|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabi rezultati NS
21.5.2011 16:09:49   
milki
Imam prijateljico, ki je noseča in je imela zelo slabe izvide NS, sicer gre še na AC, ampak me zanima par stvari, in sicer:
-ali je katera oz. poznate koga, ki je imel slabe rezultate NS in so mu tudi na AC ugotovili, da je z otročkom kaj narobe
-ali je katera po AC spontano splavila (zaradi tistega 1%)
-v čem je fora NS, če berem, koliko mamic je rodilo otročka z DS, imele pa so odlične rezultate na NS

Hvala

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabi rezultati NS
21.5.2011 16:51:46   
aprilčica07
NS je pač presejalni test, ki te na podlagi določenih meritev in izračunov uvršča v skupino z večjim ali majhnim tveganjem za kromosomske napake. Sama sem padla v prvo skupino, in posledično šla na  AC. Hb se je dobro končalo.

Da še odgovorim na vprašanja:
1. Poznam. Na AC se je pokazalo, da je dete prizadeto. user posted image
2. Ne poznam.
3. V čem je fora?  Jst sem pač šla, ker sem se hotla prepričat, da je vse tako kot mora bit. Mislim, da večina  nosečnic gre, ker ti je lažje, če ti rečejo, da je vse bp, četudi veš, da je NS le  presejalni test in ni garancije.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabi rezultati NS
21.5.2011 20:29:04   
Sonček in poletje
Naj gre še po drugo mnenje.

Jaz sem imela slabe rezultate. Sem se odločila, da ne grem na AC, ker je bilo več možnosti, da splavim na AC, kot da bi bilo z njim kaj narobe. Tašča me je prepričala, da naj grem po drugo mnenje. In tam so bili rezultati ok, pa še kri sem dala za uno drugo preiskavo in potem sem imela vrednosti 1: 10000.

Ampak to je samo moja izkušnja. Mi2 sva se odločila, da go obdrživa v vsakem primeru. Tako, da bi bilo tveganje z AC itak nesmiselno.


_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabi rezultati NS
22.5.2011 9:15:14   
tikatoka
Tudi sama sem imela slab rezultat pri prvem otroku (1:81) opravila Amnio, in danes je mali star 4 leta in je vse OK. Odvisno koliko slab rezultat. Ne poznam nobene ki bi potem po posegu splavila.

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slabi rezultati NS
22.5.2011 11:41:20   
josephine27
sama sem imela pri prvi nosečnosti bolj slab rezulata NS. takrat so mi svetovali še dodatne preiskave ampak sem se odločila da ne grem. ker sem imela občutek da je bila NS narejena na holadrija sam da pokasiramo denar (nekak tako so se obnašali) sem šla še po eno mneje. pa test krvi so mi še pol nardili. rezultat je bil tokrat precej boljši in zdaj imam zdravega fantka.

v prvi nosečnosti sem se odločila da na NS ne grem.


_____________________________



(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slabi rezultati NS
22.5.2011 15:48:43   
ribica.
jaz sem imale slab rezultat, 1:8. otrok je imel downov sindrom.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.5.2011 21:42:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slabi rezultati NS
23.5.2011 13:57:35   
dreamhorse
Tudi moja prijateljica je imela slab test (1:14), pa je z otrokom sedaj vse ok.. in je star 1,5 leta

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slabi rezultati NS
26.7.2011 8:05:08   
Nončika
sama sem imela slabe rezultate pri NS. šla na krvne priskave in hb so rezultati bili odlični. ti NSji so res nek hojladri. prvo, da sem prehitro prišla, na ja, saj ste me pa vi naročili. vklopi UZ, opa, sploh vprašanje, če bo še lahko zmerila, ker je bil otrok konkreten. no, edino rok poroda, to pa je zadela. mi je prestavila rok za 2t prej in sem rodila točno na ta datum.user posted image user posted image

cimra je mela rezultate 1:8, šla na AC, tam so pa bili rezultati ok.

v prvo pa nisem šla na NS, ker še ni bil tak hit. bi blo sigurno podobna situacija, glede na to, da je mala prava bajsa privekala na svet.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?