|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 14:03:21   
DragonLady
Malo me zanima vaše mnenje o tem...sama namreč nisem na FB, ne na Twitterju, Badooju, itd...ko tema nanese na to, se vsi menijo o FB, večkrat na dan so gor, še med službo prek mobilnikov dostopajo in si tipkajo. Nisem ravno proti temu, nisem pa ravno za popolno razkritje svoje malenkosti celemu prešeremu svetu. To govorim seveda zase, kaj delajo drugi, je njihova stvar. Se nihče ne boji, da bi vse, kar si pišete na FB, videla napačna oseba, mogoče potencialen delodajalec, tast, starš, bodoči ali bivši partner?

Ne pišem tega s kakšnim negativnim tonom, me pač neobremenjujoče zanima, po domače...firbec me matra.user posted image Kaj se ve, mogoče bom kdaj tudi sama uporabnica FB.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 14:09:11   
Petka09
Saj na FB se da nardit zaščito. Recimo, samo prijateljem je dovoljeno videti moj "zid", moje določene podatke... Nekaterim osebam, ki jih imam tudi za prijatelje sem recimo omejila dostop do mojega zidu in zato ne morejo videt, kaj objavljam.
Vsakdo, ki je naključni obiskovalec FB-ja ali me najde na FB-ju in NI moj "prijatelj" lahko vidi samo mojo profilno sliko in to je to. Vse ostalo sem v nastavitvah zakrila, da se ne vidi, vse dokler mi ne pošlje prošnje za prijateljstvo in le-to tudi sprejmem.

Druga stvar: Pazim kaj pišem!! Nikoli ne pišem nič o službi, razen, če je recimo nekaj res pozitivnega. V "status" si dajem stavke, ki so bolj pozitivno naravnani, dogodke, ki so veseli... No, včasih tudi kaj žalostnega, ampak nikoli nikogar ne blatim, ne omenjam imen itd....

Obstajajo pa na FB tudi zasebna sporočila in če želim nekomu kaj povedati, potem si pač pišemo in tega ne vidi nihče. Pa še to pazim, da ni nič preveč osebnega ali nastrojenega proti komu..

V glavnem, jaz mislim, da sem dobro zaščitena... Pa četudi bi recimo imela profil čist odprt in bi me gledal potencialni delodajalec, tašča ali kdorkoli... nima nič kaj takega za prebrat o meni.

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 14:09:23   
ZARA
Nisem, ker mi ni.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 14:11:35   
lenčy
jaz tudi ne. če me kdo rabi, naj me pokličeuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 14:13:50   
sazi
sama namreč nisem na FB, ne na Twitterju, Badooju, itd...

jaz tudi ne

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 14:16:23   
sami0804

Imam podobno kot Petka09user posted image

Sem pa pred kratkim tudi na FB naredila "spomladansko čiščenje" in pobrisala par "prijateljev",ki so bili v glavnem neaktivni....imam zelo malo prijateljev-nisem pristaš,da bi imela 888 prijateljev od katerih bi jih v bistvu poznala samo 10%...



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 14:41:31   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

sama namreč nisem na FB, ne na Twitterju, Badooju, itd...

jaz tudi ne


jaz tut neuser posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 14:47:33   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nisem, ker mi ni.


Isto jaz...meni sploh ne potegne in mi gre na živce user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 15:01:17   
mojamura
Jaz sem na FB in mi je fajn.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 15:19:41   
*miska.mcc*
sem na FB. pisem to, česar me ne bi bilo sram tudi sredi belega dneva zavpit. tko, da se ne bojim, da bi kdo izkoristil moje hitre prste.user posted image

odkar sem na fb, pa je ugasnjen in MSN in skype in netlog.

men je tud fajn!


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 5.4.2011 15:20:23 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.4.2011 17:16:10   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

sem na FB. pisem to, česar me ne bi bilo sram tudi sredi belega dneva zavpit. tko, da se ne bojim, da bi kdo izkoristil moje hitre prste.user posted image



e, točno tko je tut pr meni. sem na FB, mam pa gor fanta, starše, sošolce, kolege, sodelavce, celo neki profesorjev... in ne, če bo moj bodoči delodajalec iskal po mojem FB ne bo našu nič... obremenjujočega. sej kdaj kej pojamram in travmiram, ampak nič hujšega.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
10.4.2011 10:02:45   
mayci
Tudi jaz sem na fb in se podpišem pod ostale predhodnice, ki so gor....vedno pišem stvari, ki so za "v javnost", ki bi jih povedala komurkoli, imam pa tudi popolnoma zaklenjen profil, i ga lahko vidijo le prijatelji. In tudi jaz nekajkrat letno naredim čistko in zbrišem tiste "prijatelje" s katerimi si nimamo kaj povedat oz. nikoli ne komuniciramo...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
2.6.2011 10:01:33   
Grejpfrut
Semizdi, da moraš bit približno pod trideset, da ti potegne. Moja "klapa" je še kr na 10-sekundnih telefonskih pogovorih...pol pa senčka pa pivce :)
Da človeku lahko v obraz poveš stvari...
Moja nečakinja pa skoz gor visi...strašljivo...po 3 ure na dan (17 let)

Lp

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
13.6.2011 10:19:54   
mateyka
jaz sem user posted image zate ker so mi ljudje pošiljal vabila za ogled slikc, pa nisem mogla nič videt. pol sem se pa registrirala. občasno mal pošpegam, pokomentiram in celo kako sliko pripopam, drugače pa nisem ful časa gor.

(odgovor članu Grejpfrut)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.8.2011 11:29:05   
Poka
Ne si mislit... user posted image  Jaz sem sama mojemu vdrla v njegov profil, ko je izgubil geslo in čist z enim drugim e- mailom. Pa še marsikaj druga se da...

Jaz sicer sem na FB, ampak ne visim skoz gor- kar ne velja za nekatere forume... user posted image  Trenutno bi pa imela marsikaj druga za delat...

Če bi dejansko poznale zgodbo sodelavke, ki se je ločevala, bi si verjetno vsak od vas premislila, da sploh še karkoli napiše gor... Jaz sem dejasnko videla, kaj vse se da dobit... Tip je najel detektiva, ki je verjetno dal to kakemu hekerju naredit, ki je sprintal dol vse podatke, kar je ona celo na chatih pisala. Šlo je za čisto nedolžno dopisovanje z nekim nepomembnim osebkom na drugi strani, ampak saj veste, karkoli napišeš, lahko uporabijo proti tebi... Poznam obe plati zgodbe, sploh si ne morete mislit, česa vsega je bila obtožena in kam vse neke nepreverjene govorice pridejo...

Moj sicer ne uporablja FB, mu je brezveze. Tudi interneta na splošno bolj malo... še o stvareh, ko bi moral, nima pojma...

In tudi ne mislit - za določena delovna mesta, bolj v tujini kot pri nas, te znajo ful preverit... Ne vem sicer s kakim dovoljenjem, mogoče tudi ni nujno da včasih vse izveš... Ampak o tem smo imeli temo na študiju managementa - dejansko je za določene položaje pomembno iz kakšne družine prihajaš, kakšne vrednote so ti privzgojili v otroštvu...

Jaz se zavedam, da nas nadzorujejo na vsakem koraku - internet je prav easy varianta za nadzor. Potem so tu razne kartice ugodnosti v trgovinah - kjer čisto na legalen način zbirajo osebne podatke - saj podpišeš user posted image

Pa sem še kljub temu kamikaza in napišem včasih kar mi paše... Tudi rečem včasih komu kar mi paše, brez obžalovanja. Se pa zavedam, da lahko ima posledice.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
5.8.2011 11:34:18   
Kerensa*
Pri nas cela družina (torej jaz, g. Mož, Pubertetnik, Mladič in ga. Pes) uporabljamo FB (zadnji cca. 2 leti) in od takrat ne uporabljamo več MSN-ja, smo si pa trije dokaj pred kratkim inštalirali Skype. Jaz se še učim, g. Mož in Pubertetnik pa ga dejansko uporabljata. Badoo-jev in podobnih fu*fehtarskih zadev ne uporabljamo. Zaščito imamo nastavljeno dovolj dobro, tako, da nekdo, ki ni naš prijatelj, o nas pač ne vidi nič.
Da bi delala selekcijo med FB prijatelji - ne. Potrjene imam samo tiste, ki jih osebno poznam oz. za katere tako ali drugače vem, kdo so in so mi OK - vseh ostalih na FB pač nimamo. Nas je pa skupinica žensk, ki smo naredile zaprto skupino, ki ni vidna ne javno, ne ostalim prijateljem - in tam čvekamo vse tisto, kar morda oz. verjetno na FB drugače ne bi.
Tudi fotografije so vidne samo prijateljem.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
23.8.2011 15:23:20   
Nusika35
Jaz ga ne uporabljam, ker je presegel meje osebnosti in varovanja podatkov!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ste vsi uporabniki FB?
23.8.2011 15:52:00   
pety78
Kerensa, kaj pa ga. Pes gor piše? Ali samo serje po FB? user posted image user posted image user posted image

Jaz sem na FB. Biznis laufa! user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?