|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Srečanje v Mostecu-maj 2009
6.3.2009 13:25:32   
Katy78
Nekje sem zasledila, da bo srečanje Društva za pomoč prezgodaj rojenim otrokom 31.5. v Mostecu. Zanima me, ali pridete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
6.3.2009 15:09:40   
veveričica
mi pridemo  skoraj sigurno user posted image a to dobiš kakšno vabilo al kj tazga

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
6.3.2009 15:37:41   
Katy78
Veš da ne vem, pa tud ne vem, ali moraš biti včlanjen v Društvo ali ne. Midva z Nikcem sva bila na EINT 9 dni, pa mi ni noben omenil kakšne včlanitve, čeprav bi se včlanila. Ampak članstvo ziher ni pogoj za udeležbo na pikniku. Zadnjič sem prebrala en odgovor od dr. Cerarjeve in se mi zdi da je rekla eni mamici da se vidijo 31.5. v Mostecu. Mi tud zagotovo pridemo. user posted image  Kdaj pa si bila ti s tvojim user posted image  na EINT? Midva sva bila konec novembra,  začetek decembra 08.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
6.3.2009 16:15:21   
veveričica
midve zuser posted image sva bili konec avgusta in začetek septembra.koliko prej si pa ti rodila

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
6.3.2009 17:31:38   
anajmad
Pokliče se setro Eriko v RA( v porodnišnici) in dobite vabilo in položnico za članarino domov po pošti.
Mi dvomim,da bomo letos prišli,ker lani je bilo preveč glasno(vsaj zame in za našo Ulo) in smo šli domov po slabi uri.
Mogoče čez kakšen let.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
6.3.2009 18:09:45   
Noseckica
Mi smo bili lani prvič, zadnjič in nikoli več. user posted image  Se LJ srečanje ne more primerjati z MB.
 

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
6.3.2009 18:30:15   
Katy78
veveričica - rodila sem 32t 4/7, pa ti?
anajmad - uh, zdaj si mi pa dala mislit, ker, kot sem te brala na temu in na Nedonošenček.net forumu, je tvoja Ula že velika punca, tko da če je bilo njej preglasno, kako bo potem šele mojemu pikcu, ki bo takrat star šele 6 mesecev? user posted image
Noseckica - kaj ti pa ni bilo vsec, un "smeško" oz. "jezko", k si ga zraven pripopala, je kar besen user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
6.3.2009 18:51:02   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
Noseckica - kaj ti pa ni bilo vsec, un "smeško" oz. "jezko", k si ga zraven pripopala, je kar besen user posted image


Katy78, preberi več TUKAJ

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
7.3.2009 11:14:36   
24.teden
Ja, nas pa še letos nebo, moramo najprej domov, verjemite, da ne vem, če nam bo uspelo tudi naslednje leto, bomo videli. Sicer pa vam pošiljam zgodbo, ki jo nekateri redno spremljate in ste na tekočemuser posted image

_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
7.3.2009 19:19:23   
anajmad

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
Noseckica - kaj ti pa ni bilo vsec, un "smeško" oz. "jezko", k si ga zraven pripopala, je kar besen user posted image


Katy78, preberi več TUKAJ

To je pa res odvisno od posameznika,če gre in kaj ga moti. Mene vojska sploh ni motila,motila me je bolj glasna glasba,ker za tok mejhne res ni. Je pa zanimivo za večje nedonošenčke in še enkrat napišem: piknik je dobrodelne narave in javi se tisti,ki hoče pridit. V lanskem primeru je bila pač vojska.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
7.3.2009 19:49:21   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
Noseckica - kaj ti pa ni bilo vsec, un "smeško" oz. "jezko", k si ga zraven pripopala, je kar besen user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica
Katy78, preberi več TUKAJ

IZVIRNO SPOROČILO: anajmad
To je pa res odvisno od posameznika,če gre in kaj ga moti. Mene vojska sploh ni motila,motila me je bolj glasna glasba,ker za tok mejhne res ni. Je pa zanimivo za večje nedonošenčke in še enkrat napišem: piknik je dobrodelne narave in javi se tisti,ki hoče pridit. V lanskem primeru je bila pač vojska.


Točno tako, zato sem pa jaz zase oz. za svojo družino napisala, da nam ni bilo všeč in da pač ne gremo več.  

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
9.3.2009 19:21:07   
šraufek
Pozdrav vsem!

Tudi mi se že doma kar nekaj časa pogovarjamo, da bi se udeležili tega srečanja. Tako, da sedaj samo upamo na lepo vreme, ker bomo takrat stari malo manj kot leto. nekje sem zasledila, da tistim, ki so imeli ob rojstvu nižjo težo kot 1500 g pošljejo vabilo. A katera ve, če je to res?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
19.3.2009 23:36:34   
mogant
ja, mislim, da naj bi bilo res tako, da vabila dobijo tisti, ki so se rodili pod 1500g, ampak se velikokrat zgodi, da koga izpustijo....
če ste še na EINT-u dobili člansko izkaznico društva nedonošenčkov, na tej izkaznici je navadno tudi odtis stopalca, ki ga naredijo enkrat, ko je otroček še na EINT-u, a že stabilen, potem je velika verjetnost, da boste dobili tudi vabilo, ker vas imajo v evidenci...
če so vas pozabili, tudi nas so, za odtise stopalc mi je še posebej žal, ker tako mali nikoli več ne bodo, no potem lahko ali pokličete v ambulanto za rizične novorojenčke v Lj porodnišnici ali pa pridete na piknik maja in se tam včlanite...
mi smo izkaznice dobili lani ob prvem pregledu v ambulanti in potem tudi vabilo. Na piknik pa tudi letos pridemo skoraj zagotovo, razen v primeru višje sile seveda... ja, pa članstvo ni pogojoj za udeležbo na pikniku!

(odgovor članu šraufek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
21.3.2009 14:21:50   
ajna12
Zdravo!
Tudi jaz sem mamica nedonošenke, ki se je rodila s 1405g. Sicer je že zdaj "damica", ker bo maja stara 7 let.user posted image
Včlanjeni so res ponavadi otroci, ki so ob rojstvu tehtali manj kot 1500g.
Včlanitev pa ni pogoj za piknik.

Mi gremo na srečanje OBVEZNO vsako leto,od prvega leta naprej. Nam je super, pa smo bili že v dežu, soncu, manj toplem, bolj toplem... pa nam je bilo vedno super. Tudi njena mlajša sestrica vedno komaj čaka . 
Glede vojske, nas pa res ni nič motila, imamo dekleta pa so si z veseljem to ogledale, pa vsako leto jahajo konja.

Tako, da upam da vas čim več pride.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
11.5.2009 22:09:56   
Andromeda
Hello!

Mi smo pa ravno dobili vabilo za srečanje v Mostecu, ki bo 30. maja, od 11. ure dalje. Vabilu je bila priložena položnica za plačilo članarine - smo od oktobra čakali nanjo, zdaj je pa končno prišla. Aja, rojen je pa s 33 tedni, porodna teža pa je bila 2200 g.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
12.5.2009 14:37:02   
@ndri
Vsako leto kaj drugega...še dobro da se sploh še kdo javi. Je pa vedno tako da je nekomu zanimivo, nekomu pa ne.....mi pridemo in upamo na lepo vreme.


Nestl rojen 10 tednov prezgodaj s 1350g.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
21.5.2009 15:23:08   
Geja
Srečanje nedonošenčkov v Mostecu je 30.maja po 11 uri (in NE 31.maja)

Glede včlanitve pa takole. Jaz sem rodila mojega Nejca v 36.tednu in sicer je imel 1670 gr in sva se sama včlanla in dobila čalnsko izkaznico (z odtisom njegove nogice, ki so jo pobarvali s prstno barvo).user posted image
mislim pa da res drži da pod 1500 gr si avtomatsko član.Včalni pa se lahko vsakdo.

Torej mi pridemo, smo bili tudi lansko leto in že leto prej in nam je zelo všeč...user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu @ndri)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
21.5.2009 21:21:06   
nexi
da še jaz malo dodam okoli mosteca. naša najmlajša je stara devet let, in šele zadnja leta uživa v mostecu. mislim, da res ni za majhne otročke. res pa je, da je to stara tradicija, nedonošenčkev pa je vedno več. mislim, da je bilo to namenjeno samo za te, ki so imeli izpod 1500. ker pa radi pridejo tudi ostali, je zato res gneča.

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
22.5.2009 5:17:50   
anajmad

IZVIRNO SPOROČILO: nexi

da še jaz malo dodam okoli mosteca. naša najmlajša je stara devet let, in šele zadnja leta uživa v mostecu. mislim, da res ni za majhne otročke. res pa je, da je to stara tradicija, nedonošenčkev pa je vedno več. mislim, da je bilo to namenjeno samo za te, ki so imeli izpod 1500. ker pa radi pridejo tudi ostali, je zato res gneča.

Se podpišem. Ker lani mi je bilo res preglasno in toliko gužve,da smo se raje pobrali domov.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu nexi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
22.5.2009 15:08:18   
Andromeda
Mi bomo šli kljub temu, da smo stari 7,5 meseca vsaj malo pofirbcat. Pa kake znance iz EINT pozdravit user posted image Če je tak direndaj, pa glasbene skupine in podobno pa čisto verjamem, da šele malce večji otroci pridejo na svoj račun.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
27.5.2009 11:03:03   
@ndri
Mi smo bili lansko leto prvič in je bil naš star malo manj kot 1 leto. Res je malo bolj glasno a je zanimivo. Nismo ostali zelo dolgo a ves čas ki smo ga prebili tam smo uživali. Če je bili malčku preglasno sem ga stisnila k sebi in sva si v naročju skupaj ogledovala dogajanje. Za spomin smo na srečelovu dobili enga luštnega plišastega dedija. Verjamem pa da se nekomu ki ni iz LJ ne splača priti za malo časa in da je veliko težje če imaš več kot enega otroka.

Upam da bo tudi letos lepo vreme in da se vidimo user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
29.5.2009 21:41:46   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: @ndri


Upam da bo tudi letos lepo vreme in da se vidimo user posted image



Vremenska napoved za jutri žal ni preveč obetavna user posted image .

(odgovor članu @ndri)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
30.5.2009 20:12:40   
Andromeda
Srečanje je za nami, bilo je luštno, pa še vreme je bilo kar solidno...se že veselimo srečanja drugo leto! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
30.5.2009 20:45:02   
nexi
vreme krasnouser posted image , proti koncu se je naoblačilo. program zelo v redu, posebej jole! Gneča je pa itak vsako leto večja. 

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Srečanje v Mostecu-maj 2009
30.5.2009 21:00:09   
@ndri
Mi smo cincali kaj bo z vremenom in na koncu pricincali v Mostec...res da bolj pozno a imeli smo se lepo in se tako težko odpravili domov, da smo spotoma skočili še v zoo.

Za drugo leto pa že vemo, da bo vreme zdržalo in se že veselimo novega srečanja.user posted image

(odgovor članu nexi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?