|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strešna okna Fakro ali Velux
12.4.2008 12:27:42   
mojcapr
Zanima me, če ima katera izkušnje s strešnimi okni Facro. So kar nekaj cenejša od Veluxsovih, ampak a so zato boljši, ali plačaš samo ime???
Katere imate pa vi in kakšne so vaše izkušnje. Mi jih moramo zamenjati, ker so stari zanič.

A imate plastične ali lesene?
Hvala vam za vaš čas in lep deževni vikend.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
12.4.2008 13:48:23   
piamaria
Velux imamo mi in smo več kot zadovoljni, pa tudi nekaj popusta dajo in je ok, sem kupila 4 kom M6 z zračnim vodom-loputouser posted image in zatemnitveno zaveso na gotovino
1230 Eura.user posted image

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
12.4.2008 13:51:32   
Anonimen
Midva se odločava za nakup strešnih oken in sva bila nad Fakro navdušena. Baje so primerljiva z Veluxovimi, ampak ker jih delajo na Češkem so bistveno cenejša, glede kvalitete pa tudi niso nič slabša od Veluxovih. Kljub dobri kvaliteti in ugodni ceni sva se vseeno odločila za Velux - Res je, da pri Veluxu plačaš tudi ime, ampak:

1. je Velux preverjena kvaliteta in kakovost
2. Velux ima na razpolago več (za naju ustreznih) dimenzij
3. Ponuja razne dodatke (senčila, rolete, folije, daljinsko upravljanje, elktronsko prezračevanje,...)
4. Nudijo količinski popust (npr. na 5 oken je eno zastonj - in potem preračunaš si z Fakro tam-tam)


Pri nama je pretehtala odločitev za Velux najbolj zaradi tega, ker bova Veluxova okna kupila preko nekega mojstra in naju bo že zaradi samega davka prišlo nekoliko ceneje user posted image
Če pa ne bi bilo te omenjene variante, bi se pa definitivno odločila za Fakro user posted image

(odgovor članu mojcapr)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
12.4.2008 14:02:42   
cuddy
oj.
Midva imava 2 velux. Eden je lesen ker je v sobi ki je namenjena likanju in sušenju perila, plastični je pa v kopalnici. Tako so nama svetovali.
So pa zeloooo uredu, pa tudi krovec ki nama jih je montiral, je reku da so malce dražji od fakrovih, vendar je razlika v kvaliteti kar bistvena. Je pa ta krovec dober znanec in vem da se ne bi zlagal, ker njemu je vseeno kaj montira.
Mislim, da se splača dati malo več, saj je to naložba za cca 15-20 let.


_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
12.4.2008 14:12:55   
sončnica24
Nam skoraj nihče ni hotel drugih montirat kot veluxovih ampak smo jih potem naročili pri enem slovenskem podjetju kjer jih delajo invalidi pa se zdaj ne spomnim imena podjetja. V glavnem okne so full full dobre imaš možnost odpiranja. Imamo pa lesena in smo res zadovoljni.

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
13.4.2008 23:27:41   
frutka_
Velux, lesena, GGL model, mere 140/70.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
14.4.2008 0:10:10   
Olivija
Naš je trenutno zelo navdušen nad temi okni. Dokončno se pa še niva odločila, jih pa delajo na Poljskem, kar se pa meni ne zdi problem.

Sem že premišljevala, da bi si ogledala gradbeno ponudbo na Slovaškem, najela kombi in šla v nabavo - moja sestrična je tako naredila in je ogromno privarčevala na ta račun. Že zato, da bo kakšna korist od EU. user posted image


< Sporočilo je popravil Olivija -- 14.4.2008 0:11:47 >

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
17.4.2008 13:02:11   
tajtaja
Mi imamo Fakro.user posted image
Smo z njimi super zadovoljni, jih pa imamo v starem stanovanju cca 4 leta.  Tudi ta okna imajo prezračevalne lopute, zunanji screen, ki poleti zelo prav pride (rolo) in notranje senčilo, ki se dobi v željeni barvi( tudi rolo).
Verjetno se dobi tudi kaj drugega, npr. el. upravljanje,... vendar mi tega nismo meli namen kupovati, pa se nismo niti zanimali.
Vse dodatne zadeve so seveda doplačilo, pa še zmeraj so daleč daleč ugodnejši.
Smo se pa za njih odločili predvsem zaradi dimenzij, ker takrat tako širokih ni bilo za dobit pri Veluxu, razen po naročilu, kar jpa zadevo zeloooo podraži.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
11.3.2010 14:54:42   
FAKRO
LEP POZDRAV VSEM

Sem Luka Venišnik in bi vam rad povedal nekaj o strešnih oknih FAKRO!
Strešna okna FAKRO niso kaj dosti cenejša on konkurenčnih, so pa kvalitetnejša,
kar nam izkazuje NEMŠKI TUF SUD certifikat in ga imamo trenutno edini na trgu strešnih oken!
Okna FAKRO niso iz Češke ampak so POLJSKI proizvod. Podjetje FAKRO je drugi največji proizvajalec strešnjih oken na SVETU.
Za dodatne informacije me lahko pokličete na tel. 041/949-496, če pa vas zanima katalog in cenik, nam pišite na
tim.macler@siol.com

LP

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
11.3.2010 18:06:38   
TomTaylor
vseeno smo se odločili za Velux, ker je le preverjena kvaliteta, ker s strešnimi okni ni šale. Pa zanimivo se mi je zdelo to, da nam Fakro oken nobeden od najinih mojstrov ne bi upal vgraditi, velux pa vsak - to tudi nekaj pove ane.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu FAKRO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
12.3.2010 13:34:16   
Lenny
Fakro - lesena - zadovoljni z okoni in montažo.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
12.3.2010 15:09:42   
Martinčka
midva sva ravno vgradila velux.. dvojne dimenzije 134x160 in enega 78x160.. z loputami za prezračevanje in zunanjimi roloji da ne pride preveč toplote noter poleti.. lesena.. in so suuuper! midva se jih ne morva nagledat! tudi montažo sva imela narejeno v enem dnevu in so res čudovita:) jaz bi jih zdaj kar po celi hiši menjala... sam moremo spet mal prišparatuser posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
13.3.2010 23:57:27   
Poka
Moj pravi (15 let izkušenj s PVC in ALU stavbnim pohištvom), da so glede strešnih oken OK edino Velux, ker so menda firma z nekako najdaljšo tradicijo in stalno vlagajo v razvoj, tako da je v bistvu že skoraj nemogoče, da bi jih kdo prehitel glede kvalitete. Tudi pravi, da se menda drugi izogibajo vgradnji kakih drugih oken, pa še VELUX ima menda prav posebej šolane monterje.

Jaz sicer nimam strešnih, ampak lahko je pa, vem, ker sem videla, katastrofa, če je karkoli narobe, tako da raje dam malo več denarja, če bi morala.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
15.3.2010 22:35:07   
vanilla
Naša nova strešna Velux okna so pred letom in pol preživela točo v velikosti teniških žogic... Torej, preverjena kvaliteta user posted image .

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
16.3.2010 16:55:26   
Poka
Ziher je le ziher user posted image Očitno se je splačalo.

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
16.3.2010 20:44:41   
tajtaja
oj pravi (15 let izkušenj s PVC in ALU stavbnim pohištvom), da so glede strešnih oken OK edino Velux, ker so menda firma z nekako najdaljšo tradicijo in stalno vlagajo v razvoj, tako da je v bistvu že skoraj nemogoče, da bi jih kdo prehitel glede kvalitete. Tudi pravi, da se menda drugi izogibajo vgradnji kakih drugih oken, pa še VELUX ima menda prav posebej šolane monterje.


Mogoče se tvoj tudi kaj moti, ker mi imamo Fakro že enih pet let in so prestale par neurij z konkretno točo, pa brez problema. Lepo tesnijo, imajo prezračevalne reže, zunanji screeni super zadržujejo sonce, notranji roloji so še vedno OK barve-nič zbledeli. Ima pa tudi Fakro dolgoletno tradicijo. Pri nas so pač Velux, drugje Fakro, spet drugje....
To je isto kot pri npr. Arcontovih oknih, ki so oh in sploh, v resnici pa jih oni samo skupaj montirajo, profili so pa itak uvoz-enako velja za skoraj vse proizvajalce oken.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Strešna okna Fakro ali Velux
4.9.2010 20:52:45   
uroshh
sam osebno doti montiram stresna okna
reku bom pa tako,da nobena niso slaba
je pa ena stvar res,da ima veluxs dosti bolj dovršene detajle kot fakro
kar se pa cene tice,je pa vcasih treba pogledat pri kvaliteti lesa (ce so leseni),...
odlocitev je pa vasa

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?