšen prizor tudi v za naju (no, nas - ampak ronja bo najprej morala še en zakladek na svet spravit user posted image )

user posted image

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.9.2011 8:33:49   
_narava_
Pozdravljene
Se vam lahko pridružim? Moram shujšati 10 kguser posted image
Ne bom imela neke predpisane diete, ampak se bom poskušala čimbolj izogibat OH, jesti veliko sadja in zelenjave, po 18 uri nič več hrane, pa seveda gibanje.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.9.2011 12:04:03   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: _narava_

Pozdravljene
Se vam lahko pridružim? Moram shujšati 10 kguser posted image
Ne bom imela neke predpisane diete, ampak se bom poskušala čimbolj izogibat OH, jesti veliko sadja in zelenjave, po 18 uri nič več hrane, pa seveda gibanje.


Seveeedaaa. Več nas je, lepše bo user posted image
Pa poročaj, kako gre. user posted image

(odgovor članu _narava_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.9.2011 12:27:39   
ronja
bambixxx, jaz ne pašem tja, ker nimam namena shujšat - vsaj ne do porodauser posted image . Samo pretirano se ne bi rada zredila.

NO, včeraj me je po maminem poznem kosilu (so se po dveh mesecih spet videle babi in vnučki in smo potem še jedli tam) grozno pekla zgaga! Mami VEDNO naredi ribe tako, da mi je slabo po njih, pa tudi če nisem noseča - včeraj je lubi ugotovil zakaj - da jih v ne dovolj segreto olje (in za moje pojme preveč olja, jaz jih nikoli ne cvrem, nismo ljubitelji). No, ampak NISEM šla jest potem, da bi se to popravila, ampak pač spila dva deci donata in je bilo malo boljše. Pa zaenkrat še nisem pojedla nič junk fooda. (ok, saj je komaj pol prvega dne, hehehe). Sem pa jedla jogurt (brusnica) s corn flakesom, pa dva kosa kruha in še dva toasta, ker sem bila še kar lačna.

Kar sem gibanja tiče, sem šla z biciklom do infekcijske in nazaj - a šteje?user posted image . Ampak glede na to, da že tega ne bi smela (samo če bi šla peš, bi se še precej bolj matrala, drugače pa ne morem prit)... bo to moralo zadoščat. ko prideta punci, bomo delale pa jogo - jima ful dogaja, če jo skup delamouser posted image .

S kančkom vztrajnosti je že za ovinkom en takšen prizor tudi v za naju (no, nas - ampak ronja bo najprej morala še en zakladek na svet spravit

ja, jaz pred marcem ne upam na tak rezultat - oz. do januarja bi rada še kar obdržala tale trebuščekuser posted image . To mi je tudi glavno, zato se s kakimi dietami in hujšanjem ne bi obremenjevala, samo ne bi rada bila kot slon, ko se dete rodi.

po 18 uri nič več hrane

uf, hude ste! Tega jaz ne bi nikoli zdržala! (ok, če bi mi rekli, da bo z mojimi otroki al pa lubijem sicer kaj narobe, ampak to bi bilo res edino).

A bo to čudno, da boste vse hujšale, jaz se bom pa redila na isti temi?user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.9.2011 13:24:26   
Vilma
Evo mene še na tej temi. user posted image  Si napisala tko motivacijsko tole svoje sporočilo, da se nisem mogla upret. user posted image
Edina novoletna zaobljuba letos je bila shujšati. In nič drugega. Drugo leto me čaka še ena huda pregreha - kajenje, ampak to ni za to temo. user posted image

Moj ITM je bil 26,4. Na 172 višine sem tehtala 78 kg. V treh mesecih sem izgubila 8 kg, rada bi jih še 5. Se pravi cilj je 65 kg, kar je še vedno več kot sem imela pred otroci, ampak malo upoštevam realnost, svojo starost in nekatere pregrehe, ki se jim pač ne bom odpovedala. user posted image
Moj seznam zgleda takole:
1. dvakrat tedensko (ponedeljek in četrtek) ogranizirana vadba.
2. jej vsaj 4x na dan male obroke. In si jih zapisuj. PS: Če si kera upa, si lahko tu zapisujemo dnevne obroke. user posted image  
3. Prehrana zgleda nekako takole. Zjutraj obvezen zajtrk, čez tri ure malica sadež (in ne sadjeuser posted image ) in moja dieta je sestavljena tako, da sadja popoldne in zvečer ne, ker sem po njem neizmerno lačna. Za kosilo ne kombiniram OH in beljakovin. Večerja je ponavadi solata al kaj beljakovinskega.
4. Obvezno pij vodo, vsaj liter na dan. Pregreha vsak dan je kozarec vina (včasih tudi dva). Tega ne dam, je moje moje user posted image
5. Zadnji obrok (večerja) je tri ure pred spanjem. Torej okrog osmih. Če grem žurat se ve, da mi pripada še ena večerja. user posted image
6. Nič junk fooda, česar se mi ni težko držat. Malo sladkarij, kar je ogromen problem. In ker ne znam pojesti eno rebro čokolade, en ali dva piškota to pač pomeni, da sladkarij nič! No si pa privoščim tu in tam kepico sladoleda, drugače pa so moje sladkarije marmelada za zajtrk, sadje za malico in to je to. Tu je huda restrikcija, ampak drugače ne gre. S tem še ne vem, kako bom dolgoročno, ker eno 100 g čokolado, en paket piškotov je bilo zame prej pojesti mačji kašelj. user posted image

Tako to je to. Danes ob petih me čaka telovadba, se že veselim. user posted image  

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.9.2011 16:30:22   
Rožica*
Živjo!

Tudi jaz sem danes kot večna ponedeljkov v tem letu začela z dieto.
TOKRAT ZARES!!!!
Za enkrat mi uspeva, v želodčku 2jabolki, in tunina solata.
Tehtala se nisem javim točen podatek jutri.

Skratka odločena da sklestim kilograme se pridružujem boju.

lp.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.9.2011 20:29:36   
Serendipity
Ronja - bajk tura šteje, šteje (hm, edino, če je infekcijska tik za ovinkom user posted image user posted image user posted image
Ja, moja malena tudi rada jogira z mamo, ampak le nekaj časa, potem pa jo že nese drugam. OK, ponavadi bi potem ona na mami konjička jahala user posted image
Hm, no - ker si v spešal ediciji, tvoje (zmerno user posted image ) nabiranje kilogramčkov ne bo ničkaj čudno. user posted image

Vilma - kapo dol! Si te bom vzela za vzor user posted image Sem le kak cm večja od tebe in moj cilj je zaenkrat vsaj minus 8 in potem naprej do 67 (66?) Dobrodošla med nami! Glede jedilnika sva nekak na podobnih idejah.

Rožica & _narava_  welcome! Tudi pri meni je tokrat zares!!!! Ne dam se više!

Torej, po preverjeni statistiki meni ponavadi upade motivacija tam drug teden - me lahko kar okrcate, če me bo spet vleklo v svet čarobnosti junkfood hrane user posted image

Zaenkrat smo v akciji:

Se* (that's me)
ronja
bambika
Vilma
_narava_
Rožica*

Ajmo, punce! Razturajmo te kilogramčke!

Pa še moj današnji jedilnik:
Na tešče kozarec vode
Z: črna kava, pz kruh z nesladkano marmelado
M: nektarina
K: puranji zrezek na naraven način z dušeno zelenjavo (ma, zveni to šmensi) in paradižnikovo solata
M: breskev in zeleni čaj
V: tuna in solata

Vmes sta padli še dve črni kavi in pilo se je v obilicah (vode, da ne bo pomote user posted image )

gibanje: sprehod, kolesarjenje do vrtca in nazaj, mini joga tajm

Jutri pa spet AKCIJA!


(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
5.9.2011 20:48:47   
_narava_
Pozdravljene hujšariceuser posted image
Jaz sem si pa danes skuhala zelenjavno juhico s piščančjim mesom. To sem jedla večkrat na dan.
Počutje ok, lakote ni. Upam, da tako ostaneuser posted image
Srečno vsem...

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
6.9.2011 8:58:30   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: _narava_

Pozdravljene hujšariceuser posted image
Jaz sem si pa danes skuhala zelenjavno juhico s piščančjim mesom. To sem jedla večkrat na dan.
Počutje ok, lakote ni. Upam, da tako ostaneuser posted image
Srečno vsem...


Mmmmnjamsi! Če bi mi tudi tole danes jedli?

NO, smo že en dan bliže sanjski postavi!

(odgovor članu _narava_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
6.9.2011 9:00:37   
Vilma
Evo še moj včerajšnji jedilnik:
Z: 3 polnozrnati prepečenci, namazani s figovo marmelado (hudiča je dobra, bi lahko sklestila cel kozarček user posted image ), 2 dl pomarančnega soka
M: Grozdje
K: Piščančja prsa (polovico user posted image ) pa še kosti sem obrala s hrbta, radič z jajčki. Sem bila pridna in kožo olupila. user posted image
V: Melancane v marinadi (6 kolobarčkov, sem se jedva ustavila, da nisem pojedla vsega user posted image . Torej bo marinirana melancana tudi danes za večerjouser posted image )

Spila sem cca liter in pol vode, kar je odlično. user posted image  Pa na tešče spijem vsako jutro toplo vodo z ožeto limono (mi pomaga za prebavo). Pravijo, da lahko toplo vodo spiješ tudi z jabolčnim kisom, ampak to mi ne gre po grlu. user posted image

Današnji jedilnik pa:
Z: Kos polnozrnatega kruha spet s to famozno, pregrešno dobro figovo marmelado (še vedno jo je precej v kozarčku, hvala bogu user posted image ). Po figovri marmeladi pa me čaka taka iz mandarin in kostanjeva. Sem na dopustu kupila take fine tri male kozarčke, ker pri nas noben ne mara marmelade, je vse moje. user posted image
M: hruška
K: široki rezanci s tartufi in radič z jajčki
V: melancane v marinadi.
Kar se kave tiče spijem dve veliki na dan brez sladkorja (bravo jest user posted image ).

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
6.9.2011 9:07:18   
Vilma
Sem nekaj POMEMBNEGA pozabila zapisat.
Danes zjutraj na vagi je pokazalo 69,9. Sem že celo jutro dobre volje user posted image , nisem vedla, da se ta šestica še lahko pojavi na moji (sem že mislila tri mesece nazaj pokvarjeni) vagi. user posted image  
Serendipity drug teden te bom fajn zbrcala, če bom vidla kak junk food v tvojem jedilniku. Najboljš, da tega nit ne kupuješ, da ne boš v skušnjavi. user posted image  Ti pa povem, da jaz čipsov in ostalega ne jem že tri mesece. In enkrat sred avgusta sem se pregrešila. Bila sem na obisku, so ponudili čips in radler. Bil je že večer in sem planila po tistem čipsu kot da je zlato. user posted image  No sred noči okrog treh zjutraj mi je obrnilo želodec od čipsa (od radlerja zagotovo ne user posted image ) in sem vse zbruhala. Tako da moje telo očitno ne sprejema več take hrane. No tale zgodbica je bolj za motivacijo, mogoče ti bo pomagala. user posted image
Ajd punce držte se.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
6.9.2011 11:50:25   
bambika
No vidim,da nas se je že nekaj nabralo.Moj jedilnik za danes:
Z: kos črnega kruha,skuta(sicer domača,ker jo sama delam je pa manj pojem,ker kupljene manj matne ne spravim v ustauser posted image ),kava z mlekom(spet domačim)
K: PZ makraoni z zelenjavno omako;paradižnikova solata
M:jogurt
V: tuna,trdo kuhano jajce

Telovadba upam da mi bo danes uspelo naredit 50 trebušnjavkov in iti na orbitrek za vsaj 20 minut.
Jaz hočem pa videt 5etko na tehnici,saj nisem debela sam bi rada bla spet kot pred 2 nosečnostjo,sem pa visoka 176cm.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
6.9.2011 17:05:25   
_narava_
Pozdravljene
Včerajšnji dan je bil uspešenuser posted image brez neke hude lakote.
Jaz zajtrkujem zmeraj sadje, za malico isto. Za kosilo sem si naredila en velik naraven zrezek in skledo mešane solate. Zvečer bo pa spet solata, zraven pa ribica-popečen oslič. Pijem samo vodo, včasih dodam še limono.
Tehtala se bom pa samo 1x na tedenuser posted image
Vztrajajte punceuser posted image

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
6.9.2011 20:03:39   
Serendipity
Vilma - suuuupeeercaaa! Tvoj cilj je že za ovinkom user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Serendipity drug teden te bom fajn zbrcala, hihihi, se popolnom astrinjam. Še pomagala ti bom. user posted image user posted image user posted image če bom vidla kak junk food v tvojem jedilniku. Najboljš, da tega nit ne kupuješ, da ne boš v skušnjavi.  Ti pa povem, da jaz čipsov in ostalega ne jem že tri mesece. In enkrat sred avgusta sem se pregrešila. Bila sem na obisku, so ponudili čips in radler. Bil je že večer in sem planila po tistem čipsu kot da je zlato.  No sred noči okrog treh zjutraj mi je obrnilo želodec od čipsa (od radlerja zagotovo ne Njep, ziher ni bil radler. ) in sem vse zbruhala. Tako da moje telo očitno ne sprejema več take hrane. No tale zgodbica je bolj za motivacijo, mogoče ti bo pomagala. Hm, sicer sem bolj sladkofan - ampak bom preslikala to zgodbico iz čipsa v miiilkoooo user posted image
Ajd punce držte se.


bambika & narava - ouuujeeee, naj samo tako naprej gre!!!!
bambika - mnjamsi - domača skuta user posted image

Moj današnji jedilnik:
na tešče voda.
Z: pz kruh, črna kava, marmelada (marelična bakina tajna)
M: grenivka (ZAKON stvar. Reees. Tak pridki priokus da, da se ti nič več ne lušta)
K: špinača z 2 jajcema <3
M: breskev, čez kako uro še jabolko
V: 1 manjša tuna, tri rezine Poli salame (jap, lušti) in ena manjša rezina sira
Vmes sem pila še vodo in zeleni čaj. Pa eno vrstico temne čokolade sem si privoščila med obroki. Sem imela krizo po sladkem.   user posted image
Gibanje: telovadba s pomočjo malene user posted image , daljši sprehod do jezerca.

Jutri je pa spet nov dan. user posted image user posted image user posted image Še pa ne vem, kaj bom za jedilnik user posted image

(odgovor članu _narava_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.9.2011 7:01:12   
Serendipity
Dobro juutrooo!

Mala miss je že v vrtcu, za mano je jutranja mini joga (2 seriji khatu pranama, čolniček in 10 x kolo naprej in nazaj - ene take bolj 'zažigalne' sem danes user posted image ).
Na tešče pijem vodo z limono (sem pa pred časom pila tudi kis+mineralna voda zvečer pred spanjem. Zjutraj sem se počutila odlično, ko sem pa prenehala s tem (beri: pozabila) pa sem imela težave s prebavo ... :S) in premišljujem kaj bomo pa danes za zajtrk...

Imejte se lepo, držite(mo) si zastavljenih smernic in se veselimo končnega cilja!

user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.9.2011 7:20:36   
*miska.mcc*
evo i mene!
sem se vceraj odlocila, da grem na dieto, ker sem imela isti scenarij s kavbojkami kot Serendipity.

znebit se moram od 5-7 kg. trenutno stanje : 163 cm /61 kg. IT: 23

zdaj se še psihično pripravljam. po mojem, da starta v ponedeljek. ne vem še.

šla se bom pa tole:  http://www.smsdieta.si/dieta/hitra-dieta-z-jajci/


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 7.9.2011 7:21:23 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.9.2011 9:39:08   
~Biba~
Aleluja, tudi sama iščem po netu nek prostor za motivacijo...

v ponedeljek me je zadelo...sem se vsedla v avto, in šla na lov za novo trenirko in novimi teniski...in ni vrag da jih ne bom pridno uporabljalauser posted image zaenkrat za sprehode s kužko (jutranje in večerne)

..moja zaobljuba:

- belo moko zamenja PZ
- kravje mleko zamenjam z riževim (pijem ga tak samo malo v kavici, da je ni potrebno sladkat)
- belo moko, riž in testenine, zamenjajo ajdova, ržena moka, rjavi riž in PZ testenine
- zjutraj in zvečer 1 urni sprehod s psičko: zaenkrat sprehod, potem hitra hoja....teka pa ne maramuser posted image
- prepoved vstopa sladkarijam čez vhodna vrata....prednost ima črna čokolada in študentska hrana
- pecivo ojoj ne bom ga več pekla, in ga potemtakem ne bom več jedlauser posted image moram si mantrat ..po pecivo bruhaš, po pecivu bruhaš, ...user posted image
- zajtrk bo zdrav obrok...ker le sadje kot ga predpisuje 90 dnevna, mi ne paše cel dopoldan...torej Pz kruh z nesladkano marmelado, koščkom sira, PZ otrobi z domačim jagodičevjem in lahkim jogurtom...če pa mora it na hitro pa kako bananouser posted image
- kosilo: brez juhe kot jo poznam (le zelenjavno če se mi zahoče)...ostalo ločujem po 90 dnevni
- večerja: PZ kruhek, solatka..ali če kaj ostane od kosila (potem brez kruha)
- malice: sadje, študentska hrana, sadje,...
- liter vode mi mora slediti kot moja velika rit vsepovsod!
- taščina kosila se izognem v velikem lokuuser posted image


pa veselo na delouser posted image



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.9.2011 10:48:01   
Vilma
Moj včerajšnji jedilnik ni šel skozi. user posted image  Od zdaj naprej bom pisala za nazaj, kaj sem jedla.
Skratka včerajšnje prehranjevanje je izgledalo takole:
Z: Kos polnozrnatega kruha spet s figovo marmelado
M: hruška
Kosilo1: rukola z gamberi in melancano
Kosilo 2: sardelce in radič, 2 dl vinčka
Večerja: pol kisle smetane in melancane v marinadi (6 kolobarjev)

Ja včeraj je prišla kolegica in sva šli na kosilo ven, zato sem včeraj jedla dva kosila. Ampak sem hvala bogu naročila solato. user posted image  Tista kisla smetana za večerjo je bla preveč, ampak zdaj je kar je.

Biba trenirke so strup za hujšanje. Res jih uprabljaj samo za športanje. Zarad trenirk (ok nekdo mora bit kriv user posted image ) sem se jaz razlezla med porodniško. Sem mela dve zaporedni, otroka sta dobro leto narazen in tista tri leta sem praktično preživela doma v trenirki. In ta kos oblačila ima eno tako fino lastnost, da se razteguje skupaj z ritjo. In niti ne ugotoviš, kdaj si se zredil. No jaz sem to ugotovila, ko se je blo treba vrnit v službo in mi nič ni bilo prav. Tako da zdaj popoldne ko pridem domov, se preoblečem v kavbojke. Trenirke sem eliminirala iz svoje garderobe, jih nosim striktno samo za telovadbo. Pa še takrat raje kake tričetrt pajkice.
Tako da za motivacjo bolj pomagajo kakšne ozke kavbojke, sploh takšne, ki jih imaš doma in so ti bile včasih prav.  user posted image   Upam, da nisem preveč sitna? user posted image

Si pa v svoji zaobljubi navedla eno stvar, ki jih bom tudi jaz uporabljala:
- izogibanje taščinim in maminim kosilom. user posted image

Katere polnozrnate testenine pa uporabljaš? Meni te stvari ne grejo preveč po grlu, so mi take kot da bi jedla kamen. Če bi naletela na take, ki imajo približno enak okus kot bele testenine, bi mogoče šlo.

Miska.mcc poročaj, kako ti bo šlo s to dieto z jajci! Me res zanima. Drugače so pa kuhana jajčka dobra tudi za večerjo, če katera ne bo vedla, kaj si pripravit.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?