|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
1.10.2006 17:08:32   
Ulla
Danes je 11 dan po operaciji lap.+histero, ampak še vedno se malo čistim, tak rjavi izcedek. Kdaj bi lahko z mojim začela s spolnim odnosom, kdaj ste začele ve oziroma tista,ki je imela ti dve operaciji??? Vem, da naj bi za delanje user posted image počakala dva meseca, ampak z spolnimi odnosi pa nevem kako je?

A po histeroskoipji so vam kaj rekli po kolikih mesecih je najbolje zanositi oziroma koliko mesecev mora pretečt??

Hvala vam za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
1.10.2006 18:26:06   
tejčika9
ulla čav!
Sej so ti v bolnici povedal kok časa ne smeš k to je odvisno kaj so ti delal.
Jest sm s spolnimi odnosi lahko začela po enem tednu zanosim pa tud lahko takoj ker mi niso nič delali ker niso nič našli. Vem pa da je vsaki drgač povedal doktor une s pregrado ne smejo dva tedna imet spolne odnose pa dva mesca ne smejo zanost, no vsaki je mal drgač povedal.
Moje mnenje po 11 dneh pomoje že lahko.
Upam da sem ti bla v pomoč

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
1.10.2006 19:34:09   
Ulla
Nič mi niso povedali, kdaj lahko začnem s spolnimi odnosi, samo rekli so da dva meseca morm počakat, potem pa lahko začnem delat na user posted image . No boljš mal več počakat, kot pa hiteti.

Hvala ti za mnenje.

(odgovor članu tejčika9)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
1.10.2006 20:13:02   
kapica
Lahko zacnes takoj ko se dovolj dobro pocutis, kar pa tako traja ena dva tedna. Vsaj pri meni je tako, sem bila enih 10-14 dni ze slaba in mi niti ni pasalo. Glede zanositve pa ne vem, ker so pri meni videli da zaradi zamasenih jajcnikov ne zanosim, to pomeni da zascite nikoli vec ne bom rabila.  Je pa moja sestricna lahko takoj po operaciji spet delala na user posted image . Ampak se kr drzi ta dva meseca in pocakaj, user posted image pa lahko sedaj, ce si ze dovolj na nogah.  Od vsake posameznice je odvisno.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
1.10.2006 23:25:29   
2 Sraki
Hej, jest mislim, da sem imela spolne odnose že po enem tednu in je bilo vse O.K. Bistvo pa je da se ti dobro pocutis, ker če ti ne sede, potem raje počakaj 14 dni. Drugače pa večini rečejo, da lahko po enem mesecu zanosiš, torej ni panike le na delo. user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
2.10.2006 8:32:14   
tejchka
čaw ulla, jaz bom jutri 14 dni po op.
Meni so rekli, oziroma vsem nam skupaj v sobi ( 4 ) da 14 dni brez user posted image , potem pa lahko  user posted image , glede zanositve pa da že v naslednjem ciklusu naj ne bi bilo več problemov, nam vsem je svetoval dr. Tomaževič: čim prej zanosi.
lp

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
2.10.2006 9:15:18   
Ulla
Ja pri meni je danes 12 dan po op. Ker so mi delali histeroskopijo odstranili 1cm pregrado, je boljš, da počakam 2 meseca oziroma dva ciklusa, eni pa pravijo, da lahko takoj po prvi M začnem? Bom videla, kako bo, mislim, da bom počakala kar 2 meseca, če bo pa slučajno že kaj ratalo, pa še toliko bolje.

(odgovor članu tejchka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
3.10.2006 18:37:34   
zmajcek
Lp Ulla, tudi jaz sem v juliju opravila obe operaciji. Meni so rekli, da lahko zanosim septembra. Morda je to kaj v povezavi s kontracepcijskimi tabletami (Stediril). Po njemu verjetno ni prave ovulacije.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
4.10.2006 9:41:00   
Ulla
Oj Zmajcek, glede nato, da septembra kot si napisala lahko zanosiš in je kakšen rezultat ti je uspelo ugledati user posted image user posted image ?
Ja jaz sem jemala Cilest zaradi histeroskopije in sem bla 20.9 operirana in novembra lahko probavamo , če bo uspelo.

Veliko sreče ti želim.

(odgovor članu zmajcek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
4.10.2006 21:54:51   
Anonimen
Tudi sama sem imela zelo hudo obliko endemtrioze, v lj. me je pred štirimi leti operiral dr.Tomaževič , po uspešni laparoskopiji se nisem mogla premikati dva tedna .Z možem sem odšla k bioenergetiku ki naj bi mi nekako pomagal da bi lahko vstala iz postelje.Po dveh tednih pri njemu bolečine nisem več čutila in tudi šivi so popolnoma izginili.Kar nisem mogla verjeti , ampak vseeno me je bilo strah.Prvi spolni odnos sva imela tožno en mesec po laparoskopiji in punce uspelo je!!! Po petih letih truda in solz je uspelo.Danes sem mamica prekrasnemu sineku ki bo drudo leto dopolnil tri leta.Tko da verjamem v medicino ki mi je pomagala in tudi drugo obliko ( alternativno ) brez katere nama ne bi uspelo.user posted image Ne obupajte.

(odgovor članu Ulla)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
5.10.2006 9:44:31   
Ulla
Kako lepo je prebrati tako lepa sporočila, anonimen želim ti še veliko sreče vnaprej.

Kje točno si pa imela endometriozo, če mi zaupaš?

Srečno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
5.10.2006 10:20:28   
Anonimen
js 14 dni po laparoskopiji niti pomislila nisem na spolne odnose, ker me je zelooo bolelo.. 

(odgovor članu Ulla)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
10.10.2006 17:57:27   
tejchka
čau punce,
jaz sem dobila 1. menstruacijo po laparoskopiji ( obsežna endometrioza ), ta je čist neki novega, sploh ne poznam takšne, iz mene gredo takšni ^kosi^, da bom po koncu menstruacije tehtala ene 5 kg manj user posted image . Malo me skrbi ker me še vedno boli trebuh, čeprav naj me ne bi smel.
A ima kakšna podobne izkušnje.

Potem pa veselo na delo user posted image .
Upajmo na najboljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
10.10.2006 20:14:50   
Ulla
Tudi meni se ravno končuje 1. M po laparo in histero, danes je 7 dan pa imam še malo rjavega izcedka, drugače mi je pa 3 dni lilo kot iz škafa, en dan pa tudi malo večji kosi. Sedaj se pa že umirja.

A ti boš takoj po prvi M začela že delati na otročku, meni so rekli vsaj dva meseca oziroma 2. M?

(odgovor članu tejchka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spolni odnos po laparo+histeroskopiji
11.10.2006 9:24:30   
tejchka
oj, jaz sem imela samo laparo, tako da so mi priporočali, da takoj začnem delati na user posted image .
Upam da bo tudi takoj uspelo user posted image .
Tebi so verjetno to svetovali ker so ti delali še histero, pa je potrebno da se maternica ˇodpočijeˇ od op.
Tudi ti boš prišla na vrsto, držim pesti, da se ti uspe čim prej pridružit user posted image .
Lp, teja

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?