|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strop
10.8.2009 15:57:49   
Raho
pred leti so bili blazno moderni leseni stropi - kot v starih hišah. In seveda - mi imamo v dnevni sobi tak strop. Lesen, izjemno temno rjav (skoraj črn), sedaj pa bi želela ta strop spremeniti. Sobo namreč naredi izjemno majhna in temna - MORBIDNA. Pa ne vem, kaj naj - ravno mi za trgat tega lesa ni (ker se do njega lahko prebiješ le tako, da potrgaš 40 cm izolacije in potem bi še morali novi strop anrediti iz gips plošč).
Ali naj strop prebarvam na belo? Mislite, da bo kakšen efekt?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strop
10.8.2009 16:14:15   
Anonimen
kaj pa tisto, ko dobis prav stropne obloge? iz stiropora se mi zdi da so.
samo ne vem kako se pol to kaj cisti...pa tud mislim da je nek panel za strope. ...
vpisi stropne bloge, pa se bos ceda domislila.
zdj, ce bi barvala z belo.....
NEEEEEEEE!!!!!!jst, pametnjakovic sem hotla temna tla na belo.(ne vem kaj mije blo.OBUP! sem pol kupila itison pa zamaskirala tla:D:D:D
pa tud, predstavljaj si, kako bos zbrusila les na stropuuser posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strop
10.8.2009 16:17:54   
bumerang
Nosilce pa gips ploščo čez pa bo strop kot stene.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strop
10.8.2009 16:27:24   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

pa tud, predstavljaj si, kako bos zbrusila les na stropuuser posted image



Jaz ne, to bo naredil mojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

gre se enostavno za to, da ima strop nosilce - pa ne vem, kako jih bomo odmaknili (nosilci so leseni)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strop
10.8.2009 16:27:28   
2 Sraki
V Bistvu lahko direkt na leseni strop našraufaš gips plošče. Malce sicer reskiraš, da bo kje malce počil, vendar je stvar zelo enostavno. Mi smo tako rešili naše stene in samo na enem mestu je mala razpokica. Nam je sicer naš mojster to odsvetoval, vendar se nam je zdelo neumno, da bi les jemali stran, potem pa ponovno izolacijo devali in na nosilce knauf šraufala. Le zakaj, če je še lažje vse skupaj v les zašraufat.

Ko imaš vse skupaj gor našraufano lepo pokitaš (bandažiraš) špranje zbrusiš (to ponoviš 2-3 krat) oprebarvaš in rešeno. Po robu pa daš kašne lepe stiroporaste okrasne letve.

Les teoretično lahko prebarvaš, vendar je noro veliko brušenja in uporabiti bi morala pokrivno barvo. Barvanje lesenega stropa ni ravno zavidljivo delo.

Upam, da sem kaj pomagala, lp


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strop
10.8.2009 16:28:47   
Anonimen
Jaz ne, to bo naredil mojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ga nimas nič rada?user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strop
10.8.2009 16:41:44   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

V Bistvu lahko direkt na leseni strop našraufaš gips plošče.



Uh, to pa ne bo šlo, ker bo strop posledično za 15 cm nižji.

Kdo pravi, da mojega ne mara? Ravno zato, ker ga imam rada, mu dam novo delo - da bo videl, kako ga ljubimuser posted image in cel čas mislim nanj.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strop
10.8.2009 16:51:33   
darja72
Kupiš dobro prekrivno barvo za les, predrgneš strop z šmirglom in potem 4-5x prebarvaš. Naši so zdaj lepo beli. Brez veze knauf gor tlačit, ker ti kar precej prostora oz. višine odvzame. Pa morda strop niti ni raven (ja vem, da se sliši trapasto) in boste imeli cel kup neplaniranih težav.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Strop
10.8.2009 16:52:34   
rija
ker poznam zadevo....bi rekla, da je dražja ampak lepša, rešitev, da potrgaš vse dol, izolacije zdaj itak ne rabiš več 40 cm, ker ste uredili podstreho....pa daš gor gips ploščo, daš not luči in imaš lepo svetlo barvo.

cenejša in hitrejša pa je, da pobrusiš te plošče in daš prek belo barvo.

ker dnevna zgleda res precej nizka....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Strop
10.8.2009 16:55:41   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ker poznam zadevo....bi rekla, da je dražja ampak lepša, rešitev, da potrgaš vse dol, izolacije zdaj itak ne rabiš več 40 cm, ker ste uredili podstreho....pa daš gor gips ploščo, daš not luči in imaš lepo svetlo barvo.

cenejša in hitrejša pa je, da pobrusiš te plošče in daš prek belo barvo.

ker dnevna zgleda res precej nizka....


Glede na to, da bi rada še nekaj časa živela, mislim, da bom se odločila za varianto 2.user posted image

A si ti zamišljaš, da ta strop dol trgamo???? Pa nosilce ven vlačimo pa ponovno zidamo?




























Moj meuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Strop
10.8.2009 17:00:11   
rija
hmnmmm.....user posted image

daj, moj ga prepriča v taprvo varianto....itak ma rad kompliciranjeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Strop
10.8.2009 17:05:00   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

hmnmmm.....user posted image

daj, moj ga prepriča v taprvo varianto....itak ma rad kompliciranjeuser posted image


OK, če boš vdova, ne bom jaz krivauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Strop
10.8.2009 17:06:06   
rija
samo naj tak gleda, da bo nesreča, da nekaj pokasiramuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Strop
10.8.2009 17:08:39   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

samo naj tak gleda, da bo nesreča, da nekaj pokasiramuser posted image user posted image user posted image


Saj bo nesrečauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Strop
10.8.2009 17:26:44   
2 Sraki
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

V Bistvu lahko direkt na leseni strop našraufaš gips plošče.



Uh, to pa ne bo šlo, ker bo strop posledično za 15 cm nižji.

Kdo pravi, da mojega ne mara? Ravno zato, ker ga imam rada, mu dam novo delo - da bo videl, kako ga ljubimuser posted image in cel čas mislim nanj.



V bistvu samo za slabe dva centimetra, ker ne potrebuješ nobenih nosilcev, samo kar ti vzame prostora je knauf, ta pa je slaba 2 cm.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Strop
10.8.2009 17:28:32   
Anonimen
kompresor, notr belo barvo pa posprici.....
pa se unikatno bouser posted image

sobo sprazni, pa bojo se tla v kontekstu.user posted image


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 10.8.2009 17:32:24 >

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Strop
10.8.2009 17:33:34   
Taddy78
Jaz bi stro pobarvala glede na ostalo pohištvo ki je v sobi.
Sama imam zelo rada barve in bela pri meni pride v poštev samo če je vso pohištvo v beli barvi...
kakšne barve so pa stene, pohištvo, dekoracija?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Strop
10.8.2009 19:29:54   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

V Bistvu lahko direkt na leseni strop našraufaš gips plošče.



Uh, to pa ne bo šlo, ker bo strop posledično za 15 cm nižji.

Kdo pravi, da mojega ne mara? Ravno zato, ker ga imam rada, mu dam novo delo - da bo videl, kako ga ljubimuser posted image in cel čas mislim nanj.



V bistvu samo za slabe dva centimetra, ker ne potrebuješ nobenih nosilcev, samo kar ti vzame prostora je knauf, ta pa je slaba 2 cm.



nosilci so na sedanjem stropu - leseni - čez celo sobouser posted image .

Taddy - stene so bele, pohištva nimamo - je kamin in dve marmorni polici, na katerih je TV in ostala feršeterkerija, le sedežno - neke neodrejene barve (da se gor ne vidi čokoladauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Strop
10.8.2009 20:11:23   
Anonimen
Pošmirglaš s finim brusnim in prebarvaš na belo - bo šlo - preizkušeno

Ker če direkt daš gor gips, nit slučajno ne morš dat not vgradnih lučk, ker rabijo luft zgoraj za kable, pa ker se ful grejejo. Pa še v večini primerov poči.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Strop
11.8.2009 9:49:49   
Poka
Ne vem kako to misliš - a nosilci so v bistvu lesen strop, ki se vidi v dnevno? Če je tako, pol odvisno od višine stropa, ampak 2 cm že reskiraš, daš gor  gips plošče, pa je. Drugače pa pač prebarvaš na belo - men sicer to ni najbolj estetsko, ampak vsekakor malo boljše kot rjava. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Strop
11.8.2009 10:19:33   
Raho
Strop izgleda trenutno tako - za lažjo predstavo:
user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Strop
11.8.2009 23:01:33   
rija
raho: bacaj....stavi knauf.....je tvoj že itak zverziranuser posted image

madonca, na sliki zgleda očitno še bolj črno kot v resniciuser posted image  ali pa jaz nikoli nimam časa opazovati vašega stropauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Strop
11.8.2009 23:12:49   
Raho
Danes smo bili skupaj - zakaj mu nisi omenilauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Strop
11.8.2009 23:13:34   
rija
a sem mela časuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Strop
11.8.2009 23:13:57   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a sem mela časuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, ko je Živa pelauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?