|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sluznica tanka- debelejša
30.9.2007 17:57:55   
zvezdica.1
Jutri grem na pregled glede pregrade. Zadnjič sem bila pa se ni predgrada razločno videla kako velika naj bi bila, ker je bila sluznica zelo tanka. Če user posted image lahko postane tanka ali debelejša sluznica kot je. Če naju prime zato ne vem če lahko ali ne? Kaj menite ste že imele tako situacijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sluznica tanka- debelejša
30.9.2007 18:10:16   
ninčy
Kolikor vem, če se motim, me bodo punce popravile, je debelina sluznice odvisna od ciklusa. Pred O je sluznica tanka, potem pa vsak dan debelejša, da bi lahko sprejela oplojeno jajčece. Potem pa se odlušči, če jajčece ni bilo oplojeno in nastopi M.

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sluznica tanka- debelejša
30.9.2007 18:13:04   
Anonimen
Tako je ninčy.user posted image

(odgovor članu ninčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sluznica tanka- debelejša
30.9.2007 19:36:53   
Anonimen
Zelo dobro razloženo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sluznica tanka- debelejša
30.9.2007 19:43:18   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Videnost pregrade pa ja odvisno od velikosti.Meni je bila videna tudi 3 ure pred user posted image .Takrat je sluznica najdebelejša.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sluznica tanka- debelejša
30.9.2007 21:13:32   
lindy
Meni jo je g. odkrila na sredini cikla, je pa čudno, ker se takoj po m. ni videla na slikanju maternice, pa naj bi bilo to bolj točno kot uz, vendar so mi jo pri histeroskopiji videli in odstranili.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sluznica tanka- debelejša
30.9.2007 23:16:33   
titi3
Pri operaciji pregrade naj bi bila sluznica čim bolj tanka, zato predpisujejo pred operacijo CT . Čim tanjša je sluznica bolje je operirat in bolje se vidi. Tako mi je razložil gin, ki mi jo je odstranil.

Sluznica pa mora bit tanka, da vidijo kje odstranit. Operirajo pa v kateremkoli delu ciklusa, če so dobri kirurgi oziroma če imajo prakso. Tudi to je prišlo z ust mojega kirurga.user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sluznica tanka- debelejša
3.10.2007 16:20:45   
druga
jaz tudi imam eno vprašanje glede debeline sluznice, in sicer v povezavi s krvavitvijo.

Imam namrec zelooooo sibko menstruacijo - traja sicer 7 dni, a je krvavitev le 2 dni bolj mocna, pa se to le toliko, da je...

krvavitev sem vedno imela bolj sibko, ampak je v pol leta, odkar se s fantom trudiva, da bi zanosila, postala se bolj sibka kot prej... razlika je tudi ta, da je zdaj zelo malo krvi in vec kosov sluzi, prej pa je bila samo kri in le malo sluzi...

ali slucajno katera ve, ce je ta moja sibka krvavitev lahko vzrok za to, da se jajcece ne more vgnezditi? do zdaj mi ginekolog nikoli ni rekel, da bi bilo zaradi sibke krvavitve kaj narobe - zdaj pa sem se ze pricela sprasevati, ce mogoce to ni tako?

kaj menite? 

ze drugi mesec pijem cas krvomocnice, ki bi naj odebelil sluznico, da bi bila vgnezditev lazja...


(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sluznica tanka- debelejša
3.10.2007 16:32:27   
Anonimen
Težko ti napišem kaj je narobe. Po 1 letu rednih odnosov, moraš stopiti do ginekologa. Lahko ti odkrije pregrado, ciste, lahko nimaš sploh ovulacije in semenčece posledično plava kot slepa kura. Vendar ne misli zdaj na to. Sprosti se, če imaš redno user posted image , si lahko izračunaš predvidene dni ovulacije. Opazuj svoje telo skozi cel ciklus. Tudi tebi bo enkrat uspelo, v to močno verjamem in držim pesti.user posted image user posted image

(odgovor članu druga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sluznica tanka- debelejša
3.10.2007 17:31:16   
titi3
Prosi ginekologa naj ti pri naslednjem Uz pove debelino endometria. Poglej na kakšen star izvid od Uz, če ga imaš.

Če se ne motim naj bi bil endometrium debel najmanj 8mm, da se jajčece vgnezdi. Seveda so tudi izjeme, da ne bo pomote.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sluznica tanka- debelejša
3.10.2007 17:56:04   
druga
na zadnjem UZ mi je rekel, da je z jajcniki vse ok, da se lepo vidijo jajceca in da je z maternico vse vredu...

glede na bazalno temperaturo ovulacije imam - razen ce to ni sigurni pokazatelj?


saj vem da ne smem mislit na to, kaj bi lahko bilo narobe, da se nisem zanosila, a sem vsak mesec potrta, ko pride  user posted image

joj, ce to ne bi bilo tako s psiho povezano...

v glavnem - bomo videli kaj bo caj krvomocnice naredil

(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sluznica tanka- debelejša
3.10.2007 20:54:56   
titi3
Odebelitvi endometriuma naj bi pomagali le isoflavonoidi, ki so v phyto-estrogenski hrani. To so stročnice, alfalfa kalčki, laneno seme, oves, hmelj, janež, kapusnice in češnje. Veliko ga je v soji, ki pa ima po zadnjih ugotovitvah rahlo kontracepcijsko delovanje in ga ženskam, ki skušajo zanosit ne priporočajo več.

Krvomočnica naj bi uravnavala hormone na splošno. Ti potrebuješ estrogen, ampak pod pogojem, da je tvoja sluznica res pretanka.

Moj predlog! Pojdi v Sanolabor po hmelj in si delaj čaj. Pij pa ga le takrat, ko je potreben estrogen od 3. do 7. dne ciklusa. Ne več, ker nima smisla!


(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?