|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:14:16   
Anonimen
Sem šla pogledat v posteljko, kaj je zastokala (ponavadi ne grem, grem k joka). Pa vidim, da je cela modrozelena v obraz z ogromno pene na ustih in vsa vlažna in oči sploh ni odprlauser posted image user posted image user posted image .

Jo pograbim in jo nekaj premetavam....saj sploh ne vem kaj sem počela z njo...v glavnem v glavi mi je postala ena štala in samo še rešilca sem videla. Čeprav sem hodila v zdravstveno šolo in sem bila reševalka, nisem vedela kaj narediti. Kriza...

Sem jo zdaj previla, malo cartala, pa kar drema spi. user posted image  Jo hodim vsaki 2 minuti gledat.

A se je še kateri to zgodilo? Saj ne vem, kaj je sploh bilo to? A se je dušila ali kaj vraga.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:16:07   
Maxica
O groza, joj, ne vem, jaz sem tudi tak paničar, da se mi zmeša, da se mi kaj takega pripeti. Upam, da se ji je samo kakšna slina zaletela in da ni nič hujšega.user posted image  Bi jo pa jaz po moje kar k dežurnemu peljala, pa naj pove, kaj za vraga je bilo to.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:17:10   
soncece24
Joj, paštetka, sliši se grozno. Jaz bi šla k zdravniku, modro-zelena koža pomeni samo eno - da ne dobi dovolj kisika. Upam, da ni nič hujšega.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:17:39   
Strawberrie Cherrie
Definitivno k dežurnemu. Pa dvigni ji naklon v posteljici.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:17:45   
Bubamaraa
o ****... me je kr groza, ko sem to prebrala.. si sploh ne predstvaljam kaj si mogla doživeti...... user posted image


kaj pa je bilo pa raje ne razmišljam......


en velik user posted image  za Mašo....

ti se pa pomiri in jo kar cartaj pa glej kako se bo obnašala med spanjem, pol pa k dežurnemu....še zate en user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:18:18   
Pingvinčica
O groza še, ko sem tole brala so mi šle dlake pokonci. Ne vem kaj bi sama naredila. Možno res, da se ji je zaletelo, samo če te skrbi rajši pokliči v ZD in vprašaj, da boš pomirjena. 

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:21:17   
pety78
Daj čimprej pokliči v ZD in vse povej! Potem pa nam poročaj, ker nas skrbi. Ampak ko boš imela čas. Me bomo že počakale.

Boščika mala!user posted image


_____________________________



(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:22:32   
Anonimen
O groza,me je kar zmrazilouser posted image

Upam da ni nič resnega,mogoče se ji je slina zaletela in da je zdaj ok.

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:30:07   
MarijaPo
Moja se dostikrat davi (ampak s hrano, tako majhna se niti ni davila).
V vsakem primeru priporocam da ob takih situacijah naredis hajmliha - otroka na roko, tako da ima glavo nizje od trebuha, lezati ti mora na roki na trebuscku in potem lahno udarjas po hrbtku. Mi smo na ta nacin ze marsikdaj preprecili zadusitev.

Sicer pa, ce si resevalka, itak bolje od mene ves, kaj narest.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:30:10   
cindy
Pojdi v svoj zdravstveni dom sigurno imajo dezurnega zdravnika, bolje je da te imajo za sitno in panicno mamo( ce bodo rekli da ni nic hudega) kot pa da si bos kdaj ocitala da nisi storila dovolj. Pomiri sebe in se raje prepricaj, da je vse uredu. Upam da imas baby monitor,ki te opozori o zastoju dihanja otroka tako da bos mirna ponoci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:37:34   
cindy
Ceprav si med. sestra si tudi ti clovek zato nas vcasih, nekatere stvari se bolj presenetijo in otrpnemo ce se zgodijo nasim najbljiznjim. Jaz sem na zacetku tezko cepila svoje starse, pa ce prav dam tudi po deset i,m. dnevno. Moj pa je pravi kerelc vedno ko je nesreca ima trezno glavo in priskoci na pomoc. Ze velikokrat je pomogal na kraju nesrece. Nekateri so ga kasneje poiskali in se mu zahvalili. Se zgodi nikoli ne vemo kako bomo reagirali upamo lahko, da dobro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 16:59:50   
Anonimen
Mašenka je že lepo rožnata, cela sprelubčkana, že se smeje. Sicer je zdaj malo drisknila...vendar, če bo karkali samo malo sprememba, letim k dežurnemu.

Meni pa še vedno bije srce sto na uro. Adrenalin je tudi zgleda začel popuščati, ker me glava boli kot sto hudičev. jojojoj, v glavi se mi je zvrtelo tisoč scenarijev. user posted image user posted image

Pa ena mamica z rr mi je prišla v spomin, ko je pisala, da je vedno šla k zdravniku z otrokom, ko je imel vročino takrat pa ne in da ji je otrok ponoči zraven nje umrl.

Ponoči itak ne bom nič spala.


Hvala za vzbodbudne besede.

(odgovor članu cindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 17:05:09   
pika30
Zdaj se je še meni skoraj ustavilo srce ko sem tole prebrala,groza,pojdi takoj k zdravniku,ker jaz na tvojem mestu ponoči nebi niti očesa zatisnila.
pa javi kaj je bil vzrok.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu cindy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 17:10:42   
cmokec
Ojoj, Paštetka, to je moralo biti pa grozno. user posted image   Jaz bi na tvojem mestu poklicala zdravnico, naj ti vsaj pove, kaj v takem primeru naredit. Pa bognedaj, da se to spet ponovi.

Kot so ti že svetovale, malo dvigni vzglavje postelje, da bo spala z rahlim nakonom. Jaz sem v ta namen kar ta tanek fascikel dala pok jogi.

Pa poročaj, kaj in kako, jaz bom pa držala pest, da se ne ponovi več.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 17:13:48   
cindy
No lepo da se stanje umirja. Ma saj ti pravim raje sem tecna mama in vem da sem naredila vse kot, da se delam da ni nic hudega in mi je kasneje zal. Zdraviki so tam da ti pomagajo in se ne zadovoljit z hitro odpravo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 17:18:46   
*lenc@*
A je bla mrbit na trebuhu, pa da bi se dušila s peno? Srečno Paštetka, da je le vse ok zdaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 17:21:50   
Jumpy
Ojej, paštetka, to je moralo biti grozno.user posted image

Ti kar vseeno kliči zdravnika. Boš lažje preživela noč.user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu cindy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 17:23:08   
Anonimen
Ojoj....ne vem, kaj bi to bilo.

Pazi nanjo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 17:24:31   
Jumpy
Pa še neki. A je bila ob tem  mlahava, a se je tresla, bila čisto trda...?

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 17:52:56   
Naja30
Ne vem, kaj bi to bilo, bi pa na tvojem mestu takoj šla h zdravniku. Če ne zarad drugega, da bi ponoči lažje spala.

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 18:21:14   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image ...

boga Maškauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 18:25:50   
Anonimen
Si ne predstavljam da  bi v takem primeru ostala doma in ne bi šla k zdravniku. Upam da se to več ne ponovi in upam da zdaj veš kaj nardit če bi bog ne daj prišlo do česa podobega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 18:30:52   
N _ B
 Jaz ne bi čakala. Najmanj kar bi, bi poklicala v ZD. Ne bi te rada strašila, vendar a ste pomislili na epileptičen napad?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 18:39:10   
Anonimen
Groza!!
Tudi jaz sem najprej pomislila na epi napad,
jaz bi šla do dohtarja-nikoli ne veš...
user posted image

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Skoraj se mi je ustavilo srce
5.10.2007 18:41:29   
Anonimen
Jaz bi šla na tvojem mestu TAKOJ k zdravniku!!!!!! Otrok je še tako majčken .... pojdi k zdravniku!!!!!!

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?