|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Siol TV
8.6.2006 13:49:46   
Maxica
Ker na našem koncu nimamo kabelske in je očitno tudi ne bomo imeliuser posted image , vidimo pa zgolj tri slovenske programe, pa če fajn veter piha in anteno premakne, vidimo še tri hrvaškeuser posted image , sva z možem razmišljala o Siol TV. Ima kdo kaj več izkušenj o tem, se da to povsod zrihtati, se splača?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Siol TV
8.6.2006 13:57:30   
Klarissa
mi2 imava v lj siol trio: TV, internet in telefon (vsak mesec 120min zastonj) za 9900sit mesečno. morajo ti pa najprej preverit, če lahko imaš-če je signal. in pol imaš pogramov toliko, da ne veš kaj bi gledal in sploh ne folgaš preko vseh it. je pa moj dragi "zaljubljen" v kanale 40x-za odrasleuser posted image
tak da se bo treba pozanimat, jih kar poklicat!
lp

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Siol TV
8.6.2006 15:35:59   
dix
Če sedaj nimate kabelske to verjetno pomeni da ali je vi nočet eimet, ali pa ste na takem odročnem mestu da se jim tja en splača vlečt. In če je to drugo pol ne bo nič iz Siol TV-ja (po moje vsaj) ker moraš biti max ne vem koliko od centrale, vem pa da manj kot 10 km, če ne celo 5.

Pri nas ne gre pa imamo kabelsko ki pa ni nič vredna in smo jo kar odjavili.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Siol TV
8.6.2006 15:46:01   
tiktak
Tudi pri nas vidimo samo tri programe, o kabelski ne duha ne sluha, za siol tv smo se pa tudi že zanimali in je ne moremo imet, ker je najbližja centrala prešvoh oz. ni dovolj dobrega prenosa podatkov al nekaj takega.user posted image  
Ste tudi vi na vasi?user posted image  user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Siol TV
8.6.2006 16:46:06   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: dix

Če sedaj nimate kabelske to verjetno pomeni da ali je vi nočet eimet, ali pa ste na takem odročnem mestu da se jim tja en splača vlečt. In če je to drugo pol ne bo nič iz Siol TV-ja (po moje vsaj) ker moraš biti max ne vem koliko od centrale, vem pa da manj kot 10 km, če ne celo 5.


Mi smo bili skoraj edini v naši vasi, ki bi želeli imeti kabelsko (kmetje smotani imajo rajši vsak svojo satelitsko, kjer itak ni nič, pa raje dajejo po 70000 sit serviserjem anten, da jim potem le-ti pripravijo cele 3 programeuser posted image ). Je pa šla kabelska mimo naše vasi v drug kraj, kar morda pomeni, da bi bil Siol TV celo mogoč. Nič, se bomo morali kar direkt tam pozanimat. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Siol TV
8.6.2006 16:49:52   
mojcadamijan
Mi živimo 500 metrov stran od centrale pa nam siol TV obljubljajo že pol leta. Vedno se najde kakšen izgovor. Telekom je pač v državni lasti in v večini primerov vse ostane pri obljubah.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Siol TV
8.6.2006 20:16:40   
Anonimen
Mi imamo Siol tv že več kot eno leto, pred kratkim smo pa še enega naročili - trio paket.
Je pa fora v tem, da moraš biti res v dometu oddajnika. Naročnina je 3.100 (za SIOL TV), imaš ene 120 kanalov, pa tudi nekaj xxx, za katere rabiš kodo, ampak jo itak imamo user posted image

Mi smo tudi edini "na vasi", ki smo hotli imet kabelsko, pa so nam rekli, da hočjo 80 tisoč...bla bla bla...pa je Siol TV res super, slika je taka, da jo lahko vikaš. Je pa res, da je Telekom svojega denarja vreden. Žal.

(odgovor članu mojcadamijan)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Siol TV
8.6.2006 20:39:24   
lelaval
V naši ulici smo le 3 hiše in samo 1. ima kablsko (mi smo zadnji), sosed na sredini pa noče imet kablov po zraku in je tako nimamo. Pa tudi, če bi jo imeli, baje v celi vasi ni pravih kablov za internet preko kablske. Ker pa je še satelitska crknila, sva vzela siol TV. Je pa res, da smo s signalom ravno na meji (včasih so motnje kot kockice)-mene to moti, mojega in starejših otrok pa ne. Plačujeva pa malo manj kot 3.000 na mesec.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Siol TV
8.6.2006 22:17:40   
Anonimen
Maxica, moras poklicat na Siol. Teta je tut mogla nekaj casa cakat, da je bilo to mozno sploh, pa zivijo v Grosupljem. Sosolka, ki je kak km iz Blagovice pa nima variante, da bi dobili Siol TV.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Siol TV
9.6.2006 8:13:16   
Nixxon
Mislim da si lahko dobre 3km od najbližje centrale, za internet pa 5.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Siol TV
9.6.2006 9:53:35   
kapesanta
Midva jo tud mama - pa sva od centrale oddaljena več kot 5 km, je pa res,  da včasih pride do motenj - kockic, včasih tud za kako minuto do izpada. Sam se vse potrpi, sam da nismo več na "3 programih".
Iz Siola so tud rekli, da verjetno ne bo nč, pol sva pa prosila naj probajo pa bomo vidl če bo dobro, tko da je dobro če si mal tečen.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Siol TV
9.6.2006 15:51:06   
hanita
Tud mene nekaj zanima, kaj pol naročnino za telefon vseeno plačaš in maš samo pogovore zastonj, al kako???
Ker pol če malo računam,navadnega telefona itak ne porabimo skoraj nič, mamo ga samo zaradi linije, plačat moraš še rtv naročnino, pol teh naročnin znese še kar in v bistvu jih sploh ne rabiš...

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Siol TV
9.6.2006 19:11:15   
Pajaca
Pri nas tud čakamo ko budale na tale siol tv, ker se jim enostavno ne da v centralo dat enga čipa s katerim bi lahko gledali siol tv..... kaj vem kaj čakajo, vsi okoli se pizdijo ampak briga jih. Kabla pa.. ha ha najbrž nikoli ne bo, ker pač ljudje nimajo interesa. To so pa majhni oddaljeni kraji.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Siol TV
12.6.2006 11:10:30   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: hanita

Tud mene nekaj zanima, kaj pol naročnino za telefon vseeno plačaš in maš samo pogovore zastonj, al kako???
Ker pol če malo računam,navadnega telefona itak ne porabimo skoraj nič, mamo ga samo zaradi linije, plačat moraš še rtv naročnino, pol teh naročnin znese še kar in v bistvu jih sploh ne rabiš...



Poglej, dandanašnji je stvar taka:

Sploh ne rabiš imeti navadnega telefona, samo kabli za telefon morajo biti potegnjeni do bajte. Tako da eventuelno bi lahko telefon dala odklopit (edino preveri cene odklopa, znajo bit svinjsko dragi) Potem pa lahko na to naročiš samo internet (paket SOLO), internet in IP telefonijo (to ni navaden telefon ampak telefonija preko interneta, rabiš drugačen telefon, katerega dobiš zraven pri paketu DUO), ali pa internet, IP telefonijo in SiOL TV (paket TRIO).

Za ostalo je najbolje, da kontaktiraš SiOL, lahko ti pridejo zastonj prej na dom izmerit kakšen je signal in potem se odločiš kaj lahko na to priklopiš.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Siol TV
13.6.2006 14:19:14   
Dadi
Ja nad siolom smo tudi mi razočarani....Žal je centrala za TV prešvoh in bi jo morali nadgradit ampak ker ni dosti interesentov ne bo nič. Kaj me briga v večjih mestih siol tv, ko pa imajo več ali manj povsod kabelsko. Nam na deželo jo pa nočjo speljat. Pa taka reklama...v rit naj si jo zataknejo.user posted image  Res sem jezna na njih. Pol naj pa v reklami napišejo da to velja samo za večja mesta po Sloveniji. user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Siol TV
4.1.2007 19:18:10   
LARIKA
No tako le je:
Za Siol TV si lahko oddaljen maximalno 2500m, ker potem ne jamčimo za dober signal  user posted image . Žal.
Cena za TRIO paket je 9100 v primeru da se obdrži telekomov priključek- če centrala ne omogoča razvezanega dostopa, v primeru razvezanega dostopa za TRIO je pa cena malo višja- torej 9.825.

Če katero zanima kaj več, naj mi pošlje ZS, še posebej bi prosila tiste, ki pravite da ne morete imeti naših storietv, pa bom preverila- sicer šele jutri zakaj vam tega ne moremo omogočiti.

lp Larika

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Siol TV
5.1.2007 10:51:57   
Nixxon
Mojim sosedom so rekli, da ne morejo imeti Trio, ap so oddaljeni 1400m od centrale. Jest pa nič ne morem dobit (oziroma je v teku - veze.press)

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Siol TV
5.1.2007 11:05:57   
Maxica
No, na našem koncu so jo pa končno omogočili. Sicer na internetni strani še ni napisanega našega kraja, ampak smo pa potem vpisali svojo telefonsko številko v tisti program in je izpisalo, da je možna tudi tv. Potem smo pa kar brž šli uredit in sedaj jo baje v roku enega tedna dobimo. Upam, upam, upam.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Siol TV
5.1.2007 11:39:54   
Anonimen
Meni je pa čudno,ker sem tudi vprašala,če bi pri nas šlo pa so mi rekli,da ne.A soseda pa ima siol???????????

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Siol TV
5.1.2007 14:14:27   
LARIKA
Alika daj se mi javi na ZS, pa bova pogledali zakaj ni možno, in ti bom tudi razložila, zakaj ja in zakaj ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Siol TV
16.1.2007 12:42:46   
Pajaca
Mi smo pa dobili siol tv. Sicer res skoraj vsak večer doživi en mrk, a dela.

Pa še kako smo prišli do nje:

En dan sem se zbudila ful slabe volje in ker se mi je zdelo, da se bom skregala s prvim ki pride mimo sem začela težit za siol. Klicarla sem okoli 2 uri, da sem naletela na nekoga na siol tv (pa ne tiste 080 1000 al kok je) zahtevala sem številko od kakšnega ki ve kaj in kako, ne pa enega študenta pri odzivniku, ki je govoril le da se pri nas ne da. Torej z unim gospodkom sva padla v debato in on mi je predlagal, da napišemo peticijo, da zberem 8 podpisov in mu jih pošljem. Jaz sem to naredila, naslednji teden poslala njemu in pa še v vednost telekomu.

Priti je moralo do ene zbrke, ker pač na telekomu je en ki je mal pri koritu z našega kraja, samo on si je sebi zrihtal pa parim prijatlom, pol je pa rekel, da ostalih to sploh ne zanima. Torej sledil je jezen klic tega sokrajana, ki se je dru na mojga kako je nesramen, da kaj se gre, da kaj drek meša..... No očitno jih je moral ornk po prstih dobit, ker smo naslednji teden dobili klic od enega drugega gospodka iz telekoma (ja ja direkt od njih), da nam pridejo naslednji dan naštimat siol tv. Edino kar je, moramo dodatno plačevati še telefon ker kao naša centrala ne omogoča trio paketa al kr neki uglavnem, pa celo možno je bilo da imamo v hiši 2 televiziji.

Je pa procedura trajala ene 3 mesece. Zdaj jo veselo gledamo in je prav fino. Prej pa 3 programe, pop tv nam je pa itak vsak vetrček odpihnil.

Torej kličite, a ne zadovoljite se s temi na odzivniki, zahtevajte šefa!!! Kličite na uno fiksno številko od siol tv in se tam pizdite, ker na odzivnikih itak nič ne vedo.

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?