|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spol
31.5.2005 22:52:44   
**Petra**
Pozdravljene!

Baje obstajajo naravne metode, s katerimi lahko poskusiš zanosit npr. fantka oz. punčko.

Zdaj pa me zanima, če kaj veste o tem in če mi lahko kaj več napišete.

Prvič sem rodila punčko Pio, zdaj pa bi po teh metodah poskušala z bratcem.

VEm, da se sliši malce smešno, a vseeno hvala vsem za pomoč.


Sladke sanje. :nosecka::duda::modri:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spol
31.5.2005 23:11:13   
DaisyE
Imaš miljon naravnih načinov, da zagotoviš spol, kako delujejo je pa drugo.

V resnici je vse odvisno samo od tega, al bo zmagu vojaček z XX al tisti z ****. Ne morš jih komandirat.

Veliko sreče, da se bo ta pravi prebil skozi...

LP

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spol
1.6.2005 7:13:34   
girly
ena od metod naj bi bla ta, da NE :sloncek: do O, potem pa na dan D :sloncek:. ker se Y gibljenjo hiteje prehitijo X in je večja verjetnost, da bo fantek. Baje naj bi ženska med :sloncek: doživela orgazem, ker sluz, ki se pri tem sprošča, onemogoča prehod spermijev X, maternica se krč in Y majo lažjo pot do jajčeca.

te metode so znanstveno utemeljene.maš še neke s prehrano, samo to je po mojem pa še bl tko, tko. kar sem pa tuki napisala, pa definitivno drži!

pa srečno :kuza:

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spol
1.6.2005 7:17:33   
tajč
Pozdravljena!

V eni knjigi Nosečnost po mesecih, ali nekaj podobnega, sem zasledila, da je možno vplivati na spol. Koliko je to res ne vem, piše pa da lahko vplivaš na spol s pogostostjo spolnih odnosov. Da je baje s pogostejšimi spolnimi odnosi moč vplivati da dobiš deklico, če pa je odnosov manj pa dečka. Finta je v tem, da **** preživijo dalj časa. Baje je je tudi od kislosti nožnice odvisno kaj dobiš oziroma katere semenčice bodo preživele. Če je bolj kisla preživi več XX vojakcev, in obratno. Pisalo je tudi da lahko na kislost vplivaš z različnimi vrednostmi ph mil. Kolko je vse to res ne vem upam pa da boš dobila :duda: kar si želiš.

Veselo na delo :sloncek::sloncek::sloncek:
lep dan

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spol
1.6.2005 7:42:34   
girly
samo neki tajč. sej si lepo napisala, samo en popravek pač morm napisat. :)- vojački niso **** in XX, ampak samo Y ali samo X. Jajčeca so pa samo X. in tako nastanejo potem zarodki XX (deklica) ali **** (Deček)

pa lep dan ;)

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spol
1.6.2005 7:48:09   
Mina1
ja., ja, pisalo je že vse sorte o teh zadevah po "znanstvenih" oz. medicinskih revijah in tako.

Kaj jesti, da bo :modri: ali :roza: - pa ti povem, da pri meni ni držalo, ker imam doma dva fantka. Torej teorija ne drži.

Pa potem o pozah pri sexu - ta je tudi dobra:)-

Kaj pa vem, mogoče, če glih zadene, drugače pa mislim, da to ni to, ampak je nekje globoko v nas zapisano, kaj bo kdo imel in tako. No, kaj pa vem:zmeden2:

pa-pa Mina1 ;)

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spol
1.6.2005 8:02:12   
DaisyE
Moja napaka, tole z **** in xx vojački. Saj sem takoj videla, pa pol nisem mogla več popravit..

LP

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spol
1.6.2005 11:22:33   
buškica
Ojla,
lahko pa poskušiš drugače,

v reviji mama, je koledarček ki naj bi(kolko je to verjetno ne vem), glede na tvoja leta in mesec zanositve napovedal kaj bo.

lp
buškica

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?