|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje 1-letnikov
29.9.2005 13:04:26   
Pupica
Verjetno je bilo že kaj na to temo napisanega.Ampak mene posebej zanima, kdaj so vam nehali popoldne spati?
Naša 13 mesečnica namreč spi zjutri do 8-včasih(danes recimo user posted image ) celo do 9h. Potem gre okol 11.30-12 v tem času nekje spat, in spi do 14 ali celo dlje. Potem pa ima še popoldanski spanec od 18-19h. Vstane se skopa, poje večerjo in gre 20.20 spat. Če ne gre popoldne spat, pa je boga da je le kaj user posted image , da bi jo prej zbudila pa ne morem, ker nimam srca. Saj že takrat ko imava nujne opravke, in jo budim, je potem tako jokava, stiska se k meni, in vidi se,da se ni naspala. Kadar se namreč naspi, je vedno dobre volje in nasmejana, že ko jo pridem v posteljico iskat.

Pa vaši? Koliko spijo?

Lp user posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 13:09:56   
ZARA
Uf, a veš da se ne spomnem točno, ampak pri ene 11ih mesecih je nahala 2x na dan spat...vstaja pa približno od 7-8 ih... dopoldne isto hodi spat cca. ob 11 ih in spi do ...no danes že več kot 2 uri ...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 13:11:03   
Anonimen
Naš je pri enem letu spal nekje od 12-tih pa do 15-tiha. Torej samo enkrat na dan in še danes popoldne spi.  Je pa res vedno bolj zgodaj vstajal, no med šesto in sedmo zjutraj.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 14:04:00   
total
Moj Nik tudi spi 2x in sicer vstane ob 8-9 ure,nato gre spat okoli 11.30-12.30,potem pa spet okloli 14.30-16.00,večerno spanje ob 20.30.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 14:06:05   
viv_
Odkar je v vrtcu (od 11. meseca dalje) spi v vrtcu po kosilu (nekje od 11:30 do 13:30).

Za vikende pa popoldne zaspi tam okrog 14 ure in spi dve do tri ure.

Zvečer gre spat vedno ob 20:30. Vsataja pa zjutraj med tednom ob 6:30, za vikende pa okrog 8h.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 14:08:11   
total
Tudi mi spimo 2 x dnevno,dopoldne in popoldne po 1,5 uro in je čist vredu takouser posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 14:43:17   
Blink1




Naša vstane ob sedmih. gre spat okoli 11.30 - 13.00, potem se naje, igra........in spet spat okoli 16.30 do 18.00. Potem pa gre spat nekje ob 21.00.

Če ne spi popoldan pa drnjoha že ob 19.00user posted image



(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 15:31:47   
Pi-kica 1
Moj sinko še sicer ni star eno leto, pa spi samo enkrat na dan. Zaspi okrog pol dvanajstih za uro do uro in pol. Vstane pa zjutraj okrog osmih, spat pa gre med osmo in pol deveto.

LP
PI-kica

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 15:36:26   
Urša
Bodi zadovoljna, da toliko spi. user posted image  Že rabi več spanca. Nika spi večinoma 1x dnevno po 2-3 ure, pri enem letu je spala 2x po 2 uri.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 16:01:46   
Maxica
Pupica, pri nas je prav podobno. Sicer se zbudi okrog pol devetih do devetih, potem ga zmanjka okrog 11h, takrat spi tudi do dve uri. Nato pa gre še enkrat popoldne spat, zvečer gre pa kr pozno, tam od 21:30-22:30 enkrat. Je pa čist odvisno od dneva, kakšen dan nič ne spi čez dan in je potem tudi ponoči kriza, če pa čez dan fino spi, je tudi ponoči mir.
Ti jo kr pusti, naj spi. Očitno še rabi toliko spanca, zato naj ga ima.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 16:48:58   
KODA
Naša dva v vrtcu spita brez problema.Maj(5let) je doma spal popoldne do 4 leta.Vid(3leta),pa še kar rad zaspi popoldne.Zdajle mi spi že od dveh,ker ni danes v vrtcu.Da pa se malo pohvalim.Naša dva,kot dojenčka sta že celo noč prespala pri1 mesecu.Pri nas ne vemo kaj je to neprespana noč.Lep pozdrav.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 20:41:35   
ninani
Ja , sej sem zadovoljna...no včasih mi je dolgčas...priznam. Ko že vse pospravim, skuham, pol pa kar manjka nakaj da se ti zapeleta pod nogamiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spanje 1-letnikov
29.9.2005 22:58:10   
andrejaz
Naš Mark pa že od rojstva zelo malo spi.
Od 9 meseca dalje spi samo enkrat čez dan in to ponavadi samo 1,5 ure, zelo izjemoma spi 2 uri. Ponoči pa spi tudi samo 10 ur.user posted image

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spanje 1-letnikov
30.9.2005 8:01:37   
puncica
Naša se je odkar je v vrtcu čist odvadla spanja in sicer spi zjutraj do šestih, ko gremo v vrtec, potem okol pol dvanajstih kako urco dve, popoldne nič, spat pa gre okol pol osmih. Pol pa še ponoč razgraja, skratka kr ne morem verjet, da tako malo spi, sej se ji pozna, tako da pol kak dan tri ure spis v vrtcu a vseeno popoldne ni nič več zaspana, ko je prej vedno v avtu že zaspala. Po moje ima zdej tak tempo, ker je pač navajena, srečna bodi da je tako, jaz bi raj vidla da bi več spala, ker ko ne spi se pa sam dere ATI, ATI, ATi, srkatka cela norišnicauser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spanje 1-letnikov
30.9.2005 8:50:51   
Mimi*
Naša punca je spala dvakrat čez dan nekje do 16. meseca,potem se je pa počasi podaljševal dopoldanski čas do spanja.
Na začetku je komaj zdržala do 12ih potem pa je bilo vedno lažje.
Zdej pa,ko je v vrtcu,je pa isto,kot pri puncici.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spanje 1-letnikov
30.9.2005 20:05:33   
BARBARA R.
Tako nekako kot Zara. Sedaj, ko hodi v vrtec spi od 19.-h do 06.45 in od 11.30 - 14.00. To je vse naše spalno bogastvo.
 
   user posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spanje 1-letnikov
1.10.2005 21:39:38   
Anonimen
Maša spi zjutraj do devetih,potem gre spat ob enih in spi do štirih-petih.Zvečer pa ob devetih.(pismo sej sam spiuser posted image )

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?