|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček Antilop iz Ikee
28.9.2007 9:42:14   
zoom zoom
Živjo,

v kratkem bomo morali kupiti stolček za hranjenje. Gledali smo tega iz Ikee in imam nekaj vprašanj :

- tiste, ki imaste ta stolček, do katere starosti je uporaben oz do koliko kg. 
-  ali se otroka notri lahko tudi priveže. Sicer so narisani eni štrikci, samo se ne vidi doboro.
- Ali je vreden svojega denarja in ali se nakup sploh splača.
- ste zadovoljne z njim ali bi kupile dtugega, recimo trip trap


Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
28.9.2007 9:45:13   
Anonimen
ta stol je zakon. not se ja otroka lahko tut priveže čez pas. js ga še uporablam pri tamali k je stara 1,5 leta in ma cca 12 kg pa še en cajt ga mamo.

(odgovor članu zoom zoom)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
28.9.2007 9:47:33   
ČebelicaMaja
Meni je ta stolček zakon- tašča mi je sešila blazinco zanj in je fenomenalen- moja je stara 18m pa nič ne kaže, da bo kmalu premajhen, otroka lahko privežeš, stol se razstavi in ga lahko z lahkoto vzameš s sabo na počitnice in ful je praktičen za čiščenje. Mi smo imeli tudi PP Prima pappa, pa smo ga prodali.
V trip trap stolčku ima otrok manjšo oporo kot tu, tako, da se jaz za trip trap nisem odločila, smo ga pa preizkusili, pa je bil tamali Ikein stolček veliko bolj všeč kot trip trap. Za 15€ ni kaj dosti premišljevatiuser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
28.9.2007 10:58:37   
a.jda
Se opravičujem, bom kar tu vprašala. Ta stolček se mizdi ful pocen in ful luškan, samo me moti ker nima nič opore za nogice, ali lahko otroci tako sedijo?

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
28.9.2007 10:58:56   
viv_
ZAKON!

Mi mamo skori 4 leta staro bejbo, pa je še not. Ampak sama lepo pleza ven pa not user posted image  To, da pa nima opore za noge je pa velik plus, k tamala žaba ne more ustat notr, ampak lepo sedi user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
28.9.2007 11:30:18   
Nika v službi
Ta stol je zakon. Tudi mi ga še vedno uporabljamo, pa smo stari 2 leti in imamo okoli 13 kg in kak centimeter čez 90 cm.

Nikar ne premišljuj, samo go for it.

Je krasen za vzdrževanje, ima mizico, se razstavi na izi in oh in sploh same prednosti. No, edino malce hladen je, ker je pač plastika, ampak to se pač reši z neko tanko blazinico in to je to.


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
28.9.2007 12:32:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

To, da pa nima opore za noge je pa velik plus, k tamala žaba ne more ustat notr, ampak lepo sedi user posted image

Evo, tuki se pa ne bi mogla bolj strinjat! Mi smo najprej sprobali prima pappa, potem trip trap in zraven dobivali živčne zlome, ker je tamala stalno vstajala in plezala ven in ni bilo šans, da jo nafutraš. Odkar imamo antilop, pupa lepo sedi not in je. Ne more splezat ven, pa začuda je to sploh ne moti. Res je zakon in definitivno vreden svojega denarja!

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
28.9.2007 12:40:00   
zoom zoom
Ste me prepričale in ga bom naročila. Upam samo, da bo šel kdo od znanih kmalu v nabavo, da bo še nam prinesel ta stol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
3.10.2007 18:05:18   
lea23
mi imamo oba stolčka! antilop in ikeje in trip trapa! trip trapa smo ji kupili samo iz enega razloga! ker ga bo lahko uporabljala še najmanj 10 let! mi imamo ful majhno kuhinjo kjer je lahko samo 6 stolov in miza, in ko so obiski nam bo kasneje precej pomagalo da bo tamala sedela na svojem stolu in bo še vedno za mizo ostalih 6 stolov frej

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
4.10.2007 14:20:43   
zmajči25
Mi imamo vse tri: PP Dondolino, Trip-trap in Antilop od Ikeje.
- Dondolino je sedaj, ko je stara 19 mesecev zložen v kleti in čaka drugega druž. člana. Je uporaben za dojenčke (mi smo ga imeli od 4 meseca starosti naprej), mehko obložen, poje, gunca in je najbolj primeren za tam nekje do 1 leta starosti. Ima 5 točkovne pasove, tako da ti otrok nima kam zbežat in je varno pripet (kot v avtom. sedežu). Se pa težko čisti in za mizo zavzame dosti prostora. Minus je tudi visoka cena (cca. 150 EUR)
- Antilop je bil aktualen od 1 leta do nekje 17 meseca starosti tamale, je visok, zelo enostaven za čistit, vendar hladen in trd ter neprimeren za dojenčke. Starejši otroci pa lepo sedijo v njem. Plus tega stola je zelo nizka cena. Mi pa tudi zavzame kar nekaj prostora za mizo, ker se ne da zložit, ampak ga je treba kar razstavit  in je kar težko tiste noge od stola ven pobirat 5x na dan. Trenutno tudi v kleti dela družbo Dondolinotu in čaka na dopust, ko ga bomo na smučanje vzeli s sabo.
- Trip-trap stolček je sedaj najbolj uporaben za našo tamalo, ker sama gor spleza (tudi moj križ je hvaležen), se tudi zelo lepo čisti, predvsem pa zavzame zelo malo prostora za mizo. Sedišče lahko višaš in nižaš po želji, prav tako oporo za nogice. Slabih lastnosti zaenkrat (imamo ga cca. 2 meseca) nismo odkrili. Cenovno je nekje vmes med Peg-peregovim stolčkom in Antilopo.  

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
19.1.2008 13:50:35   
Lejči
tudi mi smo bili z antilopom zelo zadovoljni user posted image , sedaj ga imamo pri babici, pa tamala še vedno lahko noter sedi, stara je pa 2 ,9 leti. priporočam!
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
29.11.2008 18:51:28   
zvezdica05
A ste zraven stolčka kupile tudi  blazinico?

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/70046622 

ali

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90143392

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
29.11.2008 19:09:10   
Kranjcanka
zelo priporocam. nas 2 letnik je se vedno notri. pa pasov niti ne rabis ker je tista opora med nogicma dovolj. blazina mogoce pride v postev pri mlajsih, mi je nismo imeli, niti mizice, ker dobi kroznik vedno na veliko mizo in jemo skupaj. smo ga pa dali vanj takoj ko je priblizno sedel.

Imamo tudi trip trapa (se moj) je tudi cisto super stol. je pa tezek, zasede vec prostora, drazji, da bi ga kam s sabo jemal se pac ne da.

Ce bi imeli antilopa od prej, trip trapa ne bi kupovala.

Lp






< Sporočilo je popravil Kranjcanka -- 29.11.2008 19:10:56 >

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
29.11.2008 20:50:59   
kaya2007
meni ni všeč user posted image  je pa res, da je poceni.

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
30.11.2008 14:50:05   
mišk
Zakon je!
Se pa sigurno ne dopade vsakemu, ker je takega bolj "retro" izgleda.user posted image

Miimamo tip trap in antilop. Vsak ia svoje +. Trip trap je edino v tem boljši, da ga lahko porineš čisto k mizi in otrok je vštric z odraslimi za ta velko mizo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
28.9.2010 15:36:30   
Miči
Ali morda kdo prodaja Antilopa?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
30.9.2010 10:05:09   
Barbara_L
Na bolhi sem enega videla. Meni pa je zelo všeč CAM-ov stolček za hranjenje. Če ga kdo prodaja, naj mi prosim sporoči..Ga kdo ima? Izkušnje? Sama sem ga videla pri kolegici in izgleda super.

(odgovor članu Miči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
2.10.2010 23:44:02   
Anonimen
Mi imamo kar 3 antilope ... pri vsaki babici po enega pa enega smo doma uporabljali, sedaj je pa domač v pripravljenosti če kam gremo, ker je res lahek in blazno priročen. Za doma pa sedaj uporabljamo trip-trapa, ker je tamala stara že 22 mesecev in lahko tako sama za mizo spleza ... no če bi imeli pa težave s tem, da bi hotela s stola dol plzat, bi pa hitro antilopa spet uvedli tudi doma. Njen bratranec je bil v antilopu do 3. leta.

(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
3.10.2010 8:39:16   
Sacherca
Nas  suhecše pri 3,5letih notr pase. Mi smo ga vzeli na morje zraven,na kake druzinska slavja....Komot se umije,stabilen...

Zdaj pa studiramo,da gremo po tega



http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90124510

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
4.10.2010 10:08:19   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Mi imamo kar 3 antilope

Mi tudi (2x pri babikah in 1x pri deditu). Smo ga pa vzeli s sabo tudi na morje. Za moje pojme fantastičen stolček za nizko ceno. Doma imamo PP PrimaPapa in razmišljamo, da bi zdaj kupili tega http://www.lik-kocevje.si/01_pohistvo/images/visoki_otroski_stol_SLO_low.pdf


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
4.10.2010 10:46:28   
krokar
Naša mala  sedi notri od nekje 8 meseca. Blazina se pa ni obnesla. Je pa super za čistit, lahko se rezstaviin sestavi. Mi kamor koli gremo za dan ali več ga vzamemo kar sabo, ker razstavljen zavzame izredno malo prostora. Da nima opore za nogice ni moteče, ker ga uporabljamo izključno za obroke. Cena je pa smešno nizka.
Imamo pa tudi previjalno iz ikee. Je preprosta na dve polički, ozka tako da vzame malo prostora, poceni indobro služi svojemu namenu. Za uporabo piše da je primerna do otrokovega 1. leta. Naša mala ima 15m in jo čisto komot še previjem gor.
Evo dokaz, da ni nujno dat za opremo na stotine eurov, da je dobro!!!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Stolček Antilop iz Ikee
4.10.2010 13:08:47   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca
Nas  suhecše pri 3,5letih notr pase. Mi smo ga vzeli na morje zraven,na kake druzinska slavja....Komot se umije,stabilen...

Zdaj pa studiramo,da gremo po tega
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90124510


uuu, ful dober stol user posted image res mi je luškan in ni drag. koliko ima pa nosilnost? ker če se jaz kdaj usedem nanj, a bi se utegnil zlomit? nikjer ni napisana nosilnost..

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?