|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje, spanje, spet to spanje...
8.1.2018 22:18:22   
IlamAnitram
Zdravo vsem staršem :)
Pri našem 8.mesečniku je problem drugačen, kot pri večini. Spi celo noč (od 18.30 pa nekje do 5 ali 6h zjutraj) in to že kar nekaj mesecev. Imeli smo seveda obdobja zbujanja, a smo jih nekako prebrodli, tako ali drugače.

No, potem pa pride dan. Po dojenju okoli pol 6h ponavadi spi še nekje do pol 8h. nkje ob 9.30 postane zaspan ko satan. Težava je, da ga ni načina, ki bi podnevi fanta uspavala, razen naročja. Usedeva se na stol, opcijsko podojiva, če želi in v roku 10min ga zmanjka. Potem pa moram počakat še cca 10min, da ga lahko varno odložim Če sem prezgodnja, se začne tako strašansko histerično dreti, da je po 5mn čsto zaripel, rokice daj vluft in se kar trese od hudega joka. Če zadanem tajmng, potem spi svojih 30min (max 40).
Spat gre 2-3x na dan po pol ure. Če je sreča, smo zunaj v vozičku kjer zaspi brez problema. Metode, ki bi našega fantka uspavala v posteljici, ni. Ne obstaja! Če ležm zraven njega traja vsaj 1h, da se umiri in zaspi, pa potem spi pol ure.. probali smo tudi federjervo metodo (čeprav me e bilo groza) in se je drl kot jesihar več kot 1h, potem pa omagal in zaspal za 20min. Groza, nikoli več!! Božanje, ššškanje, uspavanke, projektor, zvezdice, pravljice... nič! Samo naročje. Lahko je tako zelo zaspan, da si skoraj iztakne oči, ko si jih tako močno mane in da joka kar že v miže, vleče si ušeska, ampak histerično joka... Pa saj po en istrani ni hudega, ga imam pač 20min v naročju, ga odložim in je to to.... Ampak počasi bi ga res rada naučila, da b znal sam zaspati..

MEtoda, da joka n hodm k njemi na par minut in ga božam in podobno, NE POMAGA, ker on ne joka ampak se histerično dere in nobeno božanje ne pomaga. Enkrat sem pač poskušala tako, da sem sedele zraven in šškala, vrtela se je uspavanka..bil je čisto umirjen, zaspan.ko pa je prišel do faze, ko je treba zapreti oči pa spet jok...kot da res NOČE zaspati...

Kakšen predlog, metodA?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje, spanje, spet to spanje...
3.2.2018 8:56:06   
kokos4 RR
Pozdrav,

hm.. se soočam s podobno težavo, vendar ne vsakič. Pa še malo mlajši smo,.. ampak, kaj pa če se vležete z njim ? bi se morda prej umiril in sam zaspal? Pri nama na tak način dostikrat jaz zaspim prej kot on, kar pomeni da sčasoma tut zaspi sam od sebe user posted image Mogoče imate doma gugalnik? Da ga morda gugalnik uspava ? PA ga kasneje samo prestavite, če pa spi max 40min bi ga pa po mojem tudi lahko pustili v gugalniku odspat.. user posted image
Midva se včasih vozičkama kar po dnevni sobi.. če drugače v vozičku brez problema zaspi - probajte morda to.. hm.. drugače sem sama že tudi precej brez idej.. ker to popoldansko spanje je res misterij user posted image user posted image

(odgovor članu IlamAnitram)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?