|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stik z domačo živalco
29.1.2007 12:12:00   
ur+sa
Ali ste v tesnem stiku z vašo domačo živalco?
npr...da jo poljubljate, ali ona/on vas?


jest mam namreč doma dolgodlakega morskega prašička... pa je imel neko kožno vnetje....pa sem se pomoj nalezla od njega... user posted image mam ene flekce po obrazu, pa po roki, pa sem bla pri dohtarju, pa je rekla, da mam gotovalergijouser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 29.1.2007 13:13:08 >


_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali ste...
29.1.2007 12:14:25   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: ur+sa

v tesnem stiku z vašo domačo živalco?



raje v tesnem stiku z mojim psom, kot pa z marsikaterim človekom.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali ste...
29.1.2007 12:36:38   
Anonimen


[/quote]
raje v tesnem stiku z mojim psom, kot pa z marsikaterim človekom.
[/quote]

ja, včasih je res tako..user posted image

jaz mojga glih lupčkam ne,.. ampak ga pa objemam, pa nimam problemov glede tega, da je spal na moji postelji... nasploh ga imamo bolj kot človeka, ne pa kot psa.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali ste...
29.1.2007 12:39:50   
baguSka
Iiitak. :))) Sicer pa ti itak ves, kaksen je odnos med mano in mojim Torzlnom.user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali ste...
29.1.2007 12:43:28   
ur+sa
oo bagi!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja ja, vidva sta pa itk obadva carjauser posted image user posted image   kuko pa kkej tvoj kuži?

in kuko kej drgač?

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Stik z domačo živalco
29.1.2007 12:50:38   
Anonimen
Ja jst in moj tud najina dva mačka skoz cartava, čohava, lupčakava.....user posted image
Da bi se kej nalezla se ne bojim k sta muca skoz not, cepljena, veterinarsko pregledana....
Problem bi bil lahko samo če bi bil kater od naju elergičen na mačjo dlako-na srečo ni.

Je pa tud pri meni tako, da rajši stiskam k seb in kušujem svoja mačona k marsikterga človeka. K sta najbolj prjazni, scartani stvarci pod soncem.user posted image
No ja edin svojga dragega rajš kušujemuser posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 29.1.2007 13:13:30 >

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stik z domačo živalco
29.1.2007 13:15:47   
Anonimen
Ja, jaz Luni vse to pocnem .. lupcki, objemi, cohanje in valjanje po POVSTRIH so dnevno na sporedu, pa tudi ona mene veliko ''lupcka'', pa pozre vso svinjarijo tega sveta user posted image  

Pa tut ugriznila sem jo ze, ko je ona mene grizla (u sekundi nehala) .. sem jo pa ugriznila v zg. del tacke (tolk da je zacutla jasno), pa stusirana je bla user posted image

Povalja se povsod, povzre vse .. je pa velikokrat stusirana (ce se kkje povalja - direkt v banjo, sampon + voda..), tace se ji po vsakem sprehodu obrise ali stusira itd ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stik z domačo živalco
29.1.2007 13:20:49   
anabanana
Ja VALDA; midva imava tudi svoji finto - če ga dam v naročje in mu rečem "lupčka na smrček" se takneva z noski oz. smrčki in moj Max valda vsakič drugič stegne tudi jezik tako da... user posted image user posted image user posted image . Če moj to vidi popizdi, da nisem normalna, ker se kušujem s psom, ampak mene ne briga. Ga pa tudi on izredno rad stiska, crklja ...

Jaz pa nimam limitov; zaradi mene mi lahko tudi na glavi sediuser posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stik z domačo živalco
30.1.2007 0:31:40   
polona2
Lupčkam non-stop. Ma, vsi trije so taki cukri, da človek sploh ne more drugače, kot da jih crklja.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stik z domačo živalco
30.1.2007 7:36:49   
ur+sa
jest sem pa alergična na mojga lubčkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?