|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spermiogrm-čim prej
19.3.2009 13:11:39   
anajan
Prosim za vašo pomoč. Partner bi se moral naročiti na spermiogram in to sploh ni tako lahko. Pri dr. Rešu je čakalna doba skoraj 2 meseca.

Kje še opravljajo spermiograme? Sva iz Ljubljane. Kje v Postojni ga opravljajo (porodnišnica?)? Prosim vas za kontaktne tel. št. Pregled bo opravljen samoplačniško in ne na napotnico.

Hvala.



_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spermiogrm-čim prej
19.3.2009 14:14:08   
urša28
zdravo;

poskusi v porodnišnici trbovlje,baje je tam dokaj hitro

lp

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spermiogrm-čim prej
19.3.2009 14:21:23   
ency
Moj se je narocil januarja v Postojno in komaj to soboto je na vrsti, na napotnico, ne vem kako pa je, ce gres kot samoplacnik. Upam, da bodo izvidi hitro, ker jih potrebujem do aprila.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spermiogrm-čim prej
19.3.2009 14:37:30   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: ency

Moj se je narocil januarja v Postojno in komaj to soboto je na vrsti, na napotnico, ne vem kako pa je, ce gres kot samoplacnik. Upam, da bodo izvidi hitro, ker jih potrebujem do aprila.


a toliko časa se po tanovem čaka user posted image  moj ga je opravil v Postojni samoplačniško novembra, pa je bil v 14 dneh na vrsti..

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spermiogrm-čim prej
19.3.2009 16:40:07   
Martinki
Moj je dobil napotnico in ker sva s Koroške je šel v bolnico SG, kjer jih opravljajo vsak dan - ni čakalnih vrst. Rezultate dobiš na dom po tednu in pol.

_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spermiogrm-čim prej
19.3.2009 17:04:51   
anajan
Kje v Postojni pa je to mogoče opraviti? Ali ima katera še telefonsko številko? Je to v bolnici ali ZD?

Hvala.


_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spermiogrm-čim prej
19.3.2009 17:07:37   
ursa30
Prečna ulica 4
6230 POSTOJNA

Telefon: 05/7000 720
Faks: 05/720-40-09
E-pošta: info@bolnisnica-po.si

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spermiogrm-čim prej
20.3.2009 10:13:58   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: Martinki

Moj je dobil napotnico in ker sva s Koroške je šel v bolnico SG, kjer jih opravljajo vsak dan - ni čakalnih vrst. Rezultate dobiš na dom po tednu in pol.


Martinki - kam pa to greš točno v bolnici (nadstropje pa to)? Jo ful dobro poznam, ker sem tam enkrat ležala, pa čeprav nisem s Koroške. Če mi namigneš, kje se zglasiš za tole, ti bom zeeeeloooo hvaležna.

Hvala.

Lp


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Martinki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?