|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sok pri 16 mesecih
26.12.2008 21:56:08   
ALEKSA13
Pozdravljene,

moj 16,5 mesečni user posted image noče več piti raznih čajev, najraje pije sadne sokove, ali pa tudi vodo z okusom iz steklenice. Pa tudi tega ne spije veliko, ker nikoli ni veliko pil. Kaj mislite, ali je to vredu (da pije večinoma sokove), ali bi še vedno moral piti bolj kot ne čaj? Kako pa kaj vaši?  Hvala, lahko noč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sok pri 16 mesecih
26.12.2008 22:00:59   
CUKRČEK
mojadva sta tudi približno toliko stara in že dololgo pijeta vse...od čajev, vode do sokov. Ne vem, kaj bi lahko bilo narobe.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sok pri 16 mesecih
26.12.2008 22:07:38   
Sončni žarek
Moja hči je bila stara 16m in doma pije samo vodo, ker tudi midva sva bolj za vodo-navadno (sokove pijeva zelo poredko)......Čaj pije nesladkan pri zajtrku....Če pa kam gremo pa spije tudi kakšen sok ali sadno vodo...... Ampak dokler ji voda teče po grlu in drugega ne prosi bo kar tako ostalo.....

Pa obvezno hoče sama iz kozarca pit- ker je že velika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sok pri 16 mesecih
27.12.2008 9:11:03   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: ALEKSA13

Pozdravljene,

moj 16,5 mesečni user posted image noče več piti raznih čajev, najraje pije sadne sokove, ali pa tudi vodo z okusom iz steklenice. Pa tudi tega ne spije veliko, ker nikoli ni veliko pil. Kaj mislite, ali je to vredu (da pije večinoma sokove), ali bi še vedno moral piti bolj kot ne čaj? Kako pa kaj vaši?  Hvala, lahko noč.



Jaz mu vedno kot osnovo ponujam nesladkan čaj, vodo brez okusov, ponavadi samo prefiltrirano preko brita filtra, vsekakor pa dobi za popestritev kakšen sok. Ampak tega ni veliko.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sok pri 16 mesecih
27.12.2008 9:59:51   
Najaa
Moja pije vse, razen vode. user posted image
Ponavadi čaja niti ne toliko, ampak največ razredčen sok z vodo. Samo ta sok res ful razredčim, 1:4 tako da je bolj ko ne voda.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sok pri 16 mesecih
27.12.2008 15:49:35   
CUKRČEK


Jaz mu vedno kot osnovo ponujam nesladkan čaj, vodo brez okusov, ponavadi samo prefiltrirano preko brita filtra, vsekakor pa dobi za popestritev kakšen sok. Ampak tega ni veliko.



Ma vaši otroci so čist bio otrociuser posted image user posted image A tudi jejo vse nesoljeno o in doma pridelano? Pa resno sprašujem ...ne zezam?





_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sok pri 16 mesecih
27.12.2008 17:27:49   
ThinkPink
Moja pri 16m pije šipkov čaj z limono in medom, 100% pomarančni sok razredčen z vodo in navadno vodo. Navadno vodo pije čez dan za žejo, dopoldne ji dam topel čajek, ob kakšni malici pa sok. Spije pa od 3dcl do 5dcl na dan.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sok pri 16 mesecih
27.12.2008 18:28:15   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK



Jaz mu vedno kot osnovo ponujam nesladkan čaj, vodo brez okusov, ponavadi samo prefiltrirano preko brita filtra, vsekakor pa dobi za popestritev kakšen sok. Ampak tega ni veliko.



Ma vaši otroci so čist bio otrociuser posted image user posted image A tudi jejo vse nesoljeno o in doma pridelano? Pa resno sprašujem ...ne zezam?






Seveda je soljeno hrano, saj je tudi sol pomembna, vendar ne gre z njo pretiravat. Ja, mi smo doma res bolj BIO usmerjeni, kot ti temu praviš, ampak jaz furam tak način življenja sama in potem tudi moj otrok to je. Že nekaj let izključno kupujem sadje, zelenjavo, krompir in meso pri kmetih, ki so BIO.  Je pa res, da mene tak način življenja pride dosti ceneje, kot pa da bi te zadeve konstantno, dnevno kupovala v trgovini, kjer so pa BIO izdelki res zelo začinjeni s ceno. user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sok pri 16 mesecih
28.12.2008 16:37:52   
saskija
Za žejo pije samo vodo, ne vem zakaj bi ponujala kaj drugegauser posted image  sok ali kak čaj pije ob priložnosti ko vidi- recimo na rojstnem dnevu, na obisku, ob kosilu...

ne vem v čem je finta da jim ponujate te pijače, če bodo žejni bodo že pili vodo- ta je za žejo- bolje da ne pije nič kot to kar navajate!

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sok pri 16 mesecih
28.12.2008 21:08:49   
atanja
Ma ne vem no pri nas pije vse. Vodo ledeni čaj, sok. Pa je čisto zdrav. Men je važen da pije velik. PA če me kdaj prosi za sok ga pač dobi. Ima pa kar te flaške vode na mizi pa tud ful spije.

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sok pri 16 mesecih
29.12.2008 16:51:02   
kaya2007
naša pije sok razredčen z vodo...kupujem pa večinoma soke od hippa, ki imajo dodanega sladkorja.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 7:30:51   
rosisa
naša je pila razredčene sokove od frutka do 1 leta, zdaj pa pije vse. najraje ima soke po slamici zato ji dam in se ne sekiram prou nič glede sladkega. mi je samo važno da zadosti spije in ne toliko kaj spije (voda čaj sok mleko)- kar ji paše.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 9:19:44   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: saskija
ne vem v čem je finta da jim ponujate te pijače, če bodo žejni bodo že pili vodo- ta je za žejo- bolje da ne pije nič kot to kar navajate!


user posted image  a ti piješ samo vodo? In ne, ni bolje, da ne pije nič...
Neli pije vse, že kakšno leto tudi CC ali Pepsi (2 leti in 9/12), ko gremo ven na kavo... V celem dnevu pa spije kakšen liter do 1,5 litra.
Rea pa alete jabolčni sok z vodo (pol-pol) ali pa breskev fructal... Pa nobeni nič ne manjka in obe še vedno radi pijeta tako vodo kot čaj.

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 12:40:00   
saskija
tweed -ja za žejo pijem samo vodo. In kaj je v tem narobeuser posted image

Kot pa sem že zapisala pijemo tudi druge pijače.

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 14:31:46   
tweed
nisem rekel, da je z vodo kaj narobe, samo ne moreš drugih obsojat, če njihovi otroci rajši pijejo druge stvari, ker so pač boljšega okusa...
pa sploh se nismo pogovarjali o žeji, ker otroci ne pijejo samo takrat, ko so žejni...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 14:40:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

IZVIRNO SPOROČILO: saskija
ne vem v čem je finta da jim ponujate te pijače, če bodo žejni bodo že pili vodo- ta je za žejo- bolje da ne pije nič kot to kar navajate!


user posted image  a ti piješ samo vodo? In ne, ni bolje, da ne pije nič...
Neli pije vse, že kakšno leto tudi CC ali Pepsi (2 leti in 9/12), ko gremo ven na kavo... V celem dnevu pa spije kakšen liter do 1,5 litra.
Rea pa alete jabolčni sok z vodo (pol-pol) ali pa breskev fructal... Pa nobeni nič ne manjka in obe še vedno radi pijeta tako vodo kot čaj.


če sem prav zasledila, dela tvoja žena na CSD?


a nama bo kaj pomagala, če naju prijavijo, ker naši pijejo kokakolouser posted image



pri 16  mesecih lahko otrok pije vse. meni je ob prvem postu šinilo skozi mozak: če mu še zmeraj naprej pasirajo hranouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 14:48:25   
Pupsika
Naša pije tudi sokove...in to že prej kot pri 16m, katastrofa...sue meuser posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 15:30:50   
alička
Še ena grešnica user posted image , moja pupa tudi pije sok, pa čaj ima rada sladkan z medom, pa kakav tudi pije, če pa si zaželi in če je res žejna pa seveda pije tudi vodo.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 20:55:07   
Sisy
Sara tut pije samo sok..že od malega...vode ni nikoli hotela, čaja tudi ne...sem jo poskušala navadit pa ni šlo....Tko da sedaj še zmeraj kupujemo otroške sokove in jih mešamo z vodo.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 21:24:07   
zmajaz
Naša bo ta teden stara 1 leto - od začetka je pila čaj, potem sem ji ga začela redčiti, tako da je bil kar precej voden, zdaj pa že kar nekaj časa pije samo vodo - tu in tam pa par požirkov kakega pomarančnega soka. Ne bi rada, da se preveč navadi piti sokove ipd., tu in tam pa zagotovo ne škodi, vendar naša zaenkrat niti ni preveč navdušena nad njimi in ima raje vodo. Tudi sama skoraj ne pijem drugega kot vodo - odkar je tast nabavil ionizator vode in voda nima več okusa po kloru itd. pa še toliko bolj.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 21:49:13   
lenca1
Doma pije samo vodo, včasih kakšen sok na slamco, v vrtcu nesladkan čaj, na obiskih pa kakšen sok... Zobozdravnica nam je na 1. obisku svetovala, naj probamo otroka navadit, da pije vodo, ker je že dosti drugih sladkanih stvari, ki jih vnaša vase (čokoladice, razni linoti, skutke...) in naj vsaj pri pijači pazimo, da bo nesladka(na).

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sok pri 16 mesecih
30.12.2008 23:29:45   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: rija

če sem prav zasledila, dela tvoja žena na CSD?


a nama bo kaj pomagala, če naju prijavijo, ker naši pijejo kokakolouser posted image



pri 16  mesecih lahko otrok pije vse. meni je ob prvem postu šinilo skozi mozak: če mu še zmeraj naprej pasirajo hranouser posted image


Sorry, sledi odvzem otrok user posted image ...
Mislim, da se punce bojijo vseh teh larifarijev glede škodljivosti za zobe. Pol pa greš k zobozdravnici pri 11 mesecih in prineseš domov sor... ker si gospa dr. niso zamenjali rokavic user posted image .

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sok pri 16 mesecih
31.12.2008 13:53:44   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

nisem rekel, da je z vodo kaj narobe, samo ne moreš drugih obsojat, če njihovi otroci rajši pijejo druge stvari, ker so pač boljšega okusa...
pa sploh se nismo pogovarjali o žeji, ker otroci ne pijejo samo takrat, ko so žejni...


tweed meni je najboljšega okusa za žejo voda in prepričana sem da je to stvar navade.

Škoda se mi pač zdi, da se otroku takšne pijače ponujajo za to, da se odžeja.

In Rija kkašna prednost je v tem da 16 mesečnik pije kokakolo. user posted image  Potem je res bolje da mu mamica še pasira hrano

Morda res zgledam zadrta, ampak prepričana sem da mu teh stvari ni potrebno ponujat, ker še prehitro so del našega jedilnika, življenja, prehrane..

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sok pri 16 mesecih
1.1.2009 11:24:05   
TomTaylor
Naj pije kar se ji zalušta, če si pa v dvomih ji pa mešaj z navadno vodo. Tako delam jaz, sicer pa mehurčkastih in tistih "umetnih multi ****"  pijač pa itak ne mara.

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sok pri 16 mesecih
1.1.2009 21:44:57   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: saskija

ne vem v čem je finta da jim ponujate te pijače, če bodo žejni bodo že pili vodo- ta je za žejo- bolje da ne pije nič kot to kar navajate!


Ni nujno. Naša je trmasta in ji raje dam ful razredčen sok z vodo kot pa da mi v celem dnevu ne spije deci vode.
Sicer pa je to stvar posameznika oz. staršev. Sam bolj ko starši komplicirajo, bolj tud otroci komplicirajo...

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?