|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
28.8.2009 15:40:26   
Aniiita
Živjo,

razmišljam o zgornji dilemi. Tiste,ki že imate izkušnjo- se splača v nadstandarno sobo? Meni se gre predvsem zaradi miru (TV me niti ne briga), saj predvidevam, da če si sam v sobi, se lažje oba naspita (tako oktrok kot mama), saj imata svoj ritem katerega ne moti še ritem vsakega ostalega člana v sobi (kjer jih je več). PO drugi strani pa nimaš nikogar, ki bi ti malo pogledal otroka, da lahko vsaj normalno skočiš pod tuš..ter nikogar skaterim bi poklepetal.. ali ni tako?

Kakšne izkušnje torej imate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
28.8.2009 15:45:05   
Pika Zoja
Če mi v nadstandardu zagotovijo lastno sobo, definitivno nadstandard. Tisti čas v bolnici pa imaš za to, da se spočiješ, da se z otrokom malo navadita drug na drugega, ne pa da poslušaš milijon obiskov pri 'sosedi'. Ali pa da soseda ne posluša milijon obiskov pri tebi.
Kaj pa vem, mene samska soba dela manj živčno, vem da če se bo otrok ponoči jokal, ne bo motil drugega novorojenčka, da ne bo moten, da bova oba bolj spočita. Edini minus je res, da nimaš s kom za poklepetat, ko recimo ni obiskov in je vse idelano (torej vsi otroci spijo, ni kakšne sestre, zdravnika, torej praktično nikoli ;))

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
28.8.2009 15:52:58   
veronikab
Sama sem bila v navadni sobi in mi ni žal. Sva se s fantom sicer odločala ali bi vzela nadstandardno sobo, pa je pol le nisva. Mi je bilo kar lepo, da je bil še nekdo z mano v sobi, da sem malce poklepetala, da mi je nekdo počuval otročka, ko sem se šla tuširat ali pa na WC. Naslednjič naredim definitivno spet tako.

Sicer pa pri nas v sobi nobena ni imela otročka pri sebi čez noč, tako da smo se lahko v miru naspale. Če nameravaš otročka imeti pri sebi 24 ur, je pa mogoče res bolje vzeti nadstandardno sobo.

Odločitev je pa seveda tvoja!

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
28.8.2009 15:56:14   
janapan
jaz sem bila v navadni sobi in mi je ful pomenlo da sem imela zraven še dve punci z isto starimi otroci in sem se lahko z njima pogovarjala in razglabljala o vsem tem kar se mi je zgodilo. Mi je bila prijetna družba. 

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
28.8.2009 15:56:53   
janapan
aja pa to čuvanje ko greš na wc al pa pod tuš...bolš da je še nekdo v sobi

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
28.8.2009 16:01:07   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: janapan

aja pa to čuvanje ko greš na wc al pa pod tuš...bolš da je še nekdo v sobi


Wc in tuš sta v nadstandardih ponavadai v sobi/mislim tko kot v garsonjeri, pač v sobi imaš vhod na wc in tuš. Drugače pa sem se jaz šla stuširat takrat ko je prišel mož, da je popazil na otroka, kaj pa vem, mi je bilo tako bolj ziher. user posted image

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
28.8.2009 16:35:25   
Aniiita
hvala user posted image

a v nadstandardni lahko tudi nisi sam? Pa saj to pomeni prav to, ali ne? Misliš, da če je gužva potem si verjetno v večih tudi v teh sobah..samo potem predvidevam, da je ne plačaš ali pač?

Otročka bi rada, če bo le mogoče (če se bom ok počutila) imela ob sebi tudi ponoči, ja.. zato sem začela o tej varianti razmišljati.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
28.8.2009 16:50:05   
*Mojca*
Rodila sem junija sredi največje vročine in bila naprej v navadni sobi, ker nadstandard ni bil prost. Sej je lušno da imaš družbo in vse, ampak vročina je bila ubitačna. Ker sem rodila prvič mi je bilo bad ko je mali jokal pa nisem vedela kaj mu je, druga dva otročka pa sta spala. ko sta cimri dobili obiske je bil šunder, pred tujci mi je bilo nerodno malega na jošk pristavljat, tudi svoje obiske sem lahko imela točno tisto uro, ko je že tako in tako gužva. Po enem dnevu sem dobila svojo sobo in je bila majka. Imela sem svoj mir, obiske sem naročila kadar je meni pasalo, ko je mali spal sem tudi sama spala, skratka bilo je super. Pod tuš sem šla ko so ga odpeljali na vizito, wc je pa itak not in pač pustiš odprta vrata in vse slišiš. Decembra grem definitivno spet v nadstandard. Je pa res da sem bila not zaradi CR 8 dni...za 3 dni mogoče res ne bi komplicirala...

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
28.8.2009 21:21:23   
dolenjka
Jaz sem bila v nadstandard sobi in upam, da jo tudi tokrat dobim. Imaš svojo zasebnost, svoj mir, ustvariš si svoj res in "ritem". Tuširala sem se ko je bila punčka na viziti. Tisti čas je res fajn izkoristit da se spočiješ, kar v družbi še 2 mamic in 2 dojenčkov in vedno možno, je pa odvisno "kako pridni so". No, jaz priporočam user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
28.8.2009 22:38:33   
Gina
Vse je odvisno od tega, kakšen tip človeka si. Če te ljudje na splošno utrujajo in rabiš svoj mir v lajfu, potem go for it, vzami nadstandard. Če pa te ljudje nafilajo z energijo, potem je pa nadstandard čist brez veze. Meni je bilo fajn imeti družbo, res mi je bilo fajn deliti svojo srečo še z dvema lušnima mamicama, delili smo radosti in tegobe poporodnega obdobja, klepetali ali ko smo bili utrujeni spali - mene te sorte družba nikdar ne izmuči niti malo. Še njihovi obiski so mi bili zabavni. Zato ti pravim, da je vse odvisno od tega, kakšne sorte človek si.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
29.8.2009 13:14:20   
Lara Croft
Sem imela 2 super cimri in je blo res lušno... sami bi mi bilo dolgcajt...Pa ko se greš stuširat, ti otroka popestvajo, če se joka....  Miru pa itak ni, ker se non stop nekaj dogaja...user posted image pa zajtrk, vizita, pa temperaturo ti pridejo zmerit, čiščenje ... itd... kr naprej nekaj... user posted image
Obiski pa so itak samo urco pa pol....


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
29.8.2009 22:17:08   
Aniiita
Hvala..še vedno  nevem kaj bom..ma se prav rado zna zgodit, da bo taka gužva,da sploh ne bo izbire..

Družba mi ni problem- sem družaben tip (čeprav rabim svoj mir)..bolj se mi je zdelo,daotroktakolažje pride v enem ritem..da je za oba manj stresno,če se je potrebno manj prilagajat drugim..

Lara Croft..zadnjič sem rekla, da sem te hotla še nekaj vprašat in se ne morem spomnit..evo, to je bilo! user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
31.8.2009 12:59:24   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Vse je odvisno od tega, kakšen tip človeka si. Če te ljudje na splošno utrujajo in rabiš svoj mir v lajfu, potem go for it, vzami nadstandard. Če pa te ljudje nafilajo z energijo, potem je pa nadstandard čist brez veze. Meni je bilo fajn imeti družbo, res mi je bilo fajn deliti svojo srečo še z dvema lušnima mamicama, delili smo radosti in tegobe poporodnega obdobja, klepetali ali ko smo bili utrujeni spali - mene te sorte družba nikdar ne izmuči niti malo. Še njihovi obiski so mi bili zabavni. Zato ti pravim, da je vse odvisno od tega, kakšne sorte človek si.


Ni, nujno. Jaz sem bolj tiha, raje sama, kot s kakim človekom, kaj šele v gužvi. No pa sem uživala z malčkom v navadni sobi s še 2 mamicama in malčkoma. Res je fajn bilo deliti srečo, izkušnje, mnenja, misli, znanje..... Vedno je kaka še skočila mal na pomoč tako ali drugače. Je moj prvi otroček in sem bila vesela da mi je kdo kaj svetoval ali opomnil, če sem kaj pozabila. Ponoči imam rada mir in tišino, ampak me ni motilo nobeno jokanje, nobena svetloba, nič..... itak sme bila polna adrenalina, polna navdušenja, ob meni je bil najslajše poživilo, ma kdo sploh rabi spanje, bila sem v sedmih nebesihuser posted image
Edino kar mi ni bilo všeč je bila gužva ob obiskih, ampak zdaj so baje itak omejeni samo na očeta.

Ne vem pa o kakem prilagajanju govoriš, vsaj midva z malim se nisva imela komu prilagajat razen sama sebi in urniku porodnišnice (zjutraj zajtrk, malico, pol kosilo, pa večerjo, čiščenje, postiljanje, pa 2 viziti dopoldan, pa obiske popoldan) in temu se ne izogneš niti v nadstandarni sobi.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 31.8.2009 13:03:40 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
31.8.2009 13:08:23   
Tanja_
Jaz sem rodila v Postojni konec maja. Prve ure po porodu sem bila v standardni sobi. Ena cimra se je odpravljala domov, druga je bila dan po porodu.Bila sem po 9urnem porodu, zmatrana tako, da me je sestra pitala, ker nisem bila sposobna sama nosit hrane v usta....Potem pa so prišli obiski,šunder, vroče. Potem je cimra odprla okno, da je pihalo veselo po moji mali.Na koncu obiskov je mož prosil za nadstandard. Hvalabogu da je bil frej. Tuš in wc sicer nista v sobi, ampak jaz sem se stuširala pač zvečer, ko so malo odpeljali, ali ko je bil mož pri meni. Tiste par minut ko sem šla na wc, pa se mi ni zdel tak problem.Obiske imaš lahko kadarkoli do 20. zvečer...skratka, nadstandard mi je bil res zakon.Je pa tko, da so me zadnji dan prišli vprašat, če mi lahko dajo cimro, ker je gneča. Potem pač ne bi plačala nadstandarda, ampak sem na srečo šla potem en dan prej domov, tako da je nisem imela. Mislim, da če bi imela lažji porod, mi ne bi bil tak problem v normalni sobi. Ampak tako, kot je bilo, si pa res ne predstavljam bit tam ob miljon drugih ljudeh.Si ne predstavljam, da bi vpričo vseh obiskov cimer plezala na posteljo, tako kot sem, zaradi šivov. Še pred mojimi mi je bilo bedno.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
16.9.2009 18:44:04   
Oren
Kaj lahko katera pove koliko stane nadstandardna soba? Me res zanima ker resno razmišljam o njej:) v Postojni seveda.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
16.9.2009 19:36:28   
*Mojca*
IZVIRNO SPOROČILO: Oren

Kaj lahko katera pove koliko stane nadstandardna soba? Me res zanima ker resno razmišljam o njej:) v Postojni seveda.


25e na dan


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Standardna ali nadstandarna soba- Postojna?
17.9.2009 10:04:50   
giotti
Ja, 25 € je na dan, če pa je še partner zraven, pa je še zanj 50 € na dan.

http://www.bolnisnica-po.si/index_new.php?id=24

Srečno!

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?