|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem mogoče zanosila?
29.12.2012 20:19:47   
marjetica305
Pozdravljeni!

Najprej bi se rada obrnila na vas, predem kaj ukrepam. Zelo me je začelo skrbet, če nisem kje zanosila. Tega me je evdno bolj strah, čeprav se mi ne zdi logično da bi. Kot prvo s fantom nisva niti sexala. Ker sem še nedolžna, nimam občutka da bi mi predr deviško kožico, ker bi takrat najbrž krvavela in bi me peklo, pa ni bilo nič od tega. Pravzaprav sploh koliko vem do tja ni prišel, ker sem se zbala in sva hitro končala. Tudi do izliva ni prišlo, za predsemensko tekočino ne vem, če je možnost zanositve. Neka možnost naj bi bila, ampak ne kr takoj, ampak pred izlivom najbrž. Tudi se ni to zgodilo, da bi tik pred izlivom potegnil ven, ker je bilo do tega še nekaj časa. Stvar pa se je takoj končala, prehitro po mojem sklepanju in tudi po njegovem za zanositev. Ampak se bojim, ekr mi menstruacija zaostaja. Prej sem imela vedno redno, to se mi je zgodilo prvič. Je pa cikel 33 dni. Zadnja je bila 27.11. Vedno jo dobim par dni prej tistim dnevom kot prejšji mesec, včasih celo en teden prej.

Res vas prosim, če bi mi nekako povedli iz kakšnih izkušenj, če je res tu možna zanositev, preden grem po test, ker čakala ne bom več, ker me preveč skrbi. Pa še to, že od srede imam občutek da bo menstruacija, tisti občutek pred tem, ampak še ni. Je pa ers da sem decembra imela nekaj sresov oz. sem jih doživela. Razgovor za službo, nova služba, stres če bom dobro delala, če mi bojo še podaljšali pogodbo, zdaj pa še ta najhujši sres, če sem ers kje zanosila, čeprav nekak se mi ne di da sem, amoak nikoli ne veš. Res me skrbi, hvala za odovore.

Lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sem mogoče zanosila?
29.12.2012 20:59:32   
Anonimen
ni odnosa,ni izliva,ni zanositve.....
hjoj mogoce bo zvenelo prenesramno ampak zakaj se spuscate sploh v to ce ne veste kako pride do zanositve pol pa jok in stok..
ce pa si ze tko zaskrbljena pa pojdi po test in se prepricaj...

(odgovor članu marjetica305)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sem mogoče zanosila?
29.12.2012 23:08:08   
marjetica305
Hvala za odgovor. Razumem kako pride do zanositve, ampak me je vseeno ta zamujena menstruacija zmotila, ker se mi to še ni zgodilo. To se je zgodilo ravno sedaj,po tistem ko se je to naredilo. Sej ne, da bi se spuščala v to, skušam bit čim bolj previdna pri tem, sam naju je malo zaneslo. Čeprav ni blo v bistvo nič ne. Pa nekako se mi zdi, da ne more stres tako vplivat na to.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sem mogoče zanosila?
29.12.2012 23:10:09   
Penny
Moja čarobna krogla je umazana, tako da ... pejt po test, če ne želiš ugibat in se grizt :) . Teoretično skoraj ni možnosti, da si noseča, ampak mogoče ti bodo zaradi negativnega testa vsaj živci popustili in boš dobila M :).

(odgovor članu marjetica305)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sem mogoče zanosila?
30.12.2012 0:02:33   
bybyka_1987
Tako kot sta napisale Peny in anonimna!ne ni možno!
In vrjemi punca strah,psiha in stres marsikaj vec naredijo lahko,v twojem primeru je mozn izostanek M. Posledicno!
V prihodnje pa poskrbi za zascito tbl,gumi dosti je tega,in ne bos vec toliko v strahu!
Ce ti bo lazje pa naredi test :-) srečno

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sem mogoče zanosila?
10.1.2013 19:14:57   
NINAMIKI2
Zdravo punce, sem nova na forumu in se neznajdem preveč dobro, sploh ker pišem v službiuser posted image ...sem pa v naslednji situaciji, s fantom delava na user posted image že nekje pol leta, do zdaj ni uspelo, že nekaj let imam rednouser posted image  in sicer na 21 dni, najkasneje 22 dan sem jo dobila vedno. Tokrat pa je ni zamuja mi  3 dni, test sem naredila danes zjutraj in je - :(..vem,da je najbolje počakati in test ponoviti, zanima pa me, če je katera že slišala, da če imaš krvno skupino 0, ti test lahko pokaže negativno, tudi če je prisotna nosečnost?...še kakšno mnenje oz. nasvet?

Hvalaaa

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sem mogoče zanosila?
10.1.2013 19:27:26   
Penny
Ne vem kaj bi krvna skupina imela veze s testom user posted image .

Druga stvar ... ti G ni nič rekla glede tvojih kratkih ciklusov?

(odgovor članu NINAMIKI2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sem mogoče zanosila?
10.1.2013 20:59:23   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica305

Pozdravljeni!

Najprej bi se rada obrnila na vas, predem kaj ukrepam. Zelo me je začelo skrbet, če nisem kje zanosila. Tega me je evdno bolj strah, čeprav se mi ne zdi logično da bi. Kot prvo s fantom nisva niti sexala. Ker sem še nedolžna, nimam občutka da bi mi predr deviško kožico, ker bi takrat najbrž krvavela in bi me peklo, pa ni bilo nič od tega. Pravzaprav sploh koliko vem do tja ni prišel, ker sem se zbala in sva hitro končala. Tudi do izliva ni prišlo, za predsemensko tekočino ne vem, če je možnost zanositve. Neka možnost naj bi bila, ampak ne kr takoj, ampak pred izlivom najbrž. Tudi se ni to zgodilo, da bi tik pred izlivom potegnil ven, ker je bilo do tega še nekaj časa. Stvar pa se je takoj končala, prehitro po mojem sklepanju in tudi po njegovem za zanositev. Ampak se bojim, ekr mi menstruacija zaostaja. Prej sem imela vedno redno, to se mi je zgodilo prvič. Je pa cikel 33 dni. Zadnja je bila 27.11. Vedno jo dobim par dni prej tistim dnevom kot prejšji mesec, včasih celo en teden prej.

Res vas prosim, če bi mi nekako povedli iz kakšnih izkušenj, če je res tu možna zanositev, preden grem po test, ker čakala ne bom več, ker me preveč skrbi. Pa še to, že od srede imam občutek da bo menstruacija, tisti občutek pred tem, ampak še ni. Je pa ers da sem decembra imela nekaj sresov oz. sem jih doživela. Razgovor za službo, nova služba, stres če bom dobro delala, če mi bojo še podaljšali pogodbo, zdaj pa še ta najhujši sres, če sem ers kje zanosila, čeprav nekak se mi ne di da sem, amoak nikoli ne veš. Res me skrbi, hvala za odovore.

Lp.



Nč ne štekam user posted image Kaj je zdej, bil notr, al ni bil notr? sta seksala, al nista?

Ne glede na vse, če te skrbi, poleg vsega pa kot vidim zelo dobro slediš svojim ciklusom, ne veš pa, ali je bil notr al ni bil user posted image , je najbolj simpl, da greš po test in stvar zaključena kar se dileme tiče.

Ajd, pa srečno!

(odgovor članu marjetica305)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sem mogoče zanosila?
10.1.2013 23:44:34   
NINAMIKI2
Glede mojih ciklusov, mi moj G. ni rekel nič negativnega. Imela sem neredno, za tem sem jedla nekaj let KT in po tem, se mi ciklus ni spremenil in je ostalo na 21 dneh...naj bi bilo normalno od 21 do 28 dni.
Glede krvne skupine pa tudi mene čudi, vendar so v laboratoriju tako povedali znanki, ko so preko krvi ugotovili, da je v 3 m nosečnosti, testi pa so bili negativni.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sem mogoče zanosila?
11.1.2013 6:33:24   
Tippi
Si nedolžna, na cikluse se zelo dobro spoznaš, in jedla si nekaj let (!) KT? Zakaj? Samo zaradi ureditve ciklusa, al zato, da ne bi nedolžna zanosila?

Naj me kokla brcne če jaz kaj štekam user posted image

ps. ja, cikluse imaš sicer kratke, ampak ni panike.

ps2. ja itak, na krvnih testih se ugotovi nosečnost, nima pa tukaj krvna skupina nič zraven.

ps3. koliko si stara? user posted image


(odgovor članu NINAMIKI2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sem mogoče zanosila?
11.1.2013 7:06:13   
Anonimen
Tippi . . .  daj si še enkrat preberi vse poste in uporabnike, boš videla, da sta to dve različni osebi. Se mi zdi, da si malo pomešala eno in drugo. user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sem mogoče zanosila?
11.1.2013 7:48:35   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tippi . . .  daj si še enkrat preberi vse poste in uporabnike, boš videla, da sta to dve različni osebi. Se mi zdi, da si malo pomešala eno in drugo. user posted image


Ja, pa sem res. Se opravičujem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
11.1.2013 10:35:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NINAMIKI2)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sem mogoče zanosila?
11.1.2013 10:43:43   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: michelle1




Potem še nekaj  zadev, ki je nisem vedela:
1.  Moški in ženska, oba Rh  negativna, težje spočneta otroka.
2. Ženske, ki so nasplošno manj plodne -  domači nosečniški testi ne pokažejo vedno zanesljivih  in točnih rezultatov.

Evo, sem že trikrat rodila, pa tega nisem vedela. user posted image

Pa ne zdaj paničarit... Sem krvna skupina 0, pa še Rh negativna...NOBENIH PROBLEMOV... user posted image



Še dobro, da tega nisi prej vedela, ane user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sem mogoče zanosila?
11.1.2013 11:00:30   
Paštetka
Čudna so pota Gospodova...

Jaz bi v OŠ namesto verouka uvedla spolno vzgojo. In to od drugega razreda naprej. Ne samo SPO ( Spoznavanje okolja), ampak spoznavanje svojega telesa...
Saj ni čudno, da se otroci začnejo tako hitro "vtikati" v drugo telo, če ne poznajo svojega. Glavno je, da otrok v drugem razredu ve povedati, kako so živeli pred davnimi časi, ne zna pa povedati, kako je nastal. user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sem mogoče zanosila?
11.1.2013 18:35:47   
NINAMIKI2
Michelle1 HVALA TI za info. :) sicer ta mesec ne bom user posted image , ker je danes prišla user posted image ...ampak se tudimo naprej, zgleda je želja premočna in se psiha malo poigrava user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?