|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Sezamov otroški boljši sejem 13.9.2007 15:38:27
|
|
|
|
paris
|
Prideš na tržnico zjutraj, najbolje čim prej. Privlečeš s sabo cele vreče otroških cunj, čevljev, igrač, rolerje, smučke...... plačaš simbolično vstopnino, (če prodajaš na stojnici je dražja) in prodajaš..... in prodajaš, greš po kavo v bife, pa čvekaš vse na okol, pa spet mal barantaš,, na koncu pa vse kar je še ostalo odvlečeš spet domov in z izkupičkom pelješ familijo na pico! Eto!
_____________________________
Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem. (M. Prust)
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
najlepše ime za fantapika89Katero izmed izbranih imen za fantka vam je najbolj všeč?Tristan (
18%)

Nejc (
21%)

Jernej (
9%)

David (
19%)

Luka (
32%)
Število vseh glasov: 411Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!