|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smoothie maker
2.10.2011 0:08:55   
katipi
A je katera že probala tole zadevo? http://www.teleconsum.com/shop/images/smoothiered.jpg
Pri nas se zadnje čase navdušujemo nad smoothiji in bi tole kar kupila, vendar bi prej rada vedela, če je v redu. Mogoče katera ve še za kakšen dober recept. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smoothie maker
2.10.2011 8:48:31   
Felicita
hm, meni zadeva zgleda kot neki iz top-shopa... kupi si navaden blender*, sem prepričana da je precej cenejši in enako, če ne bolj učinkovit user posted image


*ne vem če ima blender sploh kako ustrezno slovensko ime, je pa to ta zadeva:

user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smoothie maker
2.10.2011 9:19:20   
Hope2
Jap blender je še najboljši, ampak je treba spet met takega, ki je močen in z precej šarf rezili- torej spet ne najcenejšega. Pa saj te blenderje uporabljajo tudi tisti, ki prodajajo smoothije po štacunah- no vsaj pri nas.
Po drugi strani pa, če delaš smutije brez ledu in zmrznjenega sadja, brez kokosa, pol je vsaka mašinca ok


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smoothie maker
2.10.2011 9:29:58   
Teya D.
Jaz osebno imam smoothija ampak drugačnega,kupila sem ga v big bangu. Videti je podobno kot ta na sliki,s tem da je manjši, ima res dobra rezila. Pri nas je zgolj za napitke,sama si naredim banano z mlekom,ko zjutraj nimam časa jest kaj drugega ali za kakšno zelenjavo spasirat,da jo potem dodaš jedem pri kuhi (skrito pred otroškimi očmi ki ne jedo določene barve zelenjave).

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smoothie maker
2.10.2011 9:44:26   
benika
Pri nas je zgolj za napitke,sama si naredim banano z mlekom,ko zjutraj nimam časa jest kaj drugega ali za kakšno zelenjavo spasirat,da jo potem dodaš jedem pri kuhi (skrito pred otroškimi očmi ki ne jedo določene barve zelenjave).


Za take stvari je pa tud palični mešalnik okuser posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smoothie maker
2.10.2011 9:54:29   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Pri nas je zgolj za napitke,sama si naredim banano z mlekom,ko zjutraj nimam časa jest kaj drugega ali za kakšno zelenjavo spasirat,da jo potem dodaš jedem pri kuhi (skrito pred otroškimi očmi ki ne jedo določene barve zelenjave).


Za take stvari je pa tud palični mešalnik okuser posted image



mja, jest sem si zato zdej kupla mal močnejšega, pa ma zraven še posodo, tko da dejansko je kos vsemu - oreščkom, ledu in klasični pripravi smoothijev... pa še 3 dodatne mašine se mi ne valjajo po kuhni user posted image

sicer pa je avtorica spraševala za recept - jest mam pozimi namest zajtrka (ali kosila) zlo rada banano, jogurt, mleko in žličko arašidovega masla; včasih pa še taveliko žlico ovsenih kosmičev zraven.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smoothie maker
2.10.2011 10:09:23   
Hope2
Mi smo ljubitelji:      - mango, banana, passion fruit
                             - jagoda, ananas, pomarančni sok
                             - papaja, jagoda, banana
                             - mix gozdnih sadežev, pomarančni sok
                             - avokado, banana, ananas
                              
Nismo pa ljubitelji jogurtov in mleka, kak navaden jogurt še pade not.

Bom pa probala še kakega  z arašidovim maslom

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 2.10.2011 10:10:14 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smoothie maker
2.10.2011 10:11:06   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Mi smo ljubitelji:      - mango, banana, passion fruit
                            - jagoda, ananas, pomarančni sok
                            - papaja, jagoda, banana
                            - mix gozdnih sadežev, pomarančni sok
                            - avokado, banana, ananas
                              
Nismo pa ljubitelji jogurtov in mleka, kak navaden jogurt še pade not.

Bom pa probala še kakega  z arašidovim maslom


a to maš svežo pasijonko? kje jo dobiš? po možnosti tako, ki ni brez okusa?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smoothie maker
2.10.2011 10:58:31   
Hope2
Ja svežo. Živimo v taki državi, kjer ni problem dobit okusne in sočne tropske sadeže. Smo pa enkrat kupli v leclercu, samo zbirat moraš take, ko zgledajo že skoraj izsušene, gobaste- v bistvu zanič.... če so lepe oblike, gladke, potem so še "kisle" brez okusa- take potem bolje pustit nekaj dni, tednov

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smoothie maker
2.10.2011 11:02:07   
ronja
Blender je zakon! POleg šejkov (shake), smoothijev,... lahko not pasiraš tudi juhe, če nimaš paličnjaka pri roki ali rabiš večje količine in bolje zmiksano. Sama ga imam že več kot 10 let in mi odlično služi, pogosto uporabljan, pa ni bil najdražji model. Ko pa bo ta šel, si bom privoščila enega z boljšimi rezili (ta ima malo problemov z ledenimi kockami) in mogoče celo s stekleno posodouser posted image . Ampak zaenkrat se ta še kar drži, čeprav je prestal že svašta...

PS: če ti kaj smoothija ostane, ga zamrzni v modelčke za lučke in imaš en zdrav sladoled za otrokeuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smoothie maker
2.10.2011 12:43:10   
Teya D.

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Pri nas je zgolj za napitke,sama si naredim banano z mlekom,ko zjutraj nimam časa jest kaj drugega ali za kakšno zelenjavo spasirat,da jo potem dodaš jedem pri kuhi (skrito pred otroškimi očmi ki ne jedo določene barve zelenjave).


Za take stvari je pa tud palični mešalnik okuser posted image



je res,vendar naš nam je dal odpoved potem sem pa kupila tega user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smoothie maker
4.10.2011 20:35:47   
lubeka
Mi ga imamo, čisto enakega. Smo ga pa dobili, sama ga verjetno ne bi kupila ker ni niti tako poceni poleg tega pa je palični ali kak drug ravno tako učinkovit. Imamo ga par mesecev, super je bil za pasiranje hrane za tamalega, parkrat smo na začetku naredili kakšen sok, zdaj pa bolj kot ne stoji in ga nihče ne uporablja. Načeloma pa je super za uporabo.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smoothie maker
4.10.2011 21:11:58   
Anonimen
Za sadje uporabljam kar navaden mikser, s posodico spodaj. Mi je kul, ker je minimalno za pomivat user posted image .

Ravno sem zmešala banano in kivi; zraven paše še jagoda, a je nimam.
Mleka in jogurtov ne dajem zraven; pojem pa zraven žlico kisle ali sladke smetane.

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smoothie maker
10.4.2020 3:29:22   
lulucas

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

A je katera že probala tole zadevo?
https://www.gearhunder.com/best-blender-for-crushing-ice-frozen-fruit/
Pri nas se zadnje čase navdušujemo nad smoothiji in bi tole kar kupila, vendar bi prej rada vedela, če je v redu. Mogoče katera ve še za kakšen dober recept. user posted image



Če se odločite za začetek zdravega življenja, je smoothie stroj vsekakor nepogrešljivo kuhinjsko orodje. Ninja in Oster sta poceni in kakovostne stvari, ne bosta izpraznila denarnice. Imam Ninjo, ki jo uporabljamo že 2 leti in je še vedno zelo hitra in tudi pri drobljenju ledenih kock in oreškov.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?