|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spi, dete spi
29.4.2009 10:49:58   
M2001
Pozdravljene, mamice !

Seveda vprašanje velja za tiste mamice, ki ste že poskusile dojenčka uspavati po knjigi SPI, DETE SPI. Nam je uspelo zelo hitro user posted image , tako da prespi celo noč ( star 9 mes. ) vendar pa me zanima, kako vam uspeva čez dan. Naš se namreč dnevnemu spanju še vedno upira, se usede v posteljici in protestira... Kakšne so vaše izkušnje ? Lep pozdrav !

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 29.4.2009 11:05:07 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 11:15:36   
Ploha
Kako pa to gre?

(odgovor članu M2001)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 12:20:01   
JAPE
Tudi jaz sem prebrala to knjigo in se bom držala njenih nasvetov. Samo naša mala je stara šele 4 mesece, tako da bom poskusila malo kasneje.
Zanima pa tudi mene, če vam je uspelo, ker v knjigi piše, da metoda uspešna v 90%.
Sem pa za darilo dobila še eno knjigo, tako da imam sedaj 2. Če katera želi ji ta novo zapakirano prodam.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 13:37:00   
majči22
Jape, jest bi jo vzela, če jo imaš še na voljo. sm ti hotla ZS poslat, pa nikakor noče. Sporoči mi!

_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 13:54:07   
JAPE
Ja, ZS res ne dela.
Piši mi na mejl: reform158@gmail.com

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 15:44:23   
M2001
Jape - metoda naj bi bila uspešna v 96% !
No, drugače pa vam res toplo priporočam, kjnigo se prebere v eni uri, nam se je prvi večer user posted image 10 minut ( imamo srečo ? user posted image  ), drugi večer samo še 2 minutki, od takrat dalje pa brez problema zaspal in ponoči se ni NIČ zbujal. Torej, spal je od 20h - 6h zjutraj, pa tudi do 7h...
Samo čez dan se pa še malce upira, čeprav sedaj prej zaspi kot pa včasih "na rokah"...
No, zanima me za tiste, ki ste metodo preizkusile, po kolikem času tudi čez dan brez "pripomb" zaspi ?

Lp!

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 15:46:37   
M2001
Aja, še nekaj, smo poskusili tudi po knjigi OTROŠKO SPANJE BREZ JOKA V SANJE - pa ni bilo ravno uspešno.
Tako da, če imate možnost, nabavite to knjigo čimprej ali pa izposodite v knjižnici.

(odgovor članu M2001)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 17:06:12   
**NiNa**
oj oj
A mogoče katera ve, kje se jo drugače da kupit? Jaz je namreč še nikjer nisem zasledila, zato bom vsakega namiga vesela in bom prodajalkam mal težila user posted image .
Hvala, lep dan

(odgovor članu M2001)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 17:24:40   
JAPE
Jaz jo imam še, lahko mi pišeš, če želiš.

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 17:35:54   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: JAPE

Jaz jo imam še, lahko mi pišeš, če želiš.


sem ti napisala mail, ker ZS ne gre.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 18:14:27   
2005gl
jaz bi jo tudi imela,če jo ima še mogoče katerauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 18:19:07   
Muklla
Knjigo imajo v Mladinski knjigi. Lahko jo naročiš preko Sveta knjige, je še ceneje.
Ja, jaz sem jo prebrala, sedaj pa si kar ne upam začet. Zvečer sicer zaspi pri prsih, tako da ne vem, kako bi se jo lotila. Bo pa treba. Danes od 2h zjutraj sploh nisem spala. Je bla kar pri meni, se premetavala, neki skoz težila,user posted image .... Ma, ko začne tulit se mi zdi, da jo celi blok posluša.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spi, dete spi
29.4.2009 21:25:32   
JAPE
2005gl napiši mi mejl

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spi, dete spi
30.4.2009 20:41:32   
M2001
Tudi nas je skrbelo, kako bodo sosedje v bloku sprejeli...pa je kar šlo, saj je trajalo samo 2 noči, pa še tisto je bilo dost ok.-ker smo pričakovali, da bo slabše. NI MI ŽAL, sedaj je kar naenkrat vse drugače. Drugač pa imajo knjigo tudi v Baby centru... Vsem veliko sreče, no, predvsem vztrajnosti , saj uspeh bo zihr.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spi, dete spi
1.5.2009 17:39:10   
Lara Croft
Dejte mal napisat no, zakaj gre.... na kratko..user posted image

_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu M2001)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spi, dete spi
1.5.2009 21:17:21   
JAPE
V knjigi je opisana metoda, s katero naj bi otroka naučili, da bo znal sam zaspat. Da njegovi zunanji dejavniki ne bodo njegovi starši, ampak neka igračka - ninica in duda, če jo uporablja, mogoče tudi vrtiljak......Če pa joka, pa ga obiskuješ na določen čas - v knjigi je tabela na kateri so napisane minute....
metoda je baje učinkovita v 96% v zelo kratkem času.
če katero zanima, imam še knjigo. 

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spi, dete spi
4.5.2009 11:36:03   
polkadus
Mi smo začeli pri 13 mesecih in prvi večer je jok trajal več kot pol ure, se mi je srce trgalo, drugi večer par minut, tretji nič, spi od takrat dalje ok, da ne bom prehitro prehvalila. Čez dan je trajalo pa kak teden, ker nisem vedno pogruntala, kdaj je res zaspana, se ne držim iste ure čez dan, ker mi je logično, da ni vedno ob isti uri zaspana. Tako da poskusim približno ob isti uri in sem jo tudi dvignila in poskusila kasneje pa je vseeno uspešno zaspal. Se pravi, se nisem držala točno po navodilih p a je vseeno dobro zdaj. Srečno

(odgovor članu M2001)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spi, dete spi
24.6.2009 12:02:06   
JAPE
Če katero zanima imam knjigo še vedno na voljo.

(odgovor članu polkadus)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spi, dete spi
15.8.2009 20:23:57   
JAPE
user posted image

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spi, dete spi
15.8.2009 20:38:05   
Dudica1
jape kolko pa pride knjiga??

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spi, dete spi
15.8.2009 21:37:33   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

jape kolko pa pride knjiga??


Ja koliko stane ta knjiga in kak to da je še nis prodala? Predraga?user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Spi, dete spi
16.8.2009 12:25:16   
JAPE
Imela sem dve, eno sem prodala, eno pa še prodajam.
Nova v trgovini stane 16,69€. Jaz zapakirano prodam za 11€.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Spi, dete spi
28.5.2011 12:04:47   
andrejkica
Kdaj pa se lahko uvaja metoda po tej knjigi? Ali ni pomembno kolko
je dojenček star?

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Spi, dete spi
28.5.2011 13:07:17   
pedenped
JAPE, sem ti poslala mail glede knjige, če jo še imaš.
Naš 6-mesečnik je do sedaj sam zaspal v svoji posteljici, trenutno mamo pa že en teden težave, ker nikakor ne more zaspati niti v svoji postelji niti v najini. premetava se po posteli, se preobrača, nekej jamra,...Ima katera kakšen predlog kaj še naj poskusim?user posted image

(odgovor članu andrejkica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Spi, dete spi
28.5.2011 14:08:09   
Barbara_L
Pa saj v bistvu ne rabiš knjige ker vse skupaj ni neka huda kunšt:
otroka spat, ko kaže znake, putiš ga, da se v postelji pojoka,ga hodiš gledat na par minut in sčasoma pač zaspi, that's all. Otrok mora biti zdrav, strejši od pol leta, ter seveda previt in sit.
Naš tako spi celo noč od 8. meseca starosti. Ko se ponoči zbuja, vem da bo zbolel.

(odgovor članu pedenped)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?