|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sedež za na kolo
12.3.2013 9:22:08   
ziva_r

Ker se bliža pomlad, vsak dan bolj razmišljam o kolesarjenju z našim malim sončkom.
Zanima me, kdaj ste jih začeli voziti v sedežu, in katerega bolj priporočate.
Tistega spredaj, zadaj, katero firmo...
Hvala za odgovore :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sedež za na kolo
13.3.2013 12:47:14   
Ekaz
Mi smo ga imeli zadaj - znamka Hamax. Je lahek in ko je namontiran, zelo stabilen. Kupljen in uporabljen je bil le za našo punčko. Letos ga ne bomo več mogli uporabljati, saj ga je prerasla. Zaradi tega ga prodajam. Super ohranjen.

(odgovor članu ziva_r)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sedež za na kolo
13.3.2013 14:17:43   
Zora*
Sem hotela odgovorit že včeraj pa mi ravno tu ni hotelo odpret okenčka user posted image

Mi smo se odločili za sedež zadaj, ker je primeren za dalj časa (večja dovoljena teža otroka).
S prvim smo začeli tako kolesarit pri malo manj kot letu in pol in je zelo užival. Pri drugem smo začeli še malo prej, a takrat ni užival, tako da smo se več vozili šele , ko je bil star že dobri dve leti, ko se je z veseljem vozil. Je pa tako, da naš drugi za vse stvari rabi nekoliko več časa, da se jih navadi, da z veseljem proba in da uživa v njih.

(odgovor članu ziva_r)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sedež za na kolo
13.3.2013 18:54:33   
ziva_r
A potem mislite, da če bi mi začeli kolesarit maja, ko bo mali star 9 mesecev, je prehitro?
Ekaz, ravno mi je sodelavka obljubila stolček za preizkusit, lahko pa mi pošljete fotografijo in ceno za vsak slučaj, če njen ne bo ok.
Hvala user posted image

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sedež za na kolo
13.3.2013 18:58:04   
Paštetka
Jaz imam enega za 10€, če ga kdo hoče

(odgovor članu ziva_r)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sedež za na kolo
13.3.2013 19:09:27   
ziva_r
Paštetka, kakšen pa je ta za 10€ ?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sedež za na kolo
13.3.2013 19:39:50   
Paštetka
Sem ti na Zs poslala link.

(odgovor članu ziva_r)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sedež za na kolo
15.4.2013 23:25:53   
Marjetka78
Kaj pa tile


http://www.igrarija.com/otroska-oprema/otro.html

(odgovor članu ziva_r)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?