|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skobacali smo!!!
26.8.2009 7:22:49   
Katy78
Joj punce, tako sem vesela in ponosna na mojega Nika, da moram deliti veselje z vami. Naš Niki je danes star točno 9 mesecev, ker pa je nedonošenček, bi bil star komaj 7 mesecev in 1 teden, pred 3 dnevi pa je skobacal. Zelo zelo je pohitel in ne bi mogla biti bolj ponosna. Sicer še ne zmore dolgih razdalj in gre bolj počasi, vendar iz dnevne v predsobo že prikobaca. Vmes se utrudi in se vrže na trebuh in malo poplazi, potem pa spet na vse štiri in gas naprej. user posted image  Prav zdajle me iz predsobe gleda in se trudi priti do mene. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skobacali smo!!!
26.8.2009 7:53:36   
Detece
Bravo Nikuser posted image user posted image user posted image user posted image .

To je pa res lepo slišati. Tudi naš je zdaj star 9 mesecev in je začel kobacati. Je pa rojen samo 1 mesec prezgodaj, tako da ga je Nik lepo prehitel. user posted image user posted image user posted image

Kar tako naprej.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skobacali smo!!!
26.8.2009 9:01:16   
Najaa
Super! Bravo, Nik! user posted image user posted image user posted image user posted image To je pa res lepo slišat.user posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skobacali smo!!!
26.8.2009 9:51:27   
nancy300
Bravo Nik in mamiuser posted image user posted image user posted image  Krasno!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skobacali smo!!!
26.8.2009 12:19:42   
Katy78
Hvala, punce! Itak je vsaka mama vesela in presrečna ob napredku svojega malčka, ampak se mi zdi, da je pri mamicah nedonošenčkov to popolnoma drugače. Če samo pomislim točno 9 mesecev nazaj... Skrbi, žalost, jok, pa čeprav je bil Nik popolnoma zdrav, ko se je rodil, le tako mali je bil (1930g), da nisem mogla verjeti (kljub prigovarjanju in tolaženju zdravstvenega osebja v porodnišnici, mojega moža, staršev), da bo to malo bitje kdaj zrastlo in da bo vse v redu z njim. Ko pa zdaj (in tekom vseh preteklih mesecev) vidim, kako lepo raste, motorično napreduje in je zdrav, so vse tiste skrbi milijonkrat poplačane in pozabljene. user posted image  

(odgovor članu nancy300)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skobacali smo!!!
26.8.2009 14:29:55   
Julija08
Čestitke, super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skobacali smo!!!
26.8.2009 21:03:22   
Taanikaa
ooo super Nikuser posted image user posted image ..mi smo skobacali šele pri enem letu,pred dvema dnevoma pa se je šele na noge sam začel postavljati in zdej samo stoji in malo hodi ob kavču pa je star 14 mescev,tko da čisto razumem veselje in sem prav vesela za vasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?