|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Solitarke
26.2.2006 15:16:33   
April
Tako XANA in druge odpiram novo temo, dase lažje najdemo in spodbujamo.

Jaz sem imela včeraj sadni dan, pojedla sem dve banani, mango in liter sadnozelenjavnega soka.

Danes pa zjutraj banano, za kosilo segedin, za poobedek pa košček torte in dva pišlotka. Če mi zapaše se ne bom upirala. Tako sem se odločila. Vendar vse v mejah normale.

Do željene teže moram shujšati pet kg. Moj cilj je shujšati nekje pol kg na teden. Mislim, da bom zmogla tudi z občasnimi nenačrtovanimi grižljajčki. Če ne bo šlo, bom pa malo bolj stroga pri prehrani.

Naslednjo nedeljo pa sporočim, kako se moje telo odziva in kaj pravi tehtnica.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Solitarke
27.2.2006 6:52:08   
XANA
evo tudi mene tukaj. danes imam š dan, zelenjavna mineštra in zelenjavne zrezke. upam da bo šlo.
april a si se stehtala?jaz sem se včeraj zjutraj. mal pa je šlo dol, ja. par dekic.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Solitarke
27.2.2006 9:09:33   
ninocka
No, pa se jst - dons je 1 teden moje diete. Caka me se tehtanje, da vidim, kolk sem sla dol.
Danes mam sadni dan, v hladilniku pa banane, jabolka, slive, hruske, potem nekaj suhega sadja in pa jabolcno cezano.
Uceraj sem pa pojedla za vecerjo krof  - mater lih zdej sem se odlocila, da grem na dieto, ko so sami krofi okrog mene, mljask, mljask... (pa jih drugac niti ne jem...) user posted image .

Se grem stehtat, pa porocam...


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Solitarke
27.2.2006 9:15:44   
April
ninocka koliko nimaš pa ti viška?

Jaz sem včeraj kar mal pretiravala, ni ostal sam pri tistem koščku torte. Je teta še domače krofe prinesla pa je blo treba probat.
Danes sem vse skušnjave zapakirala in jih kasneje nesem babici in dedu. Da se bosta onadva mastila namesto mene.

Tehtam pa se najbrž v četrtek po sadnem dnevu. Danes imam pa za kosilo basmati riž. Pa še par riževih vafljev bom sprot pohrustala.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Solitarke
27.2.2006 9:34:58   
ninocka
Evo, sem se stehtala. V enmu tednu mi je slo dol -3.2 KG user posted image user posted image user posted image .
Itak vecino na racun vode, zdej bo slo pa verjetno po 1 - 1.5 kg na teden (vsaj tko je blo prvic).

Jst sem ze enkrat hujsala po tej dieti in sem shujsala 16 kg. Potem sem zanosila, se med nosecnostjo ravno toliko zradila (vecinoma na racun ogrooomnega trebuha), po porodu mi je slo takoj 10 kg dol. Potem (predvsem decembra) pa so mi sli kg mal gor in mal dol, tko da sem se zdaj odlocila za dieto (do morja moram bit lepa user posted image user posted image ), bi pa rada shujsala ene 15 kg, ce bo slo.
Drugac pa hujsam se s kolegico in sestro, smo se pa zmenile, da ce ne shujsamo tok kot smo hotle (ciljna teza), mormo za vsak neizgubljen KG dat jurja v dobrodelne namene. user posted image

Kaj pa vidve?



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Solitarke
27.2.2006 11:33:30   
XANA
Bravo, ninočka za 3,5 kg.
meni so pa hlače še zmeri isto tesne kot pred tremi tedni.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Solitarke
27.2.2006 13:52:33   
April
bravo ninočka, le tako naprej user posted image .

Jaz sem pa ravnokar prišla od zobarja. Je rekla, da me je kar pobralo od poroda. Juhej!

Sem pa čist sestradana prišla domov in sem si v zmedi namesto basmatija skuhala navaden riž. Pa sem se že tok veselilqa kosila, zdaj pa ta brezokusen riž žulim.  Vsaj zelenjava mal okus izboljša.

XANA jaz imam ene take hlače, ki so mi skoz prav. Je mal elastana notri pa sem jih nase navlekla tud ko sem imela več kil. Zdaj pa so mi čisto prav.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Solitarke
28.2.2006 7:32:15   
XANA
Dobro jutro. Minil je tudi škrobni dan + 2 piškotka. še 6 dni pa imam vodnega. v prejšnjih rundi ga nisem nikoli izvedla do konca, zdaj sem pa trdno odločena da zdržim. ja ja, April tudi jaz imam take hlače.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Solitarke
28.2.2006 9:49:21   
ninocka
Moj sadni dan je tud minil, mi je zdej se posebej hudo (zarad krofov).
Pa sama nase sem tok jezna, ker se mi jih tok lusta, pa jih (se enkrat ponavljam) drugac niti ne jem. To je pa ucinek diete user posted image user posted image

Vidve mata vsaj hlace, ki so vama skoz prav.
Jst mam pa ene (kuplljene pred prvo dieto) in so mi ble takrat mal prevelike. Potem, ko sem shujsala, sem jih pospravla v omaro, ker so mi visele k ena cunja. Zdej po porodu jih pa oblecem (10 kg lazja kot pred dieto!!) in jih komi zapnem? Men ni blo cist nc jasno...
Mam pa tud ene kavbojke, ki imajo nizji pas in sem jih nosila skor do 6 meseca nosecnosti, pa tud po porodu sem se takoj v njih stlacla. Sam take hlace so shit, ker ko se redis, sploh ne ves, ker so ti itak skoz prav user posted image user posted image

Jst sem ta prvvic tud kar spuscala vodne dneve, ker sem se pri ta prvem 1 kg zredila, pa se slabo sem se pocutila. Tko da sem vodni dan spustila, pa mi je vseen slo lepo dol. Zdej bom pa prvega probala in bom vidla kako je. Ce bo vse OK, bom nardila se druga dva, drugac jih bom pa spustila.

Danes mam pa beljakovine in sem si ful zazelela omlete, tko da mam za kosilo in vecerjo jajcno omleto (mogoce si bom se gobice dala not).

Kaj pa vidve?



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Solitarke
28.2.2006 12:04:20   
XANA
Danes so špageti z omako od oliv in zvečer... zvečer pa - dobr če ne bo kak krof, ker tko kot se mi jih letos lušta, pa še nikol. prej sem šla po malco za vse nas v službi in so bli kar mal razočarani ker nisem prinesla krofov, ker je že tradicija da se za pustni torek kupi krofe.eh, se bojo že doma basali s krofi, ko mene ne bo zraven. jaz sem pa gulila jabolko. poleg 2 žvečilnih in 3 dcl zvarka in 2 kav je to zaenkrat vse. komaj čakam 13h,, ko bo na vrsti tretja kava.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Solitarke
28.2.2006 13:50:10   
April
včeraj je vse minilo tako kot sem planirala.

Danes sem že pojedla pico za kosilo, pa tud sladico sem že zmazala pa za povrh še par piškotov, tako da danes ne smem nič več. Grem laufat zobe umit, da me še kaj ne zamika.

Jutri pa sadje. Že komaj čakam, da se mal spucam. Še post je jutri.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Solitarke
1.3.2006 11:10:07   
XANA
NO PUNCE KAKO VAM GRE? DANES JE KONČNO LEP DAN, BREZ BURJE, TAKO DA BOM POPOLDAN ŠLA MALO LAUFAT ALI PA KOLESARIT. DANES JE SADJE NA MENIJU. ZA ZAJTRK JABKO, ZA KOSILO SEM MISLILA, DA BI SKLEDO VIŠENJ (KI SE VALJAJO PO HLADILNIKU), NAPREJ PA NE VEM VEČ KAJ BI. JOJ,KAKO TO HITRO MINEVAJO TEJ DNEVI.
EJ, A SI ZBEREMO EN SKUPNI DAN ZA VAGANJE? RECIMO PONEDELJEK ZJUTRAJ, PA BILO KATERI DAN V DIETI JE TO

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Solitarke
1.3.2006 11:55:26   
April
hej,

jaz sem danes mal slabe volje, ker sem včeraj čist zabluzila.
Se dobro, da je sadni dan. Pojedla sem že bananco, za kosilo ananas, vmes pa pijem sadni sok.

Lahko se vagamo v ponedeljek.

V

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Solitarke
1.3.2006 12:01:33   
April
matr, se mi je kar poslal pa še nism vsega napisala.
No hotla sem še povedat, da imamo v soboto en rojstni dan. Hrane bo ful, jaz mam pa oh dan. Tako bom za kosilo rajš jedla vse, seveda v zmernih količinah. V nedeljo je pa itak spet sadje, tak da se spet mal spucam.

Jutri se pa jaz zvagam. Me prav zanima, če je šlo od nedelje kaj dol.

Zdaj pa brž za knjige. Je v petek izpit pa moram še ful naštudirat.

Bodte pridne pa še namest mene se mal posončte.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Solitarke
2.3.2006 7:28:32   
XANA
Jutro. danes je moj mesni dan. od športanja ni bilo nič včeraj, ker se mojemu sinčku ni dalo it s hiše ven, sem pa bila sama z njim doma. sem mislila, da bi ga dala mal na kolo pa šla. sva se pa ob sedmih zvečer lovila iz sobe v sobo.

april, s kirega predmeta imaš jutri izpit?

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Solitarke
2.3.2006 7:50:32   
April
jutro,

včeraj sem jedla samo sadje. Danes pa tehtnica kaže pol kile manj kot v nedeljo. nekam čudno se mi to zdi saj sem te štiri dni kar fajn papcala. Ampak se ne pritožujem. Edino nekaj mi ni jasno, kile gredo dol, tud na hlačah se pozna, jaz se pa seb zdim še kar bajsa. Ne vem, če ne bo treba mal več shujšat kot tistih pet kilc. Jah, bom vidla, ko pridem na 5 minusa, če se bo treba še kaj podvizat.

Jutri imam pa socialno varnost. Pokojnine, zavarovanja pa te stvari. Saj ni težko, sam učit se je pa treba. Grem.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Solitarke
2.3.2006 8:45:01   
XANA
HAHA, upaj da ni vse v številki pet. no, raj šest kot pet, tudi na izpitu. men se pa zdi, da se mi nič ne pozna, niti v hlačah. včeraj sem skoraj obupala, kao nonsens, meni to nč ne pomaga. pa sem slišala odgovor da se mi špeh razvija v mišice. ni fer, da je moj shujšal 4,4 kg v enem tednu, pa bil manj strog kot jaz. no, danes zjutraj mi je vaga pokazala točnih 1,6kg manj kot prejšnji torek, sam na meni se čisto nič ne pozna. jz bi sam stegna dol spravla, ostalo lahko ostane tam kjer je.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Solitarke
2.3.2006 11:37:19   
ninocka
Jst sem tud zato, da se v ponedeljek tehtamo - jst se ze tko al pa tko.
Uceri sem mela skrob in sem za kosilo jedla pecen krompir in mal putrcka, za vecerjo pa cips, ampak skor ob 10.
Mali je namrec zbolel in smo sli k zdravnici, ta nas je poslala na kliniko, da so mu useska spucali. Domov smo prisli ob 9:30 in potem sem sam napadla tist cips, spila neki vode in omagala.
Sicer nisem pojedla cele skatlice (1/3), ampak sem mal razocarana, ker sem vseen jedla tok pozno. Za vecerjo sem pa tko al pa tko mela namen jest cips user posted image

Danes pa pizza z buckami, svezimi paradizniki, belusi, cebulo...mnjami. Zvecer pa neki sladkega user posted image

S krofi se nisem nic pregresla, pa tud ves lust po njih me je minil.

Jutr mam pa jst sadni dan, zvecer pa rojstni dan (60 letnico), pa bom spet gresila. Tko da v ponedeljek ne pricakujem kaj prevec minusa na vagi.

Xana
- prvi teden grejo kile itak dol na racun vode. Men so sle 3, sam sem pila velik vec kot ponavadi. Verjetno je blo pri tvojmu isto. Kolegica, ki ze v osnovi spije vsaj 2 l tekocine na dan, je sla dol "samo" dobro kilo.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Solitarke
2.3.2006 14:11:36   
XANA
ŠE MALO, PA BO KOSILO. URO PA POL, DVE.
APRIL, SREČNO JURTI. POSKRBI, DA TI NE BO KRULIL ŽELODEC MED IZPITOM.
MOJA NAVADA JE BILA, DA SEM NA IZPIT HODILA ZMERI NE TEŠČE, TUDI ČE JE BIL OB OSMIH ZVEČER. AAAA, OD TAM MOJA SUHOST V ŠTUDENTSKIH LETIH...A JA, PA CIGARETI, KI SO MI ZDAJ GNUSNI SO TUD NAREDILI SVOJE.
NINOCKA, TI PA SE LEPO CARTAJ S TAMALIM, DA ČIMPREJ OZDRAVI.


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Solitarke
3.3.2006 10:34:14   
XANA
Evo, včeraj sem bla tok željna hrane, da sem vse zbrkala in pojedla en kup sojinih polpetov, ki sodijo v Š dan, ne pa v B. mi je žal, da vama nisem omenila, kaj nameravam popapcati, bi me valda opozorile na to. bomo pa imeli  2 Š dneva, danes prebranec.
se pa danes ne počutim prav nič dobro. čutim glavo, ki se pripravlja na to, da me bo bolela in se mi zdi, kot da bi morala pojesti kaj konkretnega. bom probala s pomarančo, potem še s kavo, če ne bo nč boljše, bom pa koga (v službi, ker so si šli zdaj po malico) nažicala za en kos kruha. si mislite, da v tem stoletju ob takem standardu, umrem od...lakote?!
Ninocka, kako gre z malim?
April, rezultati izpita so že znani?
Vse ostale, ki nas berete: kako kaj vaše diete?

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Solitarke
3.3.2006 11:44:50   
ninocka
Mali je boljs, smo zgleda se pravocasno ukrepali, da se mu ni ful vnel usesek. Bedno je edino, da smo v ponedeljek nehali jemati antibiotike zaradi vnetga useska, v sredo se mu je pa spet vnel.

Uceri sem jedla pizzo in zvecer pa cokoladno tortico.

Danes mam pa sadni dan, ampak grem pol na na en RD in razmisljam, a se mi sploh splaca dons vztrajat do RD na sadju, al naj gresim  na veliko. Ce ze gresim, je pa cist vseen kdaj zacnem, a ne? user posted image
Sem se odlocila - bom gresila user posted image . Pa si grem narest mislije za zajtrk (aja, skor kosilo je ze user posted image ).

Prosim, bodita vidve bolj pridni zame!


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Solitarke
3.3.2006 14:29:17   
April
jaz se sam na hitr javim, ker sem ravnokar prišla. Izpit je upam da narejen, v ponedeljek me čaka še ustni del.

Danes imam pa sladkorni dan user posted image . Sem probala že vse piškote, ki so jih pripeljali za jutrišnjo fešto. Uf, jih sploh več ne štejem, sem totalno zabluzila, tako da ninocka ne se sekirat, nisi edina.
Zjutraj sem se zvagala, naslednjil se bom pa res šele v ponedeljek, ker jutri tud ne mislim jesti po načrtu. V nedeljo pa strogi sadni dan za mene, upam da odplakne vse grehe današbjega in jutrišnjega dne. Važno pa mi je, da bo v ponedeljek vsaj pol kile manj na vagi.

ninocka pazi na sina, da se čimprej pocajta. Ušesa znajo bit kar zoprna.

XANA če te glava boli, pojej kaj bolj nasitnega od pomaranče. Samo pazi, da ostane pri enem kosu. Z zdravjem se ni za igrat.


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Solitarke
3.3.2006 14:44:30   
XANA
SEM REŠLA PROBLEM MOJE GLAVE: 3 POMARANČE, 2 PREPEČENCA IN KONEC ŠIHTA! JEAAAH.
VI DVE SE KR POKAJTA, V PONEDELJEK PA MI BOSTA REPORTIRALI REZULTATE.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Solitarke
6.3.2006 7:22:46   
XANA
EVO, PONEDELJEK JE.
ITM= 21,68
OD 21.02. DO DANES ZJUTRAJ -2,3KG.
DANES JE VODNI DAN, ČE BO ŠLO. ČE NE BO, BO PA SADNI. ČE PA TUT TO NE BO ŠLO, BO PA MESNI. ŠTATRAM DA BO VODNI.
VE?

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Solitarke
6.3.2006 9:34:52   
April
jaz sem ravnokar prišla domov. Izpit je za mano. Juhej, končno se je nekam premaknil.

Tudi s izgubo sem zadovoljna, me je skoraj za kilogram manj od prejšnega tedna. Tale dieta je meni prav na kožo pisana. Simple, pa deluje. Zgleda, da men sadni dnevi vse grehe zbrišejo. Koliko bi šlo šele dol, če bi se jo 100 % držala. Ampak sem več kot zadovoljna, kar naj gre polasi pa sigurno. Še malo več kot štiri kg je pred mano.

Itm ja si ne računam, mislim da je nekaj več kot 22. Danes si pečem zrezek. XANA drži se ob vodi.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?