|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Starši za otroke do 5.leta starosti POZOR
28.1.2009 21:57:04   
24.teden
Po mailu sem dobila tole:


Pozdravljene/i. V torek (20.1.) je bil Jaša (moj 4,5 letnik) sprejet na Pediatrični ORL oddelek Bolnice Šempeter. Ker so mi v sprejemni pisarni ponudila sestre - administratorke tudi list s cenami za sobivanje z otorkom, sem se kar začudila. Namreč že od konca julija 2008 velja Sprememba ZZZV, ki omogoča da obvezno zdr. zavarovanje v celoti krije sobivanje enega od staršev v zdr. zavodu z otrokom do 5. leta strasosti. Ko sem jim ponudila print (na srečo sem si to sprintala in vzela s seboj), so začudeno gledali, o vsem tem niso ničesar vedeli, potem si si skopirali zadeve in do zvečer je zgoraj na oddelku bila revolucija. Mamice so tudi obvestili o spremembi. Skratka - do torka so mamicam oz. staršem to mirno zaračunavali. Svojih pravic se moramo zavedati sami - zato vam sporočam tole in vam pošiljam tudi na povezavo na spremembe: GLEJ 23. člen http://www.dz-rs.si/index.php?id=101&mandate=-1&showdoc=1&st=a&unid=UPB|CCDB9F342CA1DE28C125748A0029E46A&vt=1 POVEJTE NAPREJ!


_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Starši za otroke do 5.leta starosti POZOR
28.1.2009 22:31:48   
glen
Hvala za info jo bom posredovala naprej,upam da  ne bomo potebovali bolnišnice ampak vseeno je dobro vedet.
Mojauser posted image je tudi stara 4,5 pa sem lani poleti lepo plačala bivanje z njouser posted image

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Starši za otroke do 5.leta starosti POZOR
28.1.2009 22:50:24   
Felicita
velja od 1.1.2009, vsaj na stani od DZ piše tko...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Starši za otroke do 5.leta starosti POZOR
29.1.2009 1:14:33   
benika
velja od 1.1.2009, vsaj na stani od DZ piše tko...


Res je. Včasih je fajn kakšno stvar do konca prebrat.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Starši za otroke do 5.leta starosti POZOR
29.1.2009 7:35:12   
mlinar
Hvala za informacijo tudi jaz sem med tistimi ki smo bivanje z otrokom plačaleuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Starši za otroke do 5.leta starosti POZOR
29.1.2009 16:09:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

velja od 1.1.2009, vsaj na stani od DZ piše tko...


Ja, res je. Sama sem to pravic uveljavljala v tem mesecu, ko je bila hčerka v bolnici. Ampak ni vse tako preprosto - eno je zakon, drugo je pa realnost, ker če nimajo postelje, te nimajo kam dat - jaz sem namreč v KC čakala posteljo 3 dni in do takrat nisem mogla uveljavljat te pravice sobivanja - lahko sem bila tam, na stolu in brez obrokov.
Pa potem sem tudi rabila kar nekaj spretnosti, da sem dobila bolniško za tiste dni, ko sem bila tam oz. sem dobila kot spremstvo otroka za tiste dni.

Žal je res tako... eno je zakon, drugo realnost.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Starši za otroke do 5.leta starosti POZOR
1.2.2009 11:43:04   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: mlinar

Hvala za informacijo tudi jaz sem med tistimi ki smo bivanje z otrokom plačaleuser posted image


Mislim, da z vlogo in računom se da plačilo izterjat od bolnice oz. ZZZS!

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?