|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
Srečanje žalujočih v LJ, Hospic 22.10.2007 14:39:09
|
|
|
|
Jančika_
|
Vabimo vse žalujoče mamice, očije, sorodnike, prijatelje… na skupno druženje , kjer bomo poklepetali, predstavili potrebe in težave žalovanja, si izmenjavali izkušnje, misli, spodbude pa tudi kanček veselja, ki ga na srečanjih nikoli ne manjka. Srečanje v LJUBLJANI bo 30.10. 2007 ob 16.00 uri v prostorih Hospica na Dolenjski c. 22 Za vse dodatne informacije, za pogum … smo dosegljivi na e-mail: info@solzice.com Tel.št. 041 532 916 Ker je število omejeno, prosimo da Vašo prisotnost potrdite na naš e-mail oz. telefon. Pogumno naprej, Društvo Solzice
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKoliko kave lahko spije nosečnica?Preverite, kje je tista varna meja popite kave v nosečnosti, da ta razvada ne bo vplivala na večjo verjetnost za spontan...
Zadnje s foruma
Hranauršula83Kdaj so vaši otroci jedli skoraj vso hrano? Da res ni bil več problem z izbiro hrane in pasiranjem. Da so se lahko najedli tudi v gostilni.6-8 mesecev (
11%)

9-10 mesecev (
16%)

11-12 mesecev (
24%)

13-14 mesecev (
21%)

15-16 mesecev (
14%)

več (
14%)
Število vseh glasov: 278Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!