|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrčki 2024
10.1.2024 9:05:49   
Anonimen
Živjo punce.
Je še katera tukaj, ki pričakuje septembra? Plusek sem zagledala prejšnji teden, dva dni pred pričakovano M. user posted image PDP naj bi bil 13.9.2024.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrčki 2024
12.1.2024 0:01:39   
Anonimen
Pozdravljena, Čestitke😊 Tudi pri nas smo v ponedeljek zagledali +, po treh dneh izostanka menstruacije 🥳Pdp glede na prvi dan zadnje menstre 14.9. 🥰

T.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrčki 2024
22.1.2024 8:06:52   
Anonimen
Čestitke tudi tebi.
Jaz že komaj čakam na prvi pregled, ki ga imam čez en teden. Upam, da bo vse ok. Trenutno sem brez posebnih znakov, razen napetih prsi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrčki 2024
26.1.2024 20:02:24   
Anonimen
Uuu, maš pa hitro pregled. Jaz komaj 19.2.Se bom še malo načakala 😊. To je moja tretja nosečnost(doma imamo že dve navihani punci), pa moram rečt da zdaj v tretje najbolj vem da sem noseča. Slabost stalno prisotna in na dotik občutljive dojke. Je kar lušt občutek, se mi zdi da sm skoz pomirjena, da gre vse v pravo smer🙂Uspešen in lep prvi pregled ti želim. 😉

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrčki 2024
29.1.2024 17:22:16   
Anonimen
Zdravo in čestitke vsem.

Tudi jaz sem prejšnji teden zagledala težko pričakovani črtici user posted image . Po mojih izračunih imam PDP 27. 9. 2024. Sem pa ravno prebolela neko virozo.. Upam, da vročina in vsi virusi niso/ ne bodo naredili večje škode plodku. Prvi pregled imam čez 14 dni... Nimam pa trenutno čisto nobenih nosečniških znakov, razen malo občutljivih prsi.

Kako ste kaj ve? :D

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrčki 2024
30.1.2024 21:26:49   
Anonimen
Mamice, a ste že videle ta nosečniški planer? 🧐https://prvi-utrip.si/
Všeč mi je izgled planerjev in dizajn .. tako da razmišljam k nakupu predno jih čisto zmanjka. 🫣 Ga katera mogoče že ima? 😀
Sem pa videla tudi na Instagramu, da imajo zdaj do petka še neko nagradno igro. 😃

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrčki 2024
1.2.2024 4:54:35   
sarausa
Veselim se naslednjega februarja in upam, da bo vse v redu. fnf

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrčki 2024
23.2.2024 10:54:53   
Zmajček24
Živjo in tudi z moje strani čestitke vsem :)

Tudi midva/midve imava rok 27.9.2024.user posted image
Zaenkrat sva super!

Nuhalno imava 19.3.2024 - kdaj pa ve?

LP

(odgovor članu fnaf12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrčki 2024
28.2.2024 4:41:23   
bubblyeducate
Pozdravljeni, noseča sem 31 tednov geometry dash

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrčki 2024
1.3.2024 7:33:13   
Happymi
Ena, ki ti je blizu. 24.9.Nuhalno imava 12.3.

(odgovor članu Zmajček24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrčki 2024
5.3.2024 21:05:00   
Samio44

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo punce.
Je še katera tukaj, ki pričakuje septembra? Plusek sem zagledala prejšnji teden, dva dni pred pričakovano M. user posted image PDP naj bi bil 13.9.2024. kinitopet


Pozdravljene! Čestitke ob pluseku! Kako vznemirljivo je pričakovanje! Upam, da bo vaša nosečnost prijetna in brez težav ter da bo vaš mali škratek zdrav in vesel!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrčki 2024
15.3.2024 14:43:06   
Zmajček24
Živjo!

Kako je bilo na nuhalni?

(odgovor članu Happymi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?