|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 11:32:07   
Slončica
Vem da je že bila odprta tema sam me zanima a ma kera to v kuhinji in kako zgleda po določenem času uporabe??Kako steklo ste naročile,kako fototapeto in a ste naročile steklarja da je pršu to montirat??Kaj pa zaključna letev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 11:35:44   
Anonimen
ja js mam. zdej rečmo 2 mesca in je fino. po kuhi samo s steleksom obrišem pa je ko novo. če mi res kaka ful mast šprica pa obrišem še s kakim razmaščevalcem prej pol pa še s steleksom čez. zakon k ni nobenih fug!

imam pa navadno šipo, nič kaljeno, iz zadnje strani nalepljeno nalepko barvno. ena barva ne fototapeta. šipo mi je odrezal lokalni steklar, nalepko nalepil brat. pol je pa ta šipa zasilikonana na steno. med pultom in šipo ni kotne letve ampak so koti samo zasilikonani s prozornim silikonom tako da voda ne more zadaj

v glavnem ni jo čez šipo!

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 11:37:53   
tajtaja
Kako, najprej na steklo nalepiš nalepko in potem vse skupaj na zid?
Ker bi se drugače vidlo skoz steklo kako je nalimano?
Kaj pa, kot je že bla debata, a pride kakšen pajek not?



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 11:38:34   
Slončica
Končno ena,hvala LARA pa še neki me zanima,kdaj pa ste dali šipo gor,ko je bla kuhinja že namontirana al prej?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 11:41:39   
Anonimen
ne pride pajek zadaj ker je šipa čist na steni, ni tolk placa zadej, da bi kej zadej pršlo, pa še zasilikonaš jo lohk okol in okol pa tut para ne bo pršla zadei
šipa se montira, ko je kuhinja komplet postavljena. steklar pršu in izmeru točno od omarce do omarce tako da je pršla točno vmes da ni na vrh špranja al pa kej.

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 11:43:31   
Slončica
user posted image user posted image  najlepša hvala LARA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 12:00:47   
Anonimen
ni za kajuser posted image

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 12:53:38   
Strawberrie Cherrie
Kok te je pa prišla tale šipa? Za koliko m2?

Dej pripopi kakšni slikco od blizu, da vidim, kako zgleda tole s silikonom. prosim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 14:32:22   
TinkiBinki
Hm, tole ste mi dale pa super idejo. Kaj pa slikca, ki jo daš spodaj? Se to da kje dobit motive ali je bolje imeti enobarvno?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 14:44:16   
Anonimen
uf a veš da se ne spomnem kok je že pršla ta šipa. v glavnem sem bla pozitivno presenečena k je blo tko mal :) sem mislna da bo več :)

nimam nobene detajlne slikice lahko pa eno man detajlno :)
al boš mela eno barvno ozadje al fotko je pa zgolj od tvojga okusa odvisno :)
user posted image  

(odgovor članu TinkiBinki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 14:49:46   
*zvezdica*
Tud mi mamo šipo in je ne zamenjam za nobene ploščice. Ful easy za vzdrževat pa še ful lepo zgleda.
Lara vaša je fenomenalna. Mi imamo pa tako bolj turkizno pa svetlo sivo kuhinjo.  Tud zelo zelo lepo zgleda.

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 14:50:44   
Anonimen
LARA, dobro izgleda user posted image !

ps. A imaš vedno tako zelo pospravljeno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 14:53:04   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
po kuhi samo s steleksom obrišem pa je ko novo. če mi res kaka ful mast šprica pa obrišem še s kakim razmaščevalcem prej pol pa še s steleksom čez. zakon k ni nobenih fug!

Imam ploščice 30x60cm na stik položene, minimalno fug (4m kuhinje in 10 fug), pa mi ni treba po vsaki kuhi pucat, ker se nič gor ne pozna. Sploh pa samo pobrišem z mokro gobico, ni treba kemikalij uporabljat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 14:55:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

IZVIRNO SPOROČILO: LARA
po kuhi samo s steleksom obrišem pa je ko novo. če mi res kaka ful mast šprica pa obrišem še s kakim razmaščevalcem prej pol pa še s steleksom čez. zakon k ni nobenih fug!

Imam ploščice 30x60cm na stik položene, minimalno fug (4m kuhinje in 10 fug), pa mi ni treba po vsaki kuhi pucat, ker se nič gor ne pozna. Sploh pa samo pobrišem z mokro gobico, ni treba kemikalij uporabljat.



no putka boš povedala čez 1 leto kako bo zgledala tvoja stena na debel pošpricana od mastiča in s čim boš pol to dol drgnla??!! js sem tut ploščice v prejšni bajti vedno za kuho pomila po steni, pa še so ble fuge svinjske!

ja pospravlen..seveda user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 16:34:55   
Strawberrie Cherrie
Lara, daj bodi srce, pa se spomni vsaj, kdo ti je tako poceni naredil šipouser posted image user posted image user posted image - pa mi daj kontakt na ZS.
Ma jaz bi imela zadaj samo svetlo zeleno pobarvano steno, potem pa šipo preko? Na granitno sivo kuhinjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
23.7.2007 21:46:13   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
no putka boš povedala čez 1 leto kako bo zgledala tvoja stena na debel pošpricana od mastiča in s čim boš pol to dol drgnla??!! js sem tut ploščice v prejšni bajti vedno za kuho pomila po steni, pa še so ble fuge svinjske!

ja pospravlen..seveda user posted image user posted image user posted image

Ša kaj misliš da nič ne pucamouser posted image Imam čist novo kuhinjo, mi je prav fajn jo čistit. Ampak po vsakem kuhanjuuser posted image Je pa res da malo cvremo in ne šprica tolk olje naokroguser posted image .

Imam tudi globji pult, tako da je plošča ene 12 centi od stene, se najbrž pozna. Pa mat ploščice so, pa se ne vidi da niso zglancaneuser posted image .

Pri vseh šipah v stanovanju nisem nora, da si še par m2 v kuhinjo dam. Sem iskala rešitev, ki potrebuje najmanj vzdrževanja, pač steklo zame ni. Je pa res trendy trenutno in pravilno izbrana barva naredi v kuhinji piko na i.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
24.7.2007 9:07:49   
snorlax
Jaz imam enako narejeno kot Lara. Samo, da imam bolj razgibano kuhinjo (nimam take ravne linije) in mi je steklar malo zasral s temi izrezi. Drugače sem pa zelo zadovoljna, kar se tiče čiščenja.user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
24.7.2007 9:52:47   
rija
Jaz mam tudi steklo, sam se mi zdaj ne da slikice limat in sem zadovoljna.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
25.7.2007 10:06:35   
mojsoncek
Se javlja se ena s steklom v kuhinji. Tudi jaz sem ful zadovoljna glede vzdrzevanja in seveda tudi izgleda. Imamo pa jo od zacetka letosnjega leta. Btw. tudi "nas" steklar je predlagal kar navadno (nic kaljeno ali jedkano) 8mm debelo steklo. Po njegovih izkusnjah je taksna debelina stekla cisto dovolj in ni potrebna dodatna obdelava (zaradi temperature). Steklo je vpeto v aluminijast okvir, montiran pa je bil na koncu. Tudi cena je bila sprejemljiva, glede na to, da sem slisala ze za neverjetno visoke zneske.

Stekla ne zamenjam za nobene ploscice.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
9.8.2007 21:26:31   
*ajetam*
mi smo imeli doma tudi že 8 let nazaj steklo namesto ploščic in se mega obnese. zdej ko pa si midva rihtava pa bova tudi vsekakor imela steklo...user posted image
koaj že čakam....

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
30.8.2007 13:16:52   
amalija
Mi2 bova imela kuhinjo v U, najdaljši iin najkrajši steni bi morala pa nekaj dat na steno - na najdaljši bo korito, na najkrajši pa kuhališče. Meni bi najlepše prišlo na steno steklo (samo da bi jaz steno spodaj pobarvala in ne lepila folije gor kot Lara).

Zanima pa me, kako potem narediti štekarje? Ker vsaj kakega bi bilo potrebno imet... Pa LAra, če bi lahko izbrskala kje ceno, me res zanima, koliko to pride, da dava v načrt. Hvala

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
30.8.2007 13:20:46   
mojsoncek
Ko ti pridejo pomeriti za steklo, izmerijo tudi kje so stekarji. Potem pa oni naredijo odprtine (se posebej, ce bos dala kaljeno steklo, ki ga morajo do konca "izoblikovati" se preden ga kalijo, ker se potem ne da vec), ti moras pa elektriko malo bolj ven namaknit, da das potem lahko stekarje cez sipo. Mah, sploh ne razmisljat o taksnih zadevah, ker ti itak povejo za vse kako in kaj.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
30.8.2007 14:48:01   
mama54
Amalija,tukaj imaš link,če ti kaj pomaga.

http://www.fototapete.si/pr_up_moderne_kuhinje.html

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
10.9.2007 22:25:01   
skokica01
tudi sama se odločam za kakšno alternativo klasičnim keramičnim ploščocam in mi je tole steklo ful všeč. Me pa bremza dejstvo, da je enemu mojemu prijatelju, ki je imel tako zatsekljeno steno v kuhinji, to steklo počilo. Pa je imel nekega kao ful kvalitetnega. Zdej pa ne vem....

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Steklo namesto ploščic v kuhinji
12.9.2007 17:29:31   
suzanamai
No punce, če rabite ugodno varianto stekla za kuhinjo me kontaktirajte na zs.
Skokica 01, tudi nam se je zgodilo, da je stranki steklo počilo, zato sedaj uporabljamo samo še kaljeno 6 mm steklo, barvano z zadnje strani. Barva je naknadno še utrjena v peči na visoki temp., tako da se je ne da odstraniti ali poškodovati. Nekaljeno steklo poči zaradi različnih vzrokov, največkrat zaradi temperaturnih sprememb (štedilnik) ali preveč neravne podlage.
Cene se gibljejo od 90 EUR dalje/m2. To je v povprečju na 60 višine od pulta do omaric 1,8 tekočega metra kuhinje.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?