|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skodelica
18.1.2011 13:44:20   
natasarobi
Pozdrav!
mali noče piti iz stekleničke, zato me zanima kdaj ste vi svoje navajali na skodelico. Jaz bi rada poiskusila pa ne vem kako bo odreagiral oz. se bojim, da ne bi preveč nagnila in da se bi mu zaletelo. Star je 5,5 m.

Imamo pa tudi tisto flaško, ki ne poliva, ampak verjetno tudi iz te lahko prehitro priteče in se zaleti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skodelica
18.1.2011 13:56:24   
kristinaj
mogoče pa ni žejen...poskusi na žličko...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skodelica
18.1.2011 13:57:01   
divans1
Iz flaške, ki ne poliva, ne more prehitro priteči, ker mora user posted image vleči, da priteče tekočina ven. Po moje je za skodelico še prezgodaj, mi mamo flaško za učenje pitja, ki ne poliva, je pa 8 mesecev star.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skodelica
18.1.2011 14:02:15   
natasarobi
kristinaj - iz žličke ni nobenih težav, samo flaša

divans1 - hvala za info; 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skodelica
18.1.2011 15:43:45   
Lantea
Nikakor ni prekmalu za kozarec ali skodelico. Jaz za mojo malo uporabim kar pokrovček od aventove flaške, saj itak ful mal popije, pa še tako ličen je. Nalijem tekočino, ji prislonim na usta in nagnem toliko, da pride tekočina do ust. Potem pa itak sama poskrka, al pa ravno toliko nagnem, daji mal v usta steče. Pa kak slinček ali servet spodaj podstavi, ker rado mimo tečeuser posted image . Se ji je pa že velikokrat zaletelo, pa še živiuser posted image . Je prav osupljivo, kako zna že novorojenček zakašljati, če se mu kaj zaleti. Pa saj se mu je verjetno že med dojenjem tudi kdaj zaletelo, a ne? Tako da kar pogumno.user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skodelica
18.1.2011 16:24:55   
majcci
IZVIRNO SPOROČILO: Lantea

Nikakor ni prekmalu za kozarec ali skodelico. Jaz za mojo malo uporabim kar pokrovček od aventove flaške, saj itak ful mal popije, pa še tako ličen je. Nalijem tekočino, ji prislonim na usta in nagnem toliko, da pride tekočina do ust. Potem pa itak sama poskrka, al pa ravno toliko nagnem, daji mal v usta steče. Pa kak slinček ali servet spodaj podstavi, ker rado mimo tečeuser posted image . Se ji je pa že velikokrat zaletelo, pa še živiuser posted image . Je prav osupljivo, kako zna že novorojenček zakašljati, če se mu kaj zaleti. Pa saj se mu je verjetno že med dojenjem tudi kdaj zaletelo, a ne? Tako da kar pogumno.user posted image


Pri nas je enako. Stara pa je 6 mesecev.

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skodelica
18.1.2011 16:47:02   
nusi
lahko mu daš piti iz skodelice, počasi in z občutkom, pa se mu ne bo zaletavalo. Za doma je ok, samo zunaj je pa meni nepraktična in imamo kar magični lonček - aventovega ne mara, imamo nubyja

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skodelica
18.1.2011 16:50:56   
Anonimen
Obema sem dala piti iz lončka, ko smo začeli uvajat GH. Po požirkih, počasi, včasih se jima je seveda polilo, včasih zaletelo, ampak sta hitro skapirali.

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skodelica
19.1.2011 12:16:39   
vesna_b
naša isto ni marala stekleničk, niti aventovega lončka....

po flaški je začela pit šele takrat, ko smo kupili športno stekleničko, pri kateri pije kot po slamici, ampak mora pa flaško nagniti. ven samo ne teče. če si vztrajna, probaj kupiti različne stekleničke. saj potem, ko se je navadila, smo tudi vse ostale porabili...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Skodelica
19.1.2011 12:21:49   
Najaa
Probaš, pa vidiš kaj bo. Če se bo otroku zaletelo, pol še ne zna in učiš tako da mu čim večkrat ponudiš...
Od mojih nobena ni marala teh čudežnih in takih in onakvih lončkov. Mi smo hitro šli na slamico in zdej obe, ena 4 ena 2 leti, najraje pijeta po slamici. Navadni, ne tisti lonček varianta. Nam so tud vse te user posted image drage zadeve polivale, tako zelo čudežne so bile. user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Skodelica
21.1.2011 12:45:21   
malaMravljica
kamot ga zacnes pocasi na kozarcek ucit.

Moj tudi ni hotel pit po flaski, niti magicni loncek ni sprejel. Zato sem ga ob uvajanju GH naletela na problem kako bo pil. Sem pri 6,5 mesecih zacela s plasticnim kozarcem, prvi dan popolnoma polit drugi dan manj, po 1 tednu nisva vec rabila slincka za pit. Za vn tudi vedno ta aventov loncek s savo, dam cucelj stran in pije kot iz kozarca. Mi je pa sicer ta Avent flaska popolnoma smotana, ker morem imet vedno v eni vrecki jo, se tok piliva mi vn drugace.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Skodelica
21.1.2011 13:39:32   
divans1
Jst si pa sploh še zaenkrat ne predstavljam, da bi moj osemmesečnik iz lončka pil. Ma flaško, ki ne poliva, tisto mora obvezno sam držati, ampak jo rad tudi zelo meče po tleh. Lonček? Da bi mu ga jst držala, ne bi pustil, pol bi ga pa vrgu, da bi blo veselje hehe...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Skodelica
21.1.2011 13:49:31   
deveta
Naša ima tudi lonček ki ne poliva in tudi navadno flaško, ker mi je oboje bolj praktično ko kam gremo, popije pa skoraj nič. Najraje pa pije iz lončka in tako kot ste nekatere rekle, tudi jaz ji iz flaške natočim v pokrovček in iz tistega pije. Res da gre dosti mimo, ker si ga močno stiska k ustom in ga dviga (ga pa jaz tudi držim, ne zna sama. Sicer bi itak bil prazen še preden bi do ust prišeluser posted image ). Vendar iz lončka vsaj nekaj popije, s flaškami pa se bilj kot ne samo igra in malo, za vzorec, tudi popije. Stara pa bo kkmalu 8 mesecev. Iz lončka pa prakticiramo že dolgo, po moje že vsaj 3 mesece.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Skodelica
21.1.2011 17:42:27   
nusi
jaz sem zdejle probala pitje iz pokrovčka od flaše, sicer smo zalili kuhinjo, ampak vseeno se mi zdi, da je popil več kot ponavadi (realno težko ocenim glede na povodenj user posted image )

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Skodelica
23.1.2011 21:24:25   
deveta
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

jaz sem zdejle probala pitje iz pokrovčka od flaše, sicer smo zalili kuhinjo, ampak vseeno se mi zdi, da je popil več kot ponavadi (realno težko ocenim glede na povodenj user posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image ja pri nas je včasih podobno. Ampak je veselje jo gledat kako si tisti lonček k ustom tišči. Včasih (ko si jaz zaželim malo smeha) se tako pitje konča s preoblačenjemuser posted image user posted image user posted image . Tako veselo požira in tisti lonček k sebi vleče, kot da bi bila čisto dehidrirana, pa ji kar pustim, da pije in pije. Pa čeprav vse ob ustkih dol tečeuser posted image user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Skodelica
24.1.2011 21:12:43   
Martinčka
enako pri nas.. flašo da v uste samo zato da si dlesni drgne:) drugače pa kozarec ali plastenka od vode je zakon:) tudi ta nastavek za pitje za odrasle ji je všeč... sam klasične flaše ne (ni važno kakšen nastavek je na flaši, niti ta čudežni lonček itd ne veljajo!)...

drugače pa po žlički veliko spije...

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?