|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se strinjate?
10.4.2005 10:33:31   
AEL
Prosila bi vas za vaša mnenja o mojem načinu uvajanja hrane!

Moj mali je star 6 mesecev in en teden. Pred mesecem dni sva začela z uvajanjm goste hrane in prešla v tem času na en gosti obrok. Takole pa zgleda najin jedilnik:
1.00 - dojenje
7.00 - dojenje
10.00 - sadna, zelenjavna kašica (tudi riževi kosmiči)
13.00 - dojenje
16.00 - dojenje
19.00 - dojenje

Uvajava že tudi popoldansko malico (ob 16.00) in v slabih 14 dneh bova opustila tudi popoldansko dojenje. Takšen jedilnik bova imela en teden, da se navadi.
Nato bova prešla z uvajanjem v času kosila (13.00).Se pravi v dobrem mesecu dni in pol bova imela še samo 2 dojena obroka.
V začetku junija pričneva z večerjo in za konec nama ostana še zajtrk.

Kaj pa nočni obrok?:zmeden: Upam, da ko bova ukinila dojen obrok za večerjo, se mali ne bo več zbujal ponoči lačen!

Mogoče bi pa lahko z večerjo pričela prej!?

Vaša mnenja, prosim!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Se strinjate?
10.4.2005 10:37:36   
Anonimen
Midve še ne uvajave goste hrane, ampak le toliko. Starive sve 5 mesecev in 5 dni in nočnega obroka nimave več mesec dni. Pa se ne zbuja lačna. Drugače pa imamo vse ostale obroke ob istih urah kot vidva.
Aja poje pa 5 x po 150 ml mleka.

Z moje strani le toliko. Druge ti bodo lahko več kaj pomagale.

Bojana

(odgovor članu AEL)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Se strinjate?
10.4.2005 10:40:26   
total
Se pravi,da imaš en gosti obrok do zdaj,no saj boš počasi prišla tudi na druge,postopoma.Jaz sem tudi začela počasi in zdaj ima kosilo,dopoldansko in pop. malico,okoli 18 mleko in pred spanjem še kašico mlečno.

Lp:rozica:

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Se strinjate?
10.4.2005 10:43:38   
AEL

Total, kakšen vrstni red si pa ti ubrala? Si tudi začela z malicami, pa potem kosilo,...?

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Se strinjate?
10.4.2005 10:45:59   
total
Ja najprej sem mu dopoldne ponudila sadno kašico,sok jabolke,korenčka..ko je to sprejel sem šla na kosilo,obožuje hrano,zlasti kosilo,potem pa spet okoli 16.00 malica....

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Se strinjate?
10.4.2005 20:44:09   
HuAnita
Ael, ti bi ukinila en nočni obrok, joj, koliko dela čaka še mene, ko ima še vsaj 3 ponoči:(( :(( :((

Aja, jaz ji dam pred kopanjem (obredom) riževe kosmiče z babano, potem pa še dojenje... Se kar obnese, se mi zdi, je dalj sita. Sva pa kar v 1 tednu od uvajanja prešli še na večerjo, ker je bila tako sitna in je grabila po žlički... Sicer pa se še veliko dojiva... K sreči spet.

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Se strinjate?
10.4.2005 20:49:17   
ZARA
...men se zdi vajin jedilnik cist OK!!
glede na to da Zara ni bla dojena,sva sle hitro na 3 goste obroke na dan + zjutraj in zvecer samo mleko!!

...za nocne obroke ti ne vem povedat,ker Zara prespi noc od 5 tedna!!

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Se strinjate?
11.4.2005 8:40:16   
AEL
Hvala, punce!

:sloncek:

Lep dan želim vsem......

(odgovor članu AEL)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?