|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet jaz
23.9.2004 7:58:15   
Tina31
Punce dobro jutro in lep dan vsem!
Jaz še vedno brez uspeha čakam na menstruacijo, ki se je ta mesec nekam čudno zavlekla, čeprav to ni v navadi saj imam na 27 ali 28.dan, danes je pa že 31.dan.Napihnjena sem kot balon, krči so se nehali, mi pa spodaj ven kar nekaj v belih koščkih ven pada in imam ogromno belega toka.Imam mogoče kakšno vnetje?
Kot sem že včeraj napisala, sem test naredila že na 28.dan in je bil negativen, tasko, da noseča nisem.
Zdaj pa čakam, pa čakam....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spet jaz
23.9.2004 8:04:49   
manja11
Tina,

ne obremenjuj se preveč, jaz imam ciklus med 26. in 28. dnem, lani pa se mi je prvič v življenju zgodilo, da sem dobila M 40. dan. Če izcedek nima kakšnega gnilobnega vonja ali kaj podobnega, ni panike. Počakaj in boš videla, da se bo uredilo.

Lp:miska:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spet jaz
23.9.2004 8:12:31   
mala
mogoče si pa le noseča ker včasih test ne pokaže takoj:modri:čez nekaj dni pa naredi še en test če te ne bo prej m presenetla
pa velik sreče:rozica:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spet jaz
23.9.2004 9:52:58   
honey
Jaz tudi mislim, da je možno, da si noseča! Jaz sem imela M na 30 - 35 dni, ko je 35. dan še vedno ni bilo, sem počakala še kakšne 3, 4 dni in sem delala test. Pa je bil :modri:. Tako, da mogoče si ga delala prekmalu. Poskusi čez par dni, ko ti bo zaostajala približno 1 teden. Če takrat tudi ne bo nič (kar močno upam, da se ti ne bo zgodilo) pa pojdi k g. Beli tok sem imela pa tudi jaz zelo povečan, še predno sem ugotovila, da sem noseča! Držim pesti, da vam je uspelo!

Honey in :duda: (12 t 3d)

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spet jaz
23.9.2004 13:33:03   
anadejka
Tina glavo pokonci.Saj vem kaj te matra.Ne veš na čem si.:duda:si ful preveč želiš,ampak na silo ne gre.Bo k bo.Tako sm se jest učer počutla preden je k men pršla:hudicek:. Boš vidla jutr bo že bolš.
Sploh se ti ni treba nč sekirat.Mirno uživaj življenje naprej:morje:,kot da ni nič.Če ima :hudicek:namen pridit k tebi bo že pršla,kaj češ bo pa mogoče drug mesec odšla na dopust.Če pa je tam po enem tednu še vedno ne bo,pa le naredi test še enkrat.
Če si utrujena pa si privošči in pejt domov se zlekni na kavč,odklopi vse in si za sprostitev poglej najboljši film.

Lepo se imej in veliko se smej:rozica::rozica::rozica:

Lepe pozdrevčke.........andrejka:rozica:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spet jaz
23.9.2004 20:13:34   
Anitka
TINA 30!

Upam, da si upoštevala Andrejkin nasvet in si uživala v toplem popoldnevu. Potem pa počakaj še kak dan ali dav ali tudi tri in če M ne bo ponovi test. Jaz pa držim pesti :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: da bosta :modri::duda::roza:

Anitka:metulj:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spet jaz
24.9.2004 12:02:58   
anadejka
Hja prav Tina ti sigurno najbl veš kaj je dobr zate.Jest ti bom pa pestke :miska:držala ,da bo kšna lepa novička.

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?